Zámek Horoměřice - oprava krovu a střechy severního křídla

Zámek Horoměřice - oprava krovu a střechy severního křídla

Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v rekonstrukce krovů a střešního pláště severního křídla Zámku Horoměřice v obci Horoměřice ve Středočeském kraji. Jedná se o památkově chráněný objekt.
Veřejná zakázka vložena:
10.05.2022 08:24

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Obec Horoměřice

Originální záznam:

Okres:
Praha-západ

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
01.06.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Horoměřice

Zadavatel ulice:
Velvarská 100

Zadavatel PSČ:
252 62

Zadavatel obec:
Horoměřice

Kontaktní osoba:
WITENDR s.r.o.

Zadavatel telefon:
+420 602 251 877

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.horomerice.cz/?msclkid=32e6ec53cfd611ecaa1c8a15df0b0d1f

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212350-4
Historicky nebo architektonicky mimořádně zajímavé budovy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Střešní konstrukce, realizace střech včetně tesařských a pokrývačských prací

Střešní konstrukce, realizace střech včetně tesařských a pokrývačských prací

Základem každého domu je kvalitní střecha. Svěřte rekonstrukci či stavbu střechy do rukou specialistů na střechy. Společnost BAUFIRMA MPR s.r.o. z Jaroměřic nad Rokytnou realizuje výstavbu střešních konstrukcí včetně včetně tesařských a pokrývačských. Realizace střech - poskytujeme kompletní pokrývačské a tesařské práce, střešní konstrukce, hydroizolace, zateplení plochých a šikmých střech, opláštění, pokládku střešní krytiny. S realizacemi střech máme mnohaleté zkušenosti.


Prejzové střechy, pokryvačské práce, rekonstrukce střech

Prejzové střechy, pokryvačské práce, rekonstrukce střech

Potřebujete zrenovovat střechu na historických objektech, které jsou velni členité? Nejlepším řešením je pokládka prejzové střechy. Zpracování prejzové střechy je velmi obtížné, proto je nutné tuto práci přenechat odborníkům, a to naší společnosti STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o., která má mnoholeté zkušenosti v tomto oboru. Neváhejte a kontaktujte nás. Prejzovou střechu realizuje variantou na sucho šroubováním nebo do malty. Samozřejmostí je dodání nejkvalitnějšího materiálu, a to od společnosti Tondach. Dále zajistíme i pokládku břidlice, pálené a betonové krytiny či moderního eternitu, který neškodí zdraví. Součástí naší práce je kompletní provedení střech. Realizujeme jak pokryvačské práce, tak klempířské a tesařské práce, montáž střešních oken.


Práce na střeše i kolem domu - pokrývač, klempíř a zedník Josef Zima

Práce na střeše i kolem domu - pokrývač, klempíř a zedník Josef Zima

Spolehlivost a kvalitně odvedená práce v oblasti stavebních prací, to jsou šikovné ruce pana Josefa Zimy. Ten v okolí Kutné Hory poskytuje širokou škálu stavebních a zednických prací. Člověk, který Vám pomůže s Vašim projektem od střechy až po sklep. Mezi jeho činnosti patří: - pokrývačské, klempířské a tesařské práce - zateplení fasád - půdní vestavby - vložkování a čistění komínů - pokládka zámkové dlažby a obklady A v neposlední řadě zajistí i autodopravu. Pro kompletní nabídku prací a další informace jej neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 737 311 595.


Realizace plochých střech rodinných domů a průmyslových objektů

Realizace plochých střech rodinných domů a průmyslových objektů

Zatéká vám a udržuje se vlhkost ve výrobních halách ale i rodinných domech? Pak se spolehněte na společnost s. r. o., která vám zajistí realizaci plochých střech. Společnost Brozire s. r. o. vyřeší zatékání, ale i úniky tepla v případě, že není střecha řádně zaizolována. Společnost využívá co nejkvalitnější materiály, mezi které patří asfaltové pásy, hydroizolační fólie a plochy střech zhotovuje pomocí plechů, panelů nebo záklopů. Oblastmi našeho působení je především Ostrava a Karviná, ale nedělají nám problém ani lokality jako je Opava, Frýdek Místek a Nový Jičín.


Opravy, rekonstrukce plochých, šikmých střech, krovů

Opravy, rekonstrukce plochých, šikmých střech, krovů

Při rekonstrukci šikmých i plochých střech je třeba posoudit stávající stav střechy a krovu, v lokalitě Zlínský kraj, Uherský Brod se můžete obrátit na firmu TOM střechy z Dolního Němčí, která Vám připraví návrh řešení na opravy střech a krovů a zpracuje cenovou nabídku zdarma. Provedeme veškeré pokrývačské, tesařské i klempířské práce související s opravou. Při opravách střech pracujeme se všemi dostupnými střešními krytinami - betonovými, pálenými, plechovými i plastovými. Spoustu výhod má plechová krytina - pro její nízkou cenu, vysokou kvalitu a dlouhou životnost je pro opravy střech velice vhodná.


Realizace střech na klíč, klempířské, pokrývačské, tesařské práce, dřevostavby

Realizace střech na klíč, klempířské, pokrývačské, tesařské práce, dřevostavby

Firma Milan Pecháček se sídlem v obci Račiněves v Ústeckém kraji nabízí svým zákazníkům již od roku 2000 komplexní klempířské, pokrývačské a tesařské práce po celé České republice. V rámci nabízených činností realizujeme střechy na klíč. Dále nabízíme pokládku střešní krytiny a také rekonstrukce a opravy střech, oplechování komínů, montáž okapů a výměnu staré nebo poškozené střešní krytiny. Současně se na nás můžete obrátit s požadavkem na výstavbu altánů, přístřešků, garážových stání a dalších dřevostaveb.