Dřevěné bedny na obilí, Rakousko

Dřevěné bedny na obilí, Rakousko

Mám zájem o dřevěné bedny na uskladnění obilí se zástrčkou na vysypání.
117x117x122
Jaká je cena za 10 krabiček?
Jak drahé je doručení do A-2011 Sierndorf?

Původní znění:
Anfrage
Habe Interesse an Holzkisten zur Gezreidelagerung mit Schieber zum entleeren.
117x117x122
Wie ist der Preis für 10 Kisten?
Wie Teuer ist die Lieferung nach A-2011 Sierndorf?
Poptávka byla vložena dne:
10.05.2022 08:47

Platnost poptávky:
09.08.2022 13:22

Kontaktní osoba:
Muth

Kontaktní email:

Telefon:
+436 765 057 710

Země:
Österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Skládací paletové nástavce a ohrádky ELMO - výroba a prodej

Skládací paletové nástavce a ohrádky ELMO - výroba a prodej

Skládací paletové nástavce jsou vhodné pro přepravu a uskladnění zboží na paletách, tím dosáhnete lepšího využití úložné plochy palety. Tradiční česká firma Jan Šuster se specializuje na výrobu a prodej těchto nástavců a ohrádek ELMO. Působíme po celém okolí Opavy a také Ostravy a Olomouce. Naše paletové nástavce a ohrádky naleznou uplatnění skoro ve všech průmyslových odvětvích a nahradí papírové krabice i plechové a plastové boxy. Paletové ohrádky (nástavce) se sestavují na sebe, dle požadavků a potřeb zákazníka lze výšku sestavy uzpůsobit. To vše realizujeme s kompletní péči o zákazníka, zajistíme dopravu, montáž i poradenství. Firma Jan Šuster má vlastní areál, kde vyrábí a skladuje své výrobky. Přepravu má zajištěnou vlastní dopravou a vše dodá dle požadavku zákazníka. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Palety, přepravní a OSB bedny pro Váše zboží od SANPAK s.r.o.

Palety, přepravní a OSB bedny pro Váše zboží od SANPAK s.r.o.

Bez palet a kvalitních přepravních beden se dnes přepravní systém zboží neobejde. Palety a přepravní bedny jsou nedílnou součástí přepravovaného zboží, a proto je tu pro Vás společnost SANPAK s.r.o., která sídlí v Kněževsi nedaleko Prahy. Společnost se zabývá veškerým servisními prácemi s paletami. Můžete si u nich pořídit: - palety - paletové ohrádky - stromečkové palety - přepravní bedny - OSB bedny - překližkové bedny nebo nosné podstavy na palety Pro další informace neváhejte kontaktovat servisní centrum palet SANPAK s.r.o..


Výroba dřevěných palet, europalet, dřevěné obaly, výroba nábytku z palet

Výroba dřevěných palet, europalet, dřevěné obaly, výroba nábytku z palet

Jste z Jihočeského kraje a hledáte firmu, která vyrábí dřevěné palety, europalety nebo nábytek z palet? Pak neváhejte a přijeďte k nám do firmy Pila Benda s.r.o., kde se zaměřujeme na výrobu dřevěných palet, europalet, dřevěných obalů a výrobu nábytku z palet. Během jednoho roku umíme vyrobit až čtvrt milionu kusů palet. Jsou vyráběny na dvou plně automatizovaných linkách zn. Storti. Palety Vám dodáme v čase 24 hodin kamkoliv v oblasti ČR. Jestliže potřebujete dřevěné palety, neváhejte a obraťte se na nás. Kontaktujte nás telefonicky či emailem nebo přijeďte do naší provozovny v Dačicích. Více informací najdete na webových stránkách.


Výroba palet, dřevovýroba, zpracování dřeva, sušení, dodávka po celé ČR i zahraničí!

Výroba palet, dřevovýroba, zpracování dřeva, sušení, dodávka po celé ČR i zahraničí!

Pokud hledáte firmu z Dačic a okolí, která se zabývá dřevovýrobou a sušením palet, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše společnost Pila Benda s.r.o., se specializuje na zpracování dřeva. Provádíme vlastní sušení palet. Není pro nás problém vysušit palety až na 12%. Což se využívá především pro skladování a přepravu cigaret. Provádíme také tepelné ošetření, kdy zbavujeme dřevo dřevokazného hmyzu, IPPC, pokud jsou na paletách přepravovány potraviny, popřípadě když se zboží vyváží z EU, kde je ošetření IPPC potřeba. Jsme výrobci dřevených eur palet. Vyrábíme palety různých druhů a dodáváme po celé ČR, Rakousku i Německu. Nejvíce dodávek směřuje do zahraničí. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Český výrobce kvalitních dřevěných palet - palety na míru

Český výrobce kvalitních dřevěných palet - palety na míru

Sháníte kvalitní dřevěné palety a nevíte na koho se obrátit? Obraťte se na českého výrobce palet firmu VPS Jana Šustra. Poskytneme vám kvalitní dřevěné palety na míru, standardní palety, europalety i atypické palety, to vše levně a v krátké dodací lhůtě. Zabýváme se prodejem palet všech druhů, velikostí i jakostních skupin. Můžete u nás sehnat: - repasované standardní palety - europalety za velmi výhodné ceny - palety vlastní výroby - atypické palety - palety se zvýšenou nosností. U naší firmy realizujeme vše s kompletní péči o zákazníka po celou dobu průběhu spolupráce. Rádi vám také přivezeme palety a europalety až k Vám v krátkém termínu a za výhodné ceny. Vždy vyhovíme vašim potřebám a přáním k vaší plné spokojenosti. Těšíme se na Vaší návštěvu.


Kvalitní dřevěné palety, bedny a obaly od tradičního českého výrobce

Kvalitní dřevěné palety, bedny a obaly od tradičního českého výrobce

Sháníte kvalitní dřevěné palety, bedny, obaly nebo dokonce nábytek z palet? Pak se neváhejte obrátit na poctivého českého výrobce firmu Pila Benda s.r.o. Výroba palet u nás začíná již počátečním kácením stromů. Pracujeme s kvalitním dřevem jehličnanů z českých lesů. Máme veškeré potřebné technologické vybavení, tudíž můžeme zhotovit palety různých rozměrů. Vyrábíme standartní, jednocesté i speciální palety, které jsou následně důkladně vysušeny a tepelně ošetřeny. Palety jsou do hladka vybroušené, aby nábytek z nich vyrobený byl příjemný na dotek. Nábytek z palet vyrobíme přesně dle vašich požadavků a rádi se přizpůsobíme vašim potřebám. Samozřejmostí je i následná montáž nábytku. Kromě dřevěných palet a nábytku vyrábíme také nejrůznější dřevěné bedny a obaly. Postaráme se taktéž o rozvoz našich výrobků až k Vám domů.