Rámcová dohoda na opravy a údržbu budov ve správě SMP14 a.s.

Rámcová dohoda na opravy a údržbu budov ve správě SMP14 a.s.

Součástí předmětu veřejné zakázky jsou zejména tyto činnosti:
• údržbářské práce,
• topenářské práce,
• instalatérské práce,
• stavební a zednické práce,
• zámečnické práce,
• elektrikářské práce,
• malířské a lakýrnické práce,
• truhlářské práce.
Veřejná zakázka vložena:
11.05.2022 08:46

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Městská část Praha 14

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
13.06.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Městská část Praha 14

Zadavatel ulice:
Bratří Venclíků 1073/8

Zadavatel PSČ:
198 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
JUDr. Tatiana Jirásková

Zadavatel telefon:
+420 602 656 909

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.praha14.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázková výroba bioklimatických hliníkových pergol s regulací stínění, odvětráváním přehřátého vzduchu

Zakázková výroba bioklimatických hliníkových pergol s regulací stínění, odvětráváním přehřátého vzduchu

Uvažujete o nové zahradní pergole? Máte strach, že Vám bude posezení ve vaší pergole kazit až přílišné horko během opravdu teplých a slunných letních dnů? Máme pro Vás řešení! Vyzkoušejte inovativní bioklimatické hliníkové pergoly od firmy Keranos s.r.o. Vyrábíme na zakázku hliníkové pergoly, které fungují nejen jako protidešťová zábrana, ale díky speciální konstrukci umožňují regulaci stínění a odvětrání přehřátého vzduchu - zajišťuje ideální klima uvnitř pergoly. Zákazníci zajisté ocení moderní vzhled pergoly, jednoduchý a elegantní design, ale také snadné ovládání a tichý provoz. Venkovní pergoly je možné dovybavit příslušenstvím - posuvná skleněná stěna, screenová clona, led pásky a infrazářič pro celoroční používání, případně také elektrickými otočnými  slunolamy. V případě zájmu Vám vytvoříme trojrozměrnou vizualizaci podoby pergoly v reálném prostředí.


Komplexní elektro služby, dodávky materiálu, elektro montáže, opravy elektrických strojů, elektro revize, pohotovost

Komplexní elektro služby, dodávky materiálu, elektro montáže, opravy elektrických strojů, elektro revize, pohotovost

Firma Elektro COMPLEX - Tomáš Tóth se sídlem v Bohušovicích nad Ohří v okrese Litoměřice se zabývá komplexními elektro službami. Zajišťujeme vše od dodávek materiálu, elektro projektů a elektro montáží, instalací, oprav elektrických strojů a přístrojů, včetně oprav elektronických a telekomunikačních zařízení. Nabízíme také servis a pohotovost všech objektů, a to od bytů a domů až po průmyslovou automatizaci. Součástí naší činnosti jsou také elektro revize a NON-STOP pohotovost.


Vodoinstalační, vodoinstalatérské práce v rodinných domech, bytech, průmyslových objektech

Vodoinstalační, vodoinstalatérské práce v rodinných domech, bytech, průmyslových objektech

Potřebujete zajistit zkoušku těsnosti a neprodyšnosti vodoinstalace? Potřebujete vyměnit vodoinstalaci v průmyslovém objektu? Obraťte se na společnost FATO Hlaváč s.r.o. z Moravského Krumlova, která zajistí komplexní vodoinstalatérské a vodoinstalační práce. Vodoinstalatérské práce provádíme v rodinných domech, bytech i průmyslových objektech. Zajistíme veškeré práce, a to včetně  zkoušky těsnosti a neprodyšnosti vodoinstalace a zpracování podkladů pro kolaudaci. Používáme jen osvědčené materiály, jako je PPR, AL-PEX, měď, KG a HT. Postaráme se o vodoinstalační práce z širokého okolí Moravského Krumlova a Ivančic.


Vodo topo plyn vám zajistí zkušení odborníci včetně dodávky materiálu

Vodo topo plyn vám zajistí zkušení odborníci včetně dodávky materiálu

Hledáte šikovnou firmu, která vám zajistí vše potřebné v oblasti vodo topo plyn? Obraťte se na specializované odborníky ze společnosti ŠIMEK VODO-TOPO-PLYN, s.r.o. Zajistíme vám veškeré vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce. Komplexně vybavíme rodinné domy i investiční celky a průmyslové objekty a to včetně rekonstrukce. Práce vodo topo plyn i s dodávkou materiálu! Působíme nejen v oblasti Hodonína, Kyjova a Jižní Moravy, ale i po celé České republice.


Truhlářství Mojmír Navrátil - nábytek z masivu i lamina nebo kuchyně na míru

Truhlářství Mojmír Navrátil - nábytek z masivu i lamina nebo kuchyně na míru

Hledáte originální kousky nábytku do svého domu nebo bytu? A co takhle si je nechat vyrobit od truhláře. Originální kousky z masivu nebo z lamina pro Vás vyrobí pan Mojmír Navrátil z Bojkovic u Uherského Hradiště. Kuchyně podle Vašich představ z kvalitního materiálu. To bude kuchyně, kde se Vám bude vždy dobře vařit. Stejně tak Váš domov může doplnit originální nábytek z masivu nebo lamina, ať už se jedná o jídelní stoly, konferenční stolky, nábytek do ložnice nebo obývacího pokoje. Do panelových domů si pak můžete nechat udělat zábradlová madla. To vše a mnoho dalšího pro Vás vyrobí truhlář Mojmír Navrátil. Pro více informací ohledně výroby a cen ho neváhejte kontaktovat.


Vyrábíme vestavěné skříně na míru

Vyrábíme vestavěné skříně na míru

Sháníte už delší dobu do své ložnice či chodby opravdu neobyčejný kousek nábytku? Nebo máte malý či atypický prostor, který byste rádi na míru vyplnili skříní? Pak jste na správné adrese – naše zakázkové truhlářství v Rychnově nad Kněžnou si s vašimi požadavky hravě poradí. Pro vás vyrobíme nevšední vestavěné skříně na míru pro všechny prostory. Pokud si nevíte rady s rozměry, přijedeme otvor zaměřit. A poté dle těchto parametrů vám sestavíme, a zdarma nakreslíme, funkční rozvržení vnitřního uspořádání vestavěné skříně odpovídajícího vašim požadavkům. K výrobě vestavěných skříní používáme mnoho materiálů, které lze i kombinovat. Nechte se inspirovat v naší fotogalerii. Rádi Vám nabídneme i různé úchyty, dvířka, barvy a materiály. Tak, aby nábytek plnil svou funkci nejen praktickou, ale i estetickou.