Rekonštrukcia sociálnych zariadení a kanalizačných prípojok - Obchodná akadémia Nitra

Rekonštrukcia sociálnych zariadení a kanalizačných prípojok - Obchodná akadémia Nitra

Predmetom zákazky je realizácia stavebných prác v zmysle projektovej dokumentácie diela.

Obchodná akadémia v Nitre je situovaná v mestskej časti Nitra- Mlynárce. V areály školy sa nachádzajú 4 vyučovacie pavilóny, telocvičňa a školská jedáleň s kuchyňou, v ktorých sa rieši rekonštrukcia sociálnych zariadení.
Samostatne stojace pavilóny, A - SO.01 a, B - SO.02 majú pôdorys do tvaru písmena, H, s max. rozmermi 40, 80 m x 18, 50 m a majú dve nadzemné podlažia.
Pavilón, C- SO.03 je obdĺžnikového tvaru s max. rozmermi 13, 45 m x 16, 60 m s jedným nadzemným podlažím.
Pavilón, D SO.04 má pôdorys do tvaru písmena, H s max. rozmermi 32, 10 m x 20, 30 m so štyrmi nadzemnými podlažiami.
Objekt telocvične SO.05 má obdĺžnikový pôdorys, s max. rozmermi 25, 30 x 18, 80 m s jedným nadzemným podlažím, objekt jedálne a kuchyne SO.06 má obdĺžnikový tvar, s max. rozmermi 23, 77 m x 16, 50 m s jedným nadzemným podlažím.
Všetky pavilóny a objekty sú napojené na inžinierske siete.

Sociálne priestory v riešených objektoch a ich technické vybavenie sú v nevyhovujúcom stave a ich rekonštrukcia zahŕňa najmä :

- zemné práce pre kanalizáciu
- demontáž dverí
- odstránenie deliacich stien WC kabín
- demontáž murovaných predstien zvislých rozvodov
- búranie obkladov, dlažieb
- otlčenie jestvujúcej časti poškodenej omietky
- vybúranie podláh v miestach ležatej kanalizácie a rozvodu vody
- vybúranie vonkajšieho schodiska v mieste novej kanalizácie
- vybúranie sklobetónových tvárnic
- demontáž lapača tukov
- montáž rozvodov kanalizácie, vody a lapača tukov
- doplnenie skladby podláh v miestach novej kanalizácie a rozvodu vody
- montáž plastových okien
- murovanie predstien zvislých rozvodov z pórobetónu
- montáž obkladov, dlažieb
- realizáciu vápenno cementovej omietky, maľby
- montáž zariaďovacích predmetov: umývadiel, WC keramické, pisoárov
- montáž nových deliacich stien WC kabín s melamínovým povrchom
- montáž vnútorných dverí

Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch, zadaní a v projektovej dokumentácii diela.
Veřejná zakázka vložena:
11.05.2022 08:56

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Nitriansky samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
10.07.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nitriansky samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37861298

Kontaktní osoba:
Ing. Miroslav Ondrejička

Zadavatel telefon:
+421 376 925 915


Zadavatel web:
http://www.unsk.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214220-8
Stavebné práce na objektoch stredných škôl

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní zateplení bytových i rodinných domů - pro vysokou energetickou úsporu

Kvalitní zateplení bytových i rodinných domů - pro vysokou energetickou úsporu

Hledáte firmu, která by zajistila opravdu profesionální zateplení budov, které bude dostatečně účinné? Obraťte se na nás a my Vám zaručíme kvalitní služby v oblasti zateplování, díky kterým navíc ušetříte na energiích! Pro zateplování využíváme nejkvalitnějších materiálů a samozřejmě těch nejmodernějších technologií. Snažíme se vždy, aby finální výsledek odpovídal představám našich zákazníků. Zajistěte si dostatečnou úsporu a nechejte zateplit i váš bytový či rodinný dům!


Vizualizace – náhled na interiér a rekonstrukci před realizací

Vizualizace – náhled na interiér a rekonstrukci před realizací

Máte obavy ze změn, které mohou nastat? Chcete změnit vybavení svého interiéru nebo plánujete kompletní rekonstrukci Vaší domácnosti včetně koupelen? Obraťte se na odborníky společnosti Zednictví Jeneš, s. r. o. Společnost Zednictví Jeneš, s. r. o. se postará o návrhy interiérů, rekonstrukce bytů, bytových jader a domů. S návrhem interiéru doporučí i dveře, podlahu a malbu a díky vizualizaci uvidíte výsledek před realizací. Nebojte se změny a kontaktujte nás!


Kompletní modernizace bytů a domů na klíč – interiéry na zakázku

Kompletní modernizace bytů a domů na klíč – interiéry na zakázku

Chcete kompletně zrekonstruovat interiér? O vše se Vám postará firma Woodtech Jiřího Májka z Brna, která zajišťuje kompletní modernizace bytů a domů na klíč. Vyměníme otopné systémy, otvorové výplně (okna, dveře), provádíme pokládku podlah a dlažeb v jakékoliv místnosti. Mezi naše další služby patří změna dispozic interiérů, výměna rozvodů vody, odpadů nebo elektriky, dále vymalování, nátěry, štukování a další potřebné práce spojené s rekonstrukcí. V případě jakéhokoliv dotazu či zájmu o zpracování konkrétního návrhu a cenového odhadu nás neváhejte kontaktovat.


Bezpečná okna a balkonové dveře - skvělé kování, tepelná i zvuková izolace

Bezpečná okna a balkonové dveře - skvělé kování, tepelná i zvuková izolace

Potřebujete vyměnit stará okna za nová? Sháníte spolehlivou firmu, která Vám zajistí bezproblémovou výměnu oken i balkonových dveří? Pak vsaďte na firmu BARAN z Opavy, kde si vyberete ze širokého sortimentu balkonových dveří i oken, které se skvělé hodí na novostavby i do panelových bytů. Nabízíme bezpečná okna i balkonové dveře s tepelnou i zvukovou izolaci. Navíc Vám nabízíme i precizně namontované masivní kování, které Vám kromě bezpečností zajistí také bezproblémovou funkčnost a ovládání. K dispozici jsou také kovové okenní kliky v mnoha barevných variantách, samozřejmě vždy sladěné s krytkami kování. Přijďte si k nám vybrat, nabízíme tyto druhy: - Midea Technic - rovný a technický design v nadčasovém provedení s vysokou životností - Midea Rondo - elegantní kombinace předsazeného zaobleného křídla a klasického rámu s dorazovým těsněním - Midea Reno a Perfekra Reno - pro renovaci starších domů, krátká doba montáže, štíhle profily zamezující ztrátám světla - Midea monoblok - monoblokové rámy pro stavby se zateplením z interiérové strany s moderním designem a výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi - Perfecta energeto - výborné termoizolační vlastnosti za příznivou cenu - Supra - vhodné pro nízkoenergetické a pasivní stavby, navrženy podle nejnovějších trendů.


Renovace bytů včetně vyklízecí práce včetně odvozu Brno a okolí

Renovace bytů včetně vyklízecí práce včetně odvozu Brno a okolí

Potřebujete uklidit byt po předchozím nájemnících, aby Váš byt byl připraven pro nové nájemníky? Vyklízecí práce včetně odvozu? Výměna rozvodů elektro? Opravy omítek a malování a mnoho dalšího provádí firma Seniorservis Brno. Naše služby využívají i realitní kanceláře po domluvě s prodávajícím. Provádí opravy dle přání nájemníků po dohodě s majitelem - správcem bytu. O toto všechno se postarají: -vyklízecí práce včetně odvozu -výměna rozvodů elektro -oprava omítek a malování -natěračské práce -okna, dveře, radiátory -pokládání koberců, podlah z PVC a plovoucích podlah -čištění koberců -opravy a montáže nábytku včetně kuchyňských linek -drobné opravy elektrorozvodů výměny světel, zásuvek, montáž doplňkového osvětlení, digestoří, zapojení myčky pračky atd. -kompletní renovace koupelen a WC a to odstranění vodního kamene, výměny vany a sprchového koutu, oprava silikonu, čištění WC. -drobné instalatérské práce - výměny baterie, sprchy - zapojení pračky, čištění odpadů -kompletní úklid - čištění sporáků, odstranění mastnoty z kuchyní, mytí oken. Průměrná příprava bytu 2+1 trvá 2-3dny v ceně cca 7000,-Kč. Na bytu se začíná pracovat v den objednávky.


Stavební firma, rekonstrukce, přestavby, bourací práce, ostatní stavební práce, dozorování staveb

Stavební firma, rekonstrukce, přestavby, bourací práce, ostatní stavební práce, dozorování staveb

Stavební firma EVMAT stavby s.r.o. se sídlem v Praze se již více než 15 let zabývá rekonstrukcemi, přestavbami, výstavbou, bouracími pracemi, ostatními stavebními pracemi i dozorováním staveb. Působíme na území celé České republiky. Provádíme vše od malých stavebních úprav až po realizace rodinných domů nebo menších bytových domů. Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi a přestavbami bytů, domů, bytových jader, nebytových prostor, garáží, zpevněných ploch atd. V rámci této činnosti realizujeme také bourání objektů, odvoz a likvidace sutí, výstavby zpevněných ploch, zahradní úpravy a další.