RDS 2.0-Litomyšl - napojení na univerzitu Pardubice

RDS 2.0-Litomyšl - napojení na univerzitu Pardubice

Dodávka optického kabelu a jeho prvotní HDPE ochrany, spojené s výlučným užíváním vyhrazeného optického kabelu a jeho HDPE, dle parametrů uvedených v zadávací dokumentaci a jejích přílohách, a to za účelem propojení lokalit Litomyšlská nemocnice, a fakulta restaurování, univerzita Pardubice. Součástí dodávky optického kabelu včetně optických vláken je také jeho příprava ve formě zemních spojek, odboček z tras včetně vyvázání a svaření do patchpanelů. Součástí dodávky jsou i nezbytné instalace v interiérech připojovaných budov. Předmětem plnění veřejné zakázky je dále poskytování služeb servisní podpory po dobu 10 let, a to v rozsahu a dle specifikace uvedené v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Veřejná zakázka vložena:
12.05.2022 09:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Pardubický kraj

Originální záznam:

Okres:
Pardubice

Hlavní místo plnění:
Pardubický kraj

Platnost veřejné zakázky:
17.06.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 405 166 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Pardubický kraj

Zadavatel IČ:
70892822

Zadavatel ulice:
Komenského náměstí 125

Zadavatel PSČ:
532 11

Zadavatel obec:
Pardubice

Kontaktní osoba:
Mgr. Barbora Fialová

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.pardubickykraj.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

32562000-0
Optické kabely

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Turnikety chrání i počítají - Hradec Králové

Turnikety chrání i počítají - Hradec Králové

V každém větším objektu nebo během větší akce nesmí chybět ochranný a informační systém. Obě funkce spolehlivě splní turnikety společnosti NESSY. Ty se vyznačují vysokou spolehlivostí i při těch nejnáročnějších podmínkách. Přesvědčte se o tom i vy. Společnost NESSY se zabývá prodejem turniketů rakouské firmy GOTSCHLICH, jejíž výběr turniketů je opravdu široký a pestrý. Vy tak můžete mít jistotu, že u NESSY najdete turnikety přesně pro vaše potřeby a účely. Nabízíme klasické turnikety, které spolehlivě ochrání jednostranný vstup - i ve variantách pro vozíčkáře. Dále u NESSY najdete také turnikety, které jsou vybavené moderními zařízeními. Elektronické vstupní turnikety jsou tak schopné rychlého výdeje karet a jejich okamžitou kontrolu. U nás tak můžete najít téměř 40 druhů turniketů: - Compact - klasický turniket s jedním ramenem a otočnými trubkami umožňují vstup pouze jednotlivcům a to v jednom směru - ECCO 120BFB - turniket obohacený o druhé rameno, které umožňuje vstup také vozíčkářům či osobám s kočárky - Telemark - důmyslný systém se dvěma rameny hlídá jednotlivé vstupy v obou směrech - a mnoho dalších Všechny turnikety se vyznačují robustní konstrukcí, uživatelským komfortem a vysokou spolehlivostí. Díky turniketům usměrníte velké davy, uhlídáte použití vstupenek a zjistíte počet návštěvníků. V nabídce společnosti NESSY najdete také mobilní turniketové odbavovací systémy, které jsou ideální pro použití na příležitostných akcích. Díky svým funkcím mají turnikety nabízené společnosti NESSY všestranné použití. Jejich instalace je proto vhodná ve sportovních a kulturních zařízeních, na koupalištích, fotbalových stadionech, v zoologických zahradách, muzeích, hradech a v mnoha dalších budovách.


Prodej a realizace zabezpečovacích systémů pro váš dům, objekt, společnost a jiné prostory

Prodej a realizace zabezpečovacích systémů pro váš dům, objekt, společnost a jiné prostory

Bojíte se o svou domácnost, objekt nebo firmu? Hledáte profesionální zabezpečovací služby? My jsme odborníky v našem oboru a pomůžeme vás se zabezpečením jakéhokoliv objektu. Vy nám sdělíte své požadavky, potřeby a charakter objektu a my vám navrhneme to nejlepší zabezpečení. Vždy pracujeme společně s klientem, tak aby byl výsledek nejefektivnější. Zabezpečujeme interiéry i exteriéry. Instalujeme veškeré systémy, od kamer až po alarmy. V nabídce máme požární signalizaci, hlásiče požárů, zálohovací systémy. Navíc instalujeme docházkové systém pro firmy, ozvučení obchodních domů a průmyslových objektů. Datové rozvody v kancelářích a firmách. Všem zákazníkům poskytujeme k těmto službám také servis a možnost pravidelných revizních prohlídek. Od návrhu, přes montáž až po záruční služby. Společnost sídlí v Praze a jsme na adrese Květnového vítězství 85/2.


CCTV montáž kamerových systémů, bezpečnostních kamer Siemens

CCTV montáž kamerových systémů, bezpečnostních kamer Siemens

Pokud chcete mít vše pod kontrolou, neváhejte a nechte si namontovat CCTV kamerové systémy Siemens. Naše firma ELMONT GROUP, a.s. z Brna, se zabývá kamerovými systémy, CCTV Siemens. Našim zákazníkům namontujeme, nainstalujeme i opravíme kamerové systémy na míru. Děláme také servis, revize a renovace starších kamerových systémů. CCTV Siemens, je ideální pro monitoring objektů, větších areálů, pohybu zboží, výrobních procesů i osob. Používáme moderní technologie, monitoring je tak efektivní a bez výpadku, ale i úsporný. Dodáváme, instalujeme i opravujeme zn. Siemens, ale i Dallmeier, SONY, Bosch, Pelco Avigilon, Samsung, Honeywell, NUUO, Verint, AXIS, Milestone, Digifort, JVC, Dinox, a další. Neváhejte a kontaktujte nás.


Kamerové systémy, alarmy, domofony se vzdáleným přístupem - montáž, servis

Kamerové systémy, alarmy, domofony se vzdáleným přístupem - montáž, servis

V dnešní době je důležité si své soukromí a majetek hlídat, proto si zabezpečte majetek, dům, byt, zahradu, firmu nebo garáž a předejděte tak nežádoucímu vniknutí cizí osoby - s tímto vám pomůže zkušená společnost UNIVERSAL TELEKOMUNIKACE s.r.o., která patří mezi certifikované partnery firmy JABLOTRON. V okolí Havířova, Karviné i Frýdku-Místku zajistí tyto služby: - zabezpečovací systémy JABLOTRON - alarmy, kamerové systémy (CCTV) širokého rozsahu (analog, digitál, IP technologie) se vzdáleným přístupem - domovní telefony (domofony). Také poskytne řešení kamerového systému, EZS systému včetně cenové kalkulace. Při montáži, instalaci i servisu elektrických zabezpečovacích systémů firma dbá na profesionálně odvedenou práci a diskrétnost.


Elektroinstalační práce - montáže osvětlení, hromosvodů nebo fotovoltaiky

Elektroinstalační práce - montáže osvětlení, hromosvodů nebo fotovoltaiky

Veškeré elektroinstalační práce v okolí Kolína pro Vás zrealizuje společnost Antonín Slepánek - Elektroinstalace. Pomůže Vám s vypracováním dokumentů pro Vaše projekty ohledně veřejného osvětlení, kabelových a venkovních vedení nebo hromosvodů. Kompletní podpora firmy zahrnuje od návrhu projektu, po vypracování, dodávku komponentů, montáž, servis a následné revize. Dále se firma zabývá prácemi jako: - instalace zabezpečovacích systémů EZS - domácí automatizace (inteligentní dům) - elektronické požární systémy EPS Pokud přemýšlíte nad domácí elektrárnou firma Vám rovněž může pomoci s instalací fotovoltaik a samozřejmostí je její následný servis. Další širokou škálu elektroinstalačních prací najdete na jejich webu.


Zabezpečovací systémy, kamerové, přístupové systémy, požární signalizace

Zabezpečovací systémy, kamerové, přístupové systémy, požární signalizace

Stojíte před realizací stavebního projektu a řešíte důležitou otázku zajištění bezpečnosti a zabezpečení svého majetku? Chcete mít v dnešní nejisté turbulentní době jistotu pocitu bezpečí a kontroly? Naše společnost HB ALARM je připravena Vám pomoci. Již od roku 1990 se na českém trhu věnujeme zabezpečovacím systémům a jejich vývoji a aplikaci. Pro naše zákazníky realizujeme komplexní řešení bezpečnostních systémů šité na míru. Naše dodávky jsou precizní, diskrétní a na úrovni. Dbáme na vysokou kvalitu a dodržení nejmodernějších jak softwarových, tak také hardwarových standardů. Ať už potřebujete nainstalovat sledovací zařízení na Váš rodinný dům, anebo řešíte komplexní zabezpečení velkého výrobního podniku, HA ALARM je zde pro Vás. Přesvědčte se o našich kvalitách na našem webu www.hbalarm.cz, anebo nás rovnou navštivte na adrese Freyova 1/12, Praha 9 či na pobočce v Liberci na adrese Matoušova 338/15. Těšíme se na Vás!