Poptávám ušití nové střechy na altán

Poptávám ušití nové střechy na altán

Poptávám ušití nové střechy na altán Leonardo de luxe 43. Byli byste schopni to ušít a za jakou cenu? (starou střechu mám k dispozici jen je trochu natržená ve švech).
Poptávka byla vložena dne:
11.05.2022 09:11

Platnost poptávky:
11.06.2022 09:08

Kontaktní osoba:
libor teslik

Kontaktní email:

Telefon:
+420 604 329 966

Okres:
Opava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Eshop nekovové technické materiály - plstě, pryže, šňůry, molitany, ertalony, akrylony, stínící tkaniny

Eshop nekovové technické materiály - plstě, pryže, šňůry, molitany, ertalony, akrylony, stínící tkaniny

Široký výběr technických materiálů pořídíte přes eshop firmy ŘEMPO VEGA, s.r.o.. Určeny jsou pro technické účely, hlavně ve stavebnictví, strojírenském, potravinářském, elektrotechnickém průmyslu. Nekovové technické materiály: - motouzy, šňůry - jutové, lněné, polypropylenové - spojovací příslušenství - karabiny, háky - pogumované popruhy, textilní pásy - stínící tkaniny - pryže - molitan - ertalony - polyamidové tyče - tabulovaná plsť - akrylony - čiré desky, plexisklo


PVC plachty s oky, krycí nepromokavé, tedy pogumované autoplachtoviny v různých rozměrech

PVC plachty s oky, krycí nepromokavé, tedy pogumované autoplachtoviny v různých rozměrech

Sháníte kvalitní PVC plachty, tedy autoplachotviny? Potřebujete plachty, které jsou nepromokavé? Potřebujete, aby plachty zvládly i nápor větru a aby chránily před deštěm, větrem, sněhem a sluncem? Pak navštivte prodejnu či e-shop společnosti Arnak s.r.o., kterou najdete v Ostravě. Máme k dispozici veliký výběr krycích nepromokavých PVC plachet s oky, které jsou pogumované a chrání věci před povětrnostními vlivy, především před sluncem, deštěm a větrem. Využijete je v zemědělství, ve stavebnictví, v dopravě, rekreaci, ve sportu i v domácnosti. Skladem máme plachty v různých rozměrech, které si volíte přímo při objednávce v e-shopu, a gramážích od 100g/m2 do 560g/m2. Vybírat můžete v e-shopu arnak.cz. Potřebujete-li poradit s výběrem, případně máte další dotazy k našemu zboží, neváhejte se na nás obrátit a my Vám rádi poradíme.


Solární plachty na bazény, altánky, přívěsné vozíky, markýzy - e-shop

Solární plachty na bazény, altánky, přívěsné vozíky, markýzy - e-shop

Společnost ARNAK s.r.o., která se v rámci celé České republiky zabývá distribucí stavebních a technických tkanin a geotextilií, Vám exkluzivně nabízí prodej a výrobu krycích plachet všeho druhu, od plachet bazénových a solárních až po plachty určené k zakrytí přívěsných vozíků, na altánky, prodejní stánky, markýzy, pergoly či foliovníky. Kromě plachet Vám společnost ARNAK s.r.o. rovněž dodává stínící sítě, tkaniny na ploty a netkané mulčovací textilie, určené ke stínění rostlinných kultur, snížení průhlednosti plotů a zabránění růstu plevele. Veškeré dodávané zboží si můžete prohlédnout a zakoupit prostřednictvím internetového e-shopu www.arnak.cz, případně zadat jeho výrobu dle individuálním přání a potřeb.


Filtrační rohože z polyesterových vláken spunbond – dodávka, prodej

Filtrační rohože z polyesterových vláken spunbond – dodávka, prodej

Hledáte spolehlivého dodavatele filtračních materiálů, jako jsou rohože z polyesterových vláken? Pak kontaktujte firmu Alpax s.r.o. Z Blanska. Naše firma je distributorem filtračních rohoží z polyesterových vláken, které vyrábí firma Johns Manville Dostupné jsou následující typy polyesterových rohoží: - 472 PES rohož s raženým povrchem, tepelně spojeno -plátno - 488 PES rohož vysoce pevná, tepelně spojeno, hladký povrch - 467 PES rohož, tepelně spojeno, ražený povrch, černá - 068 PES rohož s raženým povrchem, tepelně spojeno


Výroba, potisk, montáž autoplachet, expresní opravy plachet, krycí plachty a folie

Výroba, potisk, montáž autoplachet, expresní opravy plachet, krycí plachty a folie

CAMELA AUTOPLACHTY s.r.o z Hodonína nabízí výrobu, potisk a montáže autoplachet. Současně se zabýváme také plachtami na valníky, vozíky a krycími plachtami různých tvarů a rozměrů s oky/bez. Provádíme i expresní opravy plachet. Náš sortiment zahrnuje také plachty a folie na pergoly a terasy. Na pergoly nabízíme zakrytí, a to i boční a folie, vč.průhledných folií na boční zakrytí, uzavření teras proti větru, uzavření pergol, uzavření pergol proti větru, igelit na pergolu, plachty na altán, průhledné plachty, průhledné plachty na pergolu, rolovací plachty na pergoly a zastínění pergol a teras.


Ochranné obaly, kryty, plachty na zahradní nábytek, houpačky, slunečníky

Ochranné obaly, kryty, plachty na zahradní nábytek, houpačky, slunečníky

Aby vám zahradní nábytek dlouho vydržel, potřebuje kvalitní ochranný obal, který ho uchrání před zničujícími účinky slunečního záření, vodou a sněhem. Společnost KARPJAK vám vyrobí zakrývací obal na míru. Naše služby – výroba, šití: - přesně padnoucí ochranné obaly, kryty, plachty na zahradní nábytek - plachty - odolnost proti vodě, odolnost proti vysokým teplotám, nehořlavé - ochranné kryty na grily, bazény - stříšky na zahradní houpačky - potahy na houpačky - výroba a šití potahů na slunečníky v různých velikostech - foliové nebo textilní plachty, které jsou odolné proti vodě - obaly, kryty na zahradní nábytek - plachty do zádveří - ochranné měchy vysoce odolných proti prachu, vlhku a vysokým teplotám - ochranné obaly na kancelářskou techniku a průmyslové stroje, přívěsné vozíky - nehořlavé plachty pro svářeče - plachty odolné vysokým teplotám. Kontaktujte nás již dnes!