Rekonštrukcia tepelného hospodárstva – Gymnázium J. K., Zlaté Moravce

Rekonštrukcia tepelného hospodárstva – Gymnázium J. K., Zlaté Moravce

Rekonštrukcia tepelného hospodárstva - Gymnázium Janka Kráľa Zlaté Moravce

Predmetom rekonštrukcie tepelného hospodárstva je rekonštrukcia vonkajších rozvodov tepla pre objekt kuchyne, jedálne a zázemia. Rekonštrukcia vonkajších rozvodov zabezpečí kvalitnú dodávku tepla v kapacite podľa požadovaných parametrov zadávateľa. Realizáciou budú znížené prevádzkové náklady z titulu zníženia tepelných strát a servisu areálového rozvodu. Areálový rozvod predizolovaného bezkanálového vedenia bude vedený v pôvodnej trase.
Veřejná zakázka vložena:
10.05.2022 08:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Nitriansky samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
09.07.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nitriansky samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37861298

Kontaktní osoba:
Mgr. Gabriel Jaššo

Zadavatel telefon:
+421 376 925 915

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vodo topo plyn vám zajistí zkušení odborníci včetně dodávky materiálu

Vodo topo plyn vám zajistí zkušení odborníci včetně dodávky materiálu

Hledáte šikovnou firmu, která vám zajistí vše potřebné v oblasti vodo topo plyn? Obraťte se na specializované odborníky ze společnosti ŠIMEK VODO-TOPO-PLYN, s.r.o. Zajistíme vám veškeré vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce. Komplexně vybavíme rodinné domy i investiční celky a průmyslové objekty a to včetně rekonstrukce. Práce vodo topo plyn i s dodávkou materiálu! Působíme nejen v oblasti Hodonína, Kyjova a Jižní Moravy, ale i po celé České republice.


Důkladné čištění a údržba topných systémů

Důkladné čištění a údržba topných systémů

Sice se již netopí, ale je dobré být připraven na další topnou sezónu. Komplexní čištění topných systémů si zajistěte včas, v pohodě a bez zbytečných stresů. Čištění a údržbu topných systémů si nechte provést od profesionální firmy Pavel Reichl – Voda topení plyn Hradec Králové. Naše firma využívá výkonný proplachovací kompresor ROPULS od renomované firmy Rothenberger. Tato technologie pracuje na principu proudu vzduchových bublin, které odstraní ze systému všechny nečistoty a usazeniny.


V oboru topenářství, kominictví, kamnářství zajistíme montáž, servisní služby i konzultace

V oboru topenářství, kominictví, kamnářství zajistíme montáž, servisní služby i konzultace

Pokud hledáte spolehlivou společnost na Moravě, orientovanou na komplexní řešení úspor nákladů za energie, obraťte se na Re. Therm servis s.r.o. z Jalubí u Uherského Hradiště. V oboru topenářství, kominictví, kamnářství zajistíme montáž, servisní služby, poskytneme konzultace a doporučíme vhodné úsporné a ekologické zdroje. Péči poskytujememe pro více než 20 000 zákazníků, převážně ve Zlínském, Olomouckém a Moravskoslezském kraji. Naše aktivity: - topenářské, kominické práce - poradenství k čerpání dotací - instalace kotelen - montáž kotlů na biomasu, zplynovacích kotlů - revize a servis kotlů.


Topenářství, topenářské práce – návrh, realizace, opravy, servis vytápění

Topenářství, topenářské práce – návrh, realizace, opravy, servis vytápění

Hledáte v Třebíči topenáře? Potřebujete navrhnout ve Vašem bytě systém podlahového vytápění? Mýte porouchané topení? Kontaktujte topenářství Petr Strnad, které se postará o návrh, realizaci i opravy systémů vytápění. Dodáváme a realizujeme ústřední, podlahové nebo sálavé vytápění pro rodinné domy i byty. Pro každého zákazníka vypracujeme na míru bezplatný návrh vytápění včetně kalkulace. Do našich rukou můžete také svěřit veškeré opravy topných systémů s plynovými kotly. Poradíme si s opravami plynových kotlů, ale také s jejich výměnou a montáží.


Čištění podlahového topení, topných systému, údržba, proplachovací kompresor

Čištění podlahového topení, topných systému, údržba, proplachovací kompresor

Chcete být na zimu připraveni včas? Potřebujete zlepšit výkon Vašeho podlahového topení nebo jiných topných systémů? To Vše Vám umí zajistit naše firma Pavel Reichl. Topení nehřeje díky zanesení různými kaly, které se usazují uvnitř tělesa, a topení nemá potom takový výkon. Provedeme Vám komplexní čištění topných systémů za pomocí technologie Rothenberger ROPULS. Tato technologie pracuje na principu proudu vzduchových bublin, které odstraní ze systému všechny nečistoty a usazeniny. Pomáhá nám k tomu proplachovací kompresor. Ozvěte se nám. Sídlíme v Hradci Králové a dojedeme za Vám kam bude třeba. S námi bude Vaše topení hřát, tak jak si přejete.


Rozvody vody, plynu nebo montáž podlahového topení v okrese Nový Jičín

Rozvody vody, plynu nebo montáž podlahového topení v okrese Nový Jičín

Veškeré instalatérské práce a topenářské práce pro Váš domov zajistí pan Mgr. Tomáš Kupča, který sídlí nedaleko Nového Jičína ve obci Skotnice. Pod jeho odborným přístupem si můžete nechat udělat rozvody vody, topení nebo plynu, ale i mnohé další činnosti jako je: - montáž podlahového topení nebo solárních systémů - montáž tepelných čerpadel Pokud potřebujete pořídit a nainstalovat nový kotel i zde se můžete spolehnout na jeho pomoc, ať už se jedná o kotle plynové nebo na tuhá paliva. Pro více informací jej neváhejte kontaktovat.