Poptávám repasi dvouhmotového setrvačníku Škoda Octavia

Poptávám repasi dvouhmotového setrvačníku Škoda Octavia

Poptávám repasi dvouhmotového setrvačníku na voze Škoda Octavia1.9 TDI, 81kw, kod motoru ASV. Jaká by byla kalkulace. Děkuji a pěkný den Vodseďálek.
Poptávka byla vložena dne:
12.05.2022 10:48

Platnost poptávky:
12.06.2022 10:46

Kontaktní osoba:
Milan Vodseďálek

Kontaktní email:

Telefon:
+420 721 035 325

Okres:
Jablonec nad Nisou

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čištění, plnění, servis klimatizace nákladních i osobních aut

Čištění, plnění, servis klimatizace nákladních i osobních aut

Zdá se Vám, že klimatizace ve Vašem nákladním či osobním autě už nevoní a její účinnost je nízká? Potřebujete zajistit její vyčištění, dezinfekci, naplnění či celkovou opravu před dovolenou? Přijďte k nám a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti. Služby v oblasti kompletního servisu a opravy autoklimatizace Vám poskytuje již od roku 2001, je tedy zárukou spolehlivě odvedené a především kvalitní práce. Staňte se i vy spokojeným zákazníkem autoservisu Radim Lichnovský a navštivte nás v Kopřivnici - jsme zde i pro zákazníky z Nového Jičína, Valašského Meziříčí, Vsetína, Příboru a Frýdku-Místku.


Autoservis - kompletní servis a opravy automobilů všech značek v co nejkratším termínu

Autoservis - kompletní servis a opravy automobilů všech značek v co nejkratším termínu

Potřebuje Váš plechový miláček ruku odborníka? Autoservis MS Steel s.r.o. je tou nejlepší volbou. Specializuje se na opravy a kontrolu vozů v co nejkratším možném termínu a drobné opravy provede na počkání. Kompletní servis vozidel: - lakýrnické a karosářské práce - opravy vozů všech značek - desinfekce a čištění klimatizace - výměna vzduchových a pylových filtrů, olejů, chladící kapaliny, brzdových destiček - montáž xenonových světlometů, imobilizérů, alarmů - opravy, výměna výfuků. Zajišťujeme STK a měření emisí. Samozřejmostí je pro Vás odtah Vašeho nepojízdného vozu a to zdarma. Prodej: - náhradní díly - žárovky, xenonové výbojky - autokosmetika PORZELACK - autobaterie, poklice na kola, stěrače - sněhové řetězy - látkové i gumové koberce. Svěřte svůj automobil nám a budete maximálně spokojeni!


Montáž, revize, opravy, servis plynového pohonu LPG, autoservis

Montáž, revize, opravy, servis plynového pohonu LPG, autoservis

Potřebujete revizi LPG zařízení? V tom případě neváhejte a kontaktujte naši firmu Aleš Lengál, která sídlí v Únanově v okrese Znojmo. Provádíme revize, opravy a montáže LPG. Tato revize je požadování před STK, a výrobce ji doporučuje 1x v roce. Revize obnáší kontrolu komponentů zapsaných v příloze i s kontrolou platnosti tlakové zkoušky - tlakové nádoby. Samozřejmostí je i kontrola těsnosti soustavy. Montáž zařízení LPG - spotřeba oproti benzínu naroste asi o 10-15 %. Montujeme zařízení Magic ( lovtec ) české zařízení, nebo polské LPTECH, STAG. Co se týče oprav, máme připojovací kabely i na další systémy jako např. Tartarini, Lovato, Elpigas. Neváhejte a navštivte nás.


Profesionální údržba, oprava a plnění autoklimatizace od zkušeného autoservisu

Profesionální údržba, oprava a plnění autoklimatizace od zkušeného autoservisu

Při problémech s Vaší autoklimatizací nezoufejte a dovezte vůz do našeho autoservisu RM Alt, s.r.o. a my už se postaráme o její celkovou údržbu včetně naplnění a Vy budete bez starostí. Při údržbě zjistíme možné úniky chladiva, naši zkušení pracovníci provedou diagnostiku závad, opraví netěsnosti, provedou vakuování systému. Klimatizaci naplní olejem a chladivem a na závěr ji dezinfikují. Pravidelným servisem autoklimatizace, který by se měl provádět každé 2 roky, prodlužujete její správnou funkčnost a především životnost. Dopřejte Vaší autoklimatizaci pravidelnou údržbu a už Vám nebude v autě nikdy horko!


Repase a servis LPG, CNG  všech značek - diagnostika, montáže, výměna nádrže

Repase a servis LPG, CNG všech značek - diagnostika, montáže, výměna nádrže

Nechte si repasovat LPG či CNG odborníky s dlouholetou praxí. Oslovte rodinnou firmu HVgas, která má cenné a dlouhodobé zkušenosti v oboru alternativních paliv. Servis provádíme u všech dostupných značek! Rádi Vám zajistíme také nutné montáže, diagnostiku, výměnu nádrže a mnoho dalšího. V našem autoservisu Vám pro Vaše auto zajistíme: - repasi a servis LPG, CNG - přestavbu na LPG, CNG a E85 - výměnu nádrže po 10 letech - roční revizi - výměnu filtrů - diagnostiku benzínových motorů - diagnostika vozidel ATAL 530.TEXA.VAG - montáže tažných zařízení - výměnu olejů. Kromě těchto služeb také Váš vůz kompletně připravíme pro technickou kontrolu (STK).


Seřízení geometrie kol - diagnostika, přední i zadní náprava

Seřízení geometrie kol - diagnostika, přední i zadní náprava

Základním konstrukčním nastavením je právě seřízení geometrie kol, přičemž jeho správnost je velmi důležitá, protože ovlivňuje vaši bezpečnost při řízení automobilu. V rámci geometrie zajišťujeme: - seřízení obou náprav, - nastavení rejdového čepu, - prokontrolování tlumičů a čepů. Nepřenechávejte své bezpečí náhodě a zajistěte si u nás geometrii kol, kterou odvádějí odborně proškolení pracovníci. S námi máte jistotu kvalitně provedené práce! Kontaktujte nás již dnes! Těšíme se na vaši návštěvu!