Poptávám dodávku cementu

Poptávám dodávku cementu

Poptávám dodávku cementu 32, 5 R.
Poptávka byla vložena dne:
09.05.2022 12:19

Platnost poptávky:
09.06.2022 12:18

Kontaktní osoba:
Šula

Kontaktní email:

Telefon:
+420 605 907 350

Okres:
Šumperk

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkoobchod stavebního materiálu stavebniny Dolur

Velkoobchod stavebního materiálu stavebniny Dolur

DOLUR stavebniny s.r.o. Pardubice Prodáváme kvalitní stavebniny, na které se můžete s důvěrou spolehnout. Kompletní nabídka stavebního materiálu pro malou i velkou stavbu. Přesto že jsme z Pardubic, máme své klienty i v Přelouči, Chrudimi, Heřmanově Městci a v celém Pardubickém regionu. Prodej stavebního materiálu využijí nejen koncový odběratelé, ale i malé nebo velké firmy. Základní stavební sortiment: - fasádní systémy - zdící materiály - hydroizolace - izolační materiály - dlažby - střešní krytina - kanalizační trubky - kompletní sortiment pro malé i velké stavby


Čerpání betonu do dálky a výšky i na stavbách s nedostatkem prostoru

Čerpání betonu do dálky a výšky i na stavbách s nedostatkem prostoru

Potřebuje dopravit na hůře přístupnou stavbu beton? Hledáte firmu, která přečerpává beton i do delší vzdálenosti? Váš problém vyřeší firma Beton Znojmo – postaráme se o dodávku betonu i na stavby s nedostatkem prostoru. Díky vysoce výkonného čerpadla čerpadla SCHWING 24 X jsme schopni zajistit čerpání betonu do vzdálenosti 24 metrů. Dopravíme beton i na místa hůře přístupná pro dopravní techniku. Díky výkonné betonové pumpy můžeme čerpat beton do konstrukcí umístěných nad nebo pod povrchem země.


Dodavatel moderního stavebního materiálu

Dodavatel moderního stavebního materiálu

Říká vám něco štěpkocementové desky Velox? Je to materiál, ze kterého jsou vyráběny stavební ztracená bednění, novinka na trhu, jež je nově velmi oblíbenou. Tyty stavební prostředky jsou zejména oblíbené díky svým charakteristickým znakům, a to především pro své izolačním a proti zvukovým vlastnostem. Výhodou je také rychlá montáž, což může být pro mnoho klientů velmi lákavým znakem. Toto moderní ztracené bednění je také odolné proti vlhkosti, a co více, má neskutečně dlouhou životnost. Chcete-li stavit z odolného, kvalitního a moderního materiálu, zvolte si společnost Velox, jako nového dodavatele stavebního materiálu. Pokud tedy vlastníte stavební firmu, nebo jen potřebujete zakoupit tento typ stavebního materiálu pro projekt, dům či něco jiného, kontaktujte nás. Jsme z Hranic, v Olomouckém kraji a najdete nás na adrese Bělotínská 288.


Prodej zeminy a hlíny pro úpravu terénu včetně dopravy

Prodej zeminy a hlíny pro úpravu terénu včetně dopravy

Pokud potřebujete zeminu či hlínu, například pro úpravu terénu oslovte společnost Kamenivo Zlín Rybníky, která se zabývá právě jejich prodejem a dopravou. Zeminu a hlínu, kterou prodáváme můžete využít pro: - vyrovnání zahrady, - vyrovnání okolí domu, - úpravu plotu, - úpravu trávníku, - jiné terénní úpravy. Pokud tedy potřebujete hlínu a zeminu, neváhejte, kontaktujte nás nebo navštivte naše internetové stránky a využijte dalšího sortimentu, který nabízíme. Staňte se našimi spokojenými zákazníky.


Prodej štěrku, drceného kameniva a písku Opava - opavská štěrkovna, sypký materiál

Prodej štěrku, drceného kameniva a písku Opava - opavská štěrkovna, sypký materiál

Sháníte spolehlivou firmu s velkou zásobou štěrku a písku? Pak je tady pro Vás firma POMP Vlaštovičky s.r.o., která se zabývá prodejem kompletního sortimentu sypkých stavebních materiálů v Opavě a okolí. V nabídce máme kvalitní štěrk i písek. Zakoupený sortiment nabízíme s rozvozem až domů. Můžete si vybrat: - těžený a stavební písek - těžený a tříděný štěrk - drcený kámen - úlomky kamene a štěrkopísek - kamenivo pro stavebnictví. Garantujeme včasné dodání v termínu na smluvené místo, tím Vám ušetříme mnoho starostí s dopravou. Náš vozový park má sklápěče, nakládače, rýpadla, shrnovače i dozery.


Stavebniny Pyrám, Ohrazenice - Turnov

Stavebniny Pyrám, Ohrazenice - Turnov

Stavebniny Pyrám s.r.o. nabízí široký sortiment stavebnin, stavebního materiálu a stavební chemie. Zakoupíte u nás stavební materiály velké škály značek. Prodáváme cihly, fasádní lepidla, lepící a štěrkové hmoty, nářadí, zateplovací a zdící systémy. Namícháme pro vás barvy a fasádní omítky. V našich stavebninách naleznete bezúdržbové hliníkové ploty, svařované i pletené gabiony nebo také vinylové podlahy. Skladem máme velmi populární krmiva pro domácí mazlíčky značky Juko, nabízíme také krmmiva pro králíky, potkany a myši značky Velas, nezapomínáme ovšem ani na hospodářská zvířata s kvalitní a osvědčenou značkou Zea. V našich stavebninách najdete co potřebujete!