V413 - modernizace na vyšší parametry, stavebně - montážní práce

V413 - modernizace na vyšší parametry, stavebně - montážní práce

Stavebně-montážní práce u akce "V413 - modernizace na vyšší parametry (P.0496)"
Část 1 - V413 - modernizace na vyšší parametry - I. úsek, TR Řeporyje - p.b. č. 355
Část 2 - V413 - modernizace na vyšší parametry - II. úsek, p.b. č. 355 - 477
Část 3 - V413 - modernizace na vyšší parametry - III. úsek, p.b. č. 477 - 601
Veřejná zakázka vložena:
09.05.2022 09:30

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
ČEPS, a.s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
17.06.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČEPS, a.s.

Zadavatel IČ:
25702556

Zadavatel ulice:
Elektrárenská 774/2

Zadavatel PSČ:
101 52

Zadavatel obec:
Praha 10

Kontaktní osoba:
Thanh Huy?n Nguy?n

Zadavatel telefon:
+420 211 044 307

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.ceps.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45223210-1
Stavba ocelových konstrukcí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Komplexní elektro služby, dodávky materiálu, elektro montáže, opravy elektrických strojů, elektro revize, pohotovost

Komplexní elektro služby, dodávky materiálu, elektro montáže, opravy elektrických strojů, elektro revize, pohotovost

Firma Elektro COMPLEX - Tomáš Tóth se sídlem v Bohušovicích nad Ohří v okrese Litoměřice se zabývá komplexními elektro službami. Zajišťujeme vše od dodávek materiálu, elektro projektů a elektro montáží, instalací, oprav elektrických strojů a přístrojů, včetně oprav elektronických a telekomunikačních zařízení. Nabízíme také servis a pohotovost všech objektů, a to od bytů a domů až po průmyslovou automatizaci. Součástí naší činnosti jsou také elektro revize a NON-STOP pohotovost.


Elektromontážní práce jako kvalitní partner společnosti ČEZ Distribuce, a. s.

Elektromontážní práce jako kvalitní partner společnosti ČEZ Distribuce, a. s.

Potřebujete výstavbu nového vedení nebo u vedení zajistit nové předložky? Obraťte se na společnost ELMO-SA, spol. s r. o. Naše společnost je smluvním partnerem společnosti ČEZ Distribuce, a. s., což je důkazem kvality a našeho odhodlání dělat tu nejlepší práci. V oblasti rozvodných energetických zařízení se staráme o kompletní dokumentaci přípojek, předložek vedení a mnoho dalšího. Mezi naše další činnosti se řadí montáž a oprava hromosvodů a elektroinstalace v bytech, domech a v průmyslu.


Elektroinstalace a bezpečnostní zařízení Jihomoravský kraj

Elektroinstalace a bezpečnostní zařízení Jihomoravský kraj

Zeptejte se nás – ve společnosti Copab s.r.o. – každý den realizujeme elektroinstalace po celé České republice. Provádíme instalace vysokého i nízkého napětí. Vždy se snažíme snížit náklady klientů a nastavit projekt tak, aby byl efektivní a úsporný. Vše realizujeme jak u novostaveb a nových projektů, tak i při rekonstrukcích. Celý proces má pevně daný rámec – prvně se potkáme se zákazníkem, následně vypracujeme projekt a poté přistoupíme k samotné realizaci, zaštiťujeme také servisní služby a poradenství. Montujeme kabely, elektro skříně, rozvaděče. Provádím i zapojení bezpečnostních systémů, požární signalizace, elektrické zabezpečení objektů. Vše je podpořeno kvalitním týmem pracovníků, bohatou zkušeností a skvělou cenou. Přesvědčte se sami a kontaktujte nás. Sídlíme v Brně a najdete nás na adrese Vídeňská 119. Další pobočky jsou v Praze, Humpolci, Bánské Bystrici a Bratislavě. Bližší informace jsou umístěny na webu.


Elektromontáže silnoproudých rozvodů, opravy, vnitřní, vnější elektroinstalace

Elektromontáže silnoproudých rozvodů, opravy, vnitřní, vnější elektroinstalace

Potřebujete nové vnější nebo vnitřní rozvody? Sháníte firmu zaměřenou na silnoproudé elektroinstalace? Vyzkoušejte naši firmu ELMONT GROUP, a.s. z Brna, která provádí nové elektroinstalace a elektromontáže a také revize a opravy elektroinstalací. V oblasti elektroinstalace a elektromontáže provádíme: - plán, návrh nových elektroinstalací - kompletní elektromontáže na míru - renovace starých elektroinstalací - opravy a revize elektroinstalací Provádíme zapojení přípojek VN, NN, rozvoden a transformoven VN, systémy zajištěného napájení, provedeme montáž vnitřních a vnějších kabelových rozvoden VN i NN, zásuvkové rozvody, hromosvody a další. Provedeme výchozí revize a revize elektrických zařízení. Elektromontáže silnoproudých rozvodů se nejčastěji provádí v hotelech, průmyslu, zdravotnictví, obchodních domech, a jiných společenských zařízeních. Poskytujeme již více než 40 let komplexní služby v oblasti elektroinstalací. Neváhejte a kontaktujte nás.


Inženýrská činnost – od zajištění projektové dokumentace po řemesla pro zhotovení staveb

Inženýrská činnost – od zajištění projektové dokumentace po řemesla pro zhotovení staveb

Potřebujete vypracovat projektovou dokumentaci pro přestavbu průmyslové haly nebo stavbu rodinného domu? Hledáte firmu, která se postará o pro dokončovací řemeslné práce na stavbách? O vše potřebné pro hladký průběh stavby se v širokém okolí Brna postará firma Mík s.r.o. Zabýváme se inženýrskou činností, kdy našim klientům zpracujeme projektovou dokumentaci, ale také se postaráme o řemeslné práce, které souvisí se zhotovením kompletního díla (elektroinstalace, zámečnictví, klempířské a pokrývačské práce). V rámci subdodávky se můžeme postarat i o kompletaci stavebních dílců – dřevostaveb.


Domovní a průmyslové elektroinstalace - montáž, dokumentace, elektroinstalační práce

Domovní a průmyslové elektroinstalace - montáž, dokumentace, elektroinstalační práce

Hledáte odborníka na elektroinstalační práce? Pak jste na správné adrese. Jsme firma Elektroprogres Hranice, spol. s r.o., která se zaměřuje na montáž, revize pro domovní a průmyslové elektroinstalace v Hranicích, Přerově a Valašském Meziříčí. Zpracujeme projektovou dokumentaci, vyřídíme stavební povolení a nabytí právní moci. Instalujeme přípojky a přeložky vysokého a nízkého napětí. Podle potřeb a požadavků zákazníka zajistíme připojení na dodavatele elektřiny (např. ČEZ). Kromě montáže provádíme pravidelné revizní kontroly a jiné práce v rámci elektroměrových rozvaděčů, které se nachází pod plombou. Se vším vám vždy rádi pomůžeme a poradíme!