Dodávky elektrospotřebičů pro Krajskou zdravotní, a.s. 2022

Dodávky elektrospotřebičů pro Krajskou zdravotní, a.s. 2022

Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek elektrospotřebičů uvedených v příloze č. 3 Technické specifikaci této zadávací dokumentace po dobu účinnosti rámcové dohody (24 měsíců), včetně jejich dodání do odštěpných závodů zadavatele uvedených níže.
Veřejná zakázka vložena:
10.05.2022 08:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Krajská zdravotní, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Ústí nad Labem

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
31.05.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Krajská zdravotní, a.s.

Zadavatel ulice:
Sociální péče 3316/12A

Zadavatel PSČ:
401 13

Zadavatel obec:
Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Václava Kremličková

Zadavatel telefon:
+420 477 117 972


Zadavatel web:
http://www.kzcr.eu/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39700000-9
Domácí spotřebiče

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Podlahové, tyčové, ruční nebo robotické vysavače pro čistou domácnost i firmu, eshop

Podlahové, tyčové, ruční nebo robotické vysavače pro čistou domácnost i firmu, eshop

Na našem eshopu firmy AK elektro, si jednoduše vyberete vysavače dle vašich potřeb - jsou jednoduše rozděleny tak, aby jste neztráceli čas hledáním a šli na jistotu. Vysavače jsou nedílnou součástí každého úklidu a to jak v domácnosti, tak také pro profesionální využití ve firmách. Vysavače jsou skladem na našem eshopu. Podlahové vysavače - vybírat můžete ze sáčkových vysavačů s účinnými filtry, které zachytí drobné nečistoty nebo jsou zde bezsáčkové vysavače kde se nečistoty ukládají do odpadní nádoby a vycházející vzduch čistí přes filtr, ale také přes vodu. Pro hůře dostupné prostory doporučujeme ruční vysavače, kde je jedna z výhod i bezšňůrový provoz. Dále máme také široký výběr tyčových i robotických vysavačů.


Opravy a prodej elektrospotřebičů Plzeň, připojení myček, sporáků, sušiček, praček, varných desek

Opravy a prodej elektrospotřebičů Plzeň, připojení myček, sporáků, sušiček, praček, varných desek

Představujeme Vám firmu P&P ELEKTRO PETRÁK z Plzně, která svoji činnost zaměřila na opravy, prodej a připojení veškerých elektrospotřebičů všech značek a typů v Plzni a okolí. Jsme autorizovaný krajský servis značky AMICA a PANASONIC bílá technika. Doprava a servis zajištěn. Opravy, prodej a připojení elektrospotřebičů Plzeň: - automatické pračky - myčky - sporáky - sušičky - mikrovlnné trouby - lednice a mrazáky - vestavné spotřebiče a varné desky - vybrané domácí spotřebiče všech značek a typů Pokud Vás opravy a prodej domácích elektrospotřebičů zaujal, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Sladkovského 331/10, Plzeň.


Malé, velké domácí spotřebiče – nákup přes e-shop

Malé, velké domácí spotřebiče – nákup přes e-shop

Potřebujete novou televizi, pračku nebo jiný domácí spotřebič? Nechce se vám kvůli nákupu elektroniky navštěvovat prodejnu elektra? Navštivte e-shop elektro prodejny AK elektro v Letovicích. Zboží objednané přes náš e-shop Vám dovezeme až k Vám domů. Na e-shopu AK elektro pořídíte: - velké a malé domácí spotřebiče - TV, audio, video - produkty k péči o tělo – osobní váhy, fény, kulmy, elektrické zubní kartáčky, zastřihávače apod.


Vestavné trouby do kuchyně s moderním designem a multifunkčností

Vestavné trouby do kuchyně s moderním designem a multifunkčností

Zařizujete si novou kuchyni a potřebujete novou vestavnou troubu? Chcete si koupit designovou vestavnou troubu se širokou škálou funkcí? Navštivte e-shop akaelektroshop.cz. Najdete zde vestavné trouby nejlepších značek výrobců kuchyňského elektra na trhu. Vestavnou troubu lze jednoduše instalovat do kterékoliv kuchyňské linky a již se nebudete muset ohýbat pro plechy a pekáče během pečení. Vestavné trouby jsou navíc stylové a dodají vaší kuchyni eleganci. Na výběr máme vestavné trouby značek MORA a PHILCO. K dispozici máme levnější varianty se základními funkcemi pečení, ale i trouby s digitálním a chytrým ovládáním s multifunkcemi, jako je program3D pečení, rozmrazování, gril či parní ohřev. Výběr záleží zcela na Vás. Nyní obdržíte k nákupu vestavné trouby dopravu zdarma!


Objednejte si bílé elektro – pračku, myčku, ledničku a další přes e-shop

Objednejte si bílé elektro – pračku, myčku, ledničku a další přes e-shop

Pokazil se Vám elektrospotřebič, bez kterého se Vaše domácnost v žádném případě neobejde? Podívejte se na e-shop společnosti AK elektro, s.r.o. z Letovic nebo navštivte naši kamennou prodejnu. Náš sortiment se pyšní širokým výběrem bílého elektra, jako jsou: pračky, myčky nebo třeba ledničky. Kromě výše zmíněných produktů u nás můžete zakoupit také sušičky, chladničky, mrazničky, sporáky, mikrovlnné trouby, kuchyňské digestoře a další. Co se týče velkých domácích spotřebičů, neboli bílého elektra, můžete si u nás vybrat zboží několika známých a ověřených značek: AEG, LG, Beko, Zanussi, Elektrolux, Samsung a Wirpool.


Tipy na vánoční dárky pro muže - originální ale i praktické

Tipy na vánoční dárky pro muže - originální ale i praktické

Vánoce se kvapem blíží a nastává čas nakupování dárků. Pokud nevíte, co koupit svému partnerovi, otci, dědovi či strýci tak navštivte náš obchod ELPEN – BRAUN, který se nachází v Praze 1. Nabízíme originální i praktické tipy na dárky pro může. Můžete si vybrat z širokého sortimentu holících strojků Braun pro dokonalé hladké, šetrné, suché a mokré holení v různých cenových relací. Další inspiraci na dárek jsou zastřihovače vlasů a vousů. Zajišťujeme i náhradní díly jako planžety, břitové bloky, nástavce a čističe. Můžete nakupovat i z pohodlí domova na naše e-shopu www.braunelpen.cz.