Převoz zemřelých

Převoz zemřelých

Předmětem veřejné zakázky je zajištění převozů lidských pozůstatků a lidských ostatků z klinických pracovišť Fakultní nemocnice Olomouc (FNOL) na Ústav klinické a molekulární patologie FNOL a Ústav soudního lékařství a medicínského práva FNOL .
Veřejná zakázka vložena:
12.05.2022 08:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Fakultní nemocnice Olomouc

Originální záznam:

Okres:
Olomouc

Hlavní místo plnění:
Olomoucký kraj

Platnost veřejné zakázky:
15.06.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 200 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice Olomouc

Zadavatel IČ:
00098892

Zadavatel ulice:
I. P. Pavlova 185/6

Zadavatel PSČ:
779 00

Zadavatel obec:
Olomouc

Kontaktní osoba:
Ing. Pavel Dočkal

Zadavatel telefon:
+420 588 443 138

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.fnol.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kremační služby - vsypy, kremace u obřadu nebo obřad přímo v krematoriu v Ostravě

Kremační služby - vsypy, kremace u obřadu nebo obřad přímo v krematoriu v Ostravě

V případě úmrtí Vašeho blízkého zajistíme veškeré smuteční služby spojené s kremací. Obraťte se na naší pohřební službu MARIE z Opavy, která zajistí vsypy, kremace u obřadu nebo obřad přímo v krematoriu v Ostravě. Zpopelnění s obřadem je v současné době nejrozšířenější způsob pohřbení. Naše pohřební společnost Vám v tomto těžkém období pomůže zajistit a vyřídit zpopelnění zesnulého a ostatky zemřelého uloží do hrobu nebo urnových hájů, provede vsyp nebo rozptyl popela na loučkách. Kremační rozloučení provádíme Vám můžeme také zajistit přímo v krematoriu v Ostravě. Po obřadu zajistíme převoz zemřelého ke zpopelnění. Po celou dobu Vám zaručujeme důstojnou péči o zesnulého. O vše se postará náš kvalifikovaný a proškolený personál, který ví, jak se v dané situaci zachovat.


Zajištění pohřbů, smutečních květin i hudby, vyhotovení památečního skla s popelem Ostrava – Centrum

Zajištění pohřbů, smutečních květin i hudby, vyhotovení památečního skla s popelem Ostrava – Centrum

V období smutku se těžko vyřizují záležitosti spojené s pohřbem, ale nelze se tomu vyhnout. Obraťte se na Pohřební službu Charón spol. s.r.o. v Ostravě – Centru naproti prodejně Kaufland Karolína. Postaráme se o vše, co je třeba při zařizování posledního rozloučení. Vždy dbáme na seriózní chování všech našich zaměstnanců a na osobní přístup, abychom alespoň ulehčili pozůstalým toto těžké období. Postaráme se o převoz zesnulého, zajistíme obřady kremační, civilní i církevní. Připravíme smuteční kytice a věnce, hudbu a oznámení v denním tisku. Na počkání zhotovíme barevné i černobílé parte. K dispozici máme rakve v standardních i nadměrných délkách, případně i okrasné obaly na urny.Pro uchování vzpomínky na vašeho blízkého je možné si nechat vyrobit památeční sklo se zataveným popelem zesnulého.


Dodávka uren pro pohřební služby – kvalitně zpracované úřední urny

Dodávka uren pro pohřební služby – kvalitně zpracované úřední urny

Hledáte pro svůj pohřební ústav dodavatele úředních uren? Preferujete české výrobce uren? Potřebujete úřední urny? O dodávku úředních uren pro pohřební ústavy se postará český výrobce pohřebního zboží Martin Urbášek z Uničova. Úřední urny jsou určeny přímo na popel zesnulých. Pro pohřební ústavy máme připraveny cenově výhodná balení úředních uren. Balení obsahuje 50 kusů černých uren se šroubovacím uzávěrem. Rozměr balení je 80x80x43 cm. Urny je možné objednat i přes náš e-shop i po jednotlivých kusech.


Kremace s obřadem ve smuteční síni nebo v kostele, kremace bez obřadu

Kremace s obřadem ve smuteční síni nebo v kostele, kremace bez obřadu

Řešíte úmrtí v rodině a poslední rozloučení se zesnulým, který si přál kremaci? Nebo naopak sami jako pozůstalí uvažujete o kremaci zesnulého? O kremaci s obřadem nebo bez obřadu se postará Pohřební službě Leoš Janči z Hustopečí. Podle přání i finančních možností pozůstalých zajistíme kremaci zesnulých. Kremace může proběhnout až po obřadu ve smuteční síni, ale zajistíme i zpopelnění zesnulého bez smutečního obřadu. Pokud si zvolíte kremaci s obřadem, můžeme zajistit smuteční akt ve smuteční síni nebo v kostele a to nejen v Hustopečích a širokém okolí Břeclavi a Mikulova, ale také v Brně.


Urnové pomníky Turnov, postavení hrobů ze žuly nebo umělého kamene Teraco

Urnové pomníky Turnov, postavení hrobů ze žuly nebo umělého kamene Teraco

Pohřební služba Křelina z Turnova nabízí kompletní hřbitovní sortiment, nápisy na obaly na urny, postavení urnových pomníků, předání a uložení urny. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme prodeji lampiček, hřbitovních váz, svíček, umělých květin, obalů na urny a dalšího hřbitovního sortimentu. Zajistíme zhotovení nápisů na obaly na urny, postavení urnových pomníků, hrobů ze žuly nebo umělého kamene Teraco. Předání a uložení urny Urnu je možné vyzvednout v kanceláři pohřební služby. Urnu lze uložit do hrobu, kolumbária nebo na jiném místě k tomu určeném. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Markova 310, Turnov.


Parte na počkání - smuteční oznámení podle vašeho přání

Parte na počkání - smuteční oznámení podle vašeho přání

Není lehké řešit administrativu kolem pohřbu při úmrtí blízkého člověka. My Vám nabízíme pomocnou ruku v této tíživé situaci a rádi Vám zajistíme možnost tisku parte na počkání, které Vám ušetří čas. Smuteční oznámení na počkání vytiskneme za pár okamžiků a podle Vašeho přání. Dále se také postaráme o oznámení úmrtí: - v novinách - na naších webových stránkách - ve vitrínce (vyvěšení parte). Tyto oznámení Vám poskytneme zcela zdarma. Dále Vám zařídíme také: - potvrzení na paragraf pro zaměstnavatele - vyřízení úmrtního listu - poradenství ohledně vdoveckého důchodu a pohřebného. Pokud chcete smuteční oznámení na počkání a někoho, kdo se postará o potřebnou administrativu okolo pohřbu, obraťte se na MARIE - pohřební služba Opava s.r.o., která Vám ulehčí těžkou životní situaci.