Generální oprava 2 ks motorů M601D, č. 883 005 a č. 834 052D 2022

Generální oprava 2 ks motorů M601D, č. 883 005 a č. 834 052D 2022

Provedení generální opravy 2 ks motorů M601D, č. 883 005 a č. 834 052D v souladu s technickou specifikací dle TPF 01-2116-81/III. Oba motory po GO získají 1800 hodin, 4000 cyklů a kalendářní resurs 5 let do další GO (TSO).
Veřejná zakázka vložena:
12.05.2022 08:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
LOM PRAHA s.p.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
25.05.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
20 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LOM PRAHA s.p.

Zadavatel IČ:
00000515

Zadavatel ulice:
Tiskařská 270/8

Zadavatel PSČ:
108 00

Zadavatel obec:
Praha 10

Kontaktní osoba:
Monika Dřevová

Zadavatel telefon:
+420 702 239 281


Zadavatel web:
http://www.lompraha.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50211310-3
Generální opravy leteckých motorů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba elektromotorů i jejich opravy spolehlivě, snadno a kvalitně

Výroba elektromotorů i jejich opravy spolehlivě, snadno a kvalitně

Elektromotory nám umožňují díky využití elektrické energie konat mechanickou práci. Ulehčují lidem denně spoustu práce a velké množství strojů by se bez nich už neobešlo. Výroba elektromotorů je v naší době velmi důležitou a zodpovědnou činností. Výroba elektromotorů je naší specialitou již řadu let. Díky tomu jsme získali spoustu zkušeností, které také využíváme a zhodnocujeme. Naše elektromotory jsou pak spolehlivé, funkční a výkonné. Specializujeme se na výrobu trakčních elektromotorů. Výroba elektromotorů není jedinou naší činností. Elektromotory také opravujeme. V případě zájmu nám můžete svěřit následující typy elektromotorů: - elektromotory asynchronní s kotvou nakrátko i kroužkové do výkonu 100 kW - stejnosměrné elektromotory do 55kW - jednofázové elektromotory - výtahové elektromotory - jeřábové elektromotory - elektrohydraulické pohony - dynama, generátory, vibrátory - motory speciální i zahraniční výroby - elektrické ruční nářadí Prodej, oprava a výroba elektromotorů je u nás doplněna i službou převíjení cívek, relé, transformátorů, elektromagnetů a podobně. Orientujeme se na méně početné zakázky, díky čemuž jsme schopni dodržovat co nejkratší termíny dodání dle přání zákazníka. Nabízíme také expresní dodávky. Náš tým velmi zkušených a schopných pracovníků dokáže při výrobě spolupracovat tak, aby výsledek byl přímo optimální pro konkrétního zákazníka. Na přání dovedeme elektromotory i upravit (jiná příruba, napětí, kmitočet, tropikalizace). Jsme vybaveni kvalitní technikou a potřebnými měřícími stroji.


Prodej, dodávka servomotorů, servopohonů  a řídících systémů

Prodej, dodávka servomotorů, servopohonů a řídících systémů

Pokud hledáte prodejce servopohonů, řídících systémů nebo servopohonů a jste z Brna a okolí, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma TG Drives, s.r.o., působí na Brněnsku a zabývá se komplexní dodávkou a zprovozněním servopohonů. V oboru se pohybujeme již od roku 1995. Naší činností je i dodávka řídících systémů, servomotorů a digitálních servozesilovačů. U nás si můžete zakoupit servomotory řady TGN, TGH a TGT, momentové (přímé) motory TGQ a dále pak také lineární servomotory. Jestliže chcete vědět více informací o všech servomotorech a servopohonech, kontaktujte nás. Těšíme se na Vás. Více informací najdete na webových stránkách.


Široký výběr lineárních vedení a pohonů - kladičkové, kuličkové, přímočaré a další

Široký výběr lineárních vedení a pohonů - kladičkové, kuličkové, přímočaré a další

Hledáte-li firmu, která nabízí široký výběr lineárních vedení a pohonů, pak se obraťte na firmu SPONA - ROL s.r.o., která sídlí v Brně. V širokém sortimentu naleznete lineární vedení a pohony, které nalézá uplatnění především se strojírenských, potravinářských nebo zemědělských odvětvích, ale své místo nalezne i například v důlním průmyslu. - kladičkové lineární vedení (řady MR, ML, LA, FLEX-RACE) - kuličkové lineární vedení (řady SF28, SF43) - kladičkové teleskopické vedení (řady TLR, TLQ, TLA, TQA) - kuličkové teleskopické vedení (řady TLS, TSQ, TSQR, TSH, SR) - lineární vedení pro těžké provozy (řady Hevi-Rail) - přímočaré lineární pohony (řady TMP) Pro více informací kontaktuje firmu přes webové stránky či pomocí emailové adresy. Kvalifikovaný a profesionální personál Vám pomůže s výběrem vedení či pohonu pro Vaši firmu.


Náhradní zdroje - sestava Jablotron, zálohovaná oběhová čerpadla

Náhradní zdroje - sestava Jablotron, zálohovaná oběhová čerpadla

Tradiční jesenická firma KOVER se zaměřuje na prodej širokého sortimentu potřebného pro elektrikáře, instalatéry či topenáře a nyní v naší elektro prodejně nabízíme nejnovější řešení zálohování čerpadel a náhradního zdroje, kterou je cenově výhodná sestava Jablotron (ta vám zajistí možnost širokého nastavení vlastností podle konkrétní aplikace a přání). Co sestava Jablotron obsahuje: - nízkopříkonové čerpadlo - řídící jednotku (zajišťuje zálohování a regulaci čerpadla) - zálohovací akumulátor (až 24 hodin provozu) - potřebná teplotní čidla pro regulaci a ovládání čerpadla. Zálohovaná oběhová čerpadla - náhradní zdroje: - nahrazuje standardní oběhová čerpadla - je energeticky úsporné a při výpadku sítě běží přímo z akumulátoru (nevznikají tak žádné ztráty způsobené převodem napětí) - topný systém může fungovat až 24 hodin bez elektřiny.


Eshop s náhradními díly pro opravy motorů - nové polomotory

Eshop s náhradními díly pro opravy motorů - nové polomotory

Nové polomotory pro IVECO, FIAT, NEW HOLLAND/CASE, SOR nebo IRISBUS zde čekají jen na vás - motorservis.cz! Polomotor je smontovaná část motoru, která se skládá z bloku motoru, klikového hřídele, ojnic, ložisek, pístů a válců. Skladem máme polomotory a holé motory pro: - IVECO EUROCARGO, DAILY, STRALIS - AUTOBUSY SOR, IVECO, SOLARIS - NEW HOLLAND/CASE. Dle domluvy a požadavku zákazníka také zajistíme osazení polomotorů hlavami válců, vačkovými hřídeli, rozvody, olejovými vanami a podobně.


Pohony pro garážová vrata největšího evropského výrobce Nice a příslušenství

Pohony pro garážová vrata největšího evropského výrobce Nice a příslušenství

Pohony pro garážová vrata od společnosti Nice Vám zajistí vysokou bezpečnost a ochranu proti vloupání. Jsou prakticky bezporuchové, přitom tiché a jejich provoz je ekonomický. Společnost PERFECT DOOR z Prahy, která je zastoupením značky Nice pro Českou republiku, Vám pomůže s výběrem pohonu, zároveň realizuje jeho odbornou montáž prakticky k jakémukoliv typu garážových vrat. Pohony pro garážová vrata Nice Vám zajistí pohodlné automatické otevírání vrat na dálkové ovládání, bez nutnosti vystupovat z Vašeho vozu. Bezpečnost je zajištěna díky funkci zálohování při výpadku napájení a vrata jsou po zavření automaticky uzamčena samosvorným mechanismem pohonu. Kromě pohonů garážových vrat Vám firma PERFECT DOOR dodá také veškeré potřebné příslušenství - dálkové ovladače, fotobuňky, kódové klávesnice, klíčové spínače, čtečky karet a čipů, majáky, sloupky, bezdrátové systémy i solární napájení. Pokud tedy hledáte pohon garážových vrat, který bude tichý, spolehlivý a bezpečný zároveň, obraťte se na společnost PERFECT DOOR z Prahy!