Údržba veřejné zeleně ve městě Louny - lokalita C

Údržba veřejné zeleně ve městě Louny - lokalita C

Předmětem plnění zakázky jsou služby spočívající v periodické údržbě veřejné zeleně v Lounech, včetně řádného nakládání s odpady dle platné legislativy v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. Předmětem plnění je mj. údržba travnatých ploch I. a II. intenzity, květnatých luk, trvalkových záhonů, záhonů růží, keřů a skupin keřů, údržba stromů a stromořadí - odstraňování kmenových obrostů a výmladků, údržba živých plotů, cest, úklid psích exkrementů, odpadků a větví z ploch všech sadovnických prvků, údržba mobilních mís se zelení, jarní a podzimní hrabání listí prováděné v návaznosti na harmonogram prací Technické správy města Loun, s.r.o. (dále také TSML s. r. o.) při čištění komunikací (vozovek a chodníků).
Veřejná zakázka vložena:
09.05.2022 08:09

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Louny

Originální záznam:

Okres:
Louny

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
06.06.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
9 800 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Louny

Zadavatel IČ:
00265209

Zadavatel ulice:
Mírové náměstí 35

Zadavatel PSČ:
440 01

Zadavatel obec:
Louny

Kontaktní osoba:
Ing. Iveta Rulfová

Zadavatel telefon:
+420 415 621 163

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mulouny.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

77310000-6
Služby vysazování a údržby zelených ploch

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zemní a výkopové práce, zakládání trávníků, pokládka travních koberců, odstraňování náletů stromů

Zemní a výkopové práce, zakládání trávníků, pokládka travních koberců, odstraňování náletů stromů

Hledáte spolehlivou firmu pro zakládání trávníků? Chcete zrealizovat pokládku travních koberců včetně dodání zeminy a substrátů? Společnost Lumíra Kratochvíla - Eko Prag je tu pro vás! Zabýváme se odstraňovaním náletů stromů včetně pařezů, uložíme jej na skládku, vytvarujeme terén podle Vašich představ, založíme trávník a položíme travní koberec. Práce realizujeme včetně dodání zeminy a všech potřebných substrátů. K naší další činnosti patří také vyklízecí práce, bourací a demoliční práce. Realizujeme dopravu písku, štěrku a recyklátu. Neváhejte se na nás obrátit. Poskytujeme kvalitní služby za příznivé ceny!


Realizace a údržba okrasných zahrad, profesionální péče o stromy

Realizace a údržba okrasných zahrad, profesionální péče o stromy

Nevíte si rady s péčí o vaše stromy? Potřebujete profesionální rady a konzultaci? Přejete si zrealizovat okrasnou zahradu u vašeho domu? Všechny tyto služby zařídí naše společnost Okrasné zahrady arboristika s.r.o. Umíme ošetřit stromy a keře, realizujeme rizikové kácení a údržbu stromů buďto u vás doma nebo ve veřejných parcích. Vypracujeme pro vás projekt vaší zahrady, který následně i dokážeme provést na určeném místě. Vaše zahrady jezdíme i udržovat, vše dle požadavků klienta a s ohledem na charakter terénu. Na poli arboristiky jsme odborníci, kácíme, prořezáváme nebo i ošetřujeme veškerý stromový porost. K naší široké nabídce se řadí i výstavba dětských hřišť nebo terénní úpravy pozemků či veřejných ploch. Navíc pronajímáme kontejnery, prodáváme dřevo k topení. Zjistěte více na webových stránkách. Domluvte se u nás na pobočce ve Velkém Poříčí, nebo vyplňte kontaktní formulář s vašimi požadavky a my se vám ozveme s nabídkou.


Revitalizace, realizace, zakládání zahrad-nové, svažité zahrady s handicapem

Revitalizace, realizace, zakládání zahrad-nové, svažité zahrady s handicapem

Profesionálové ze společnosti Zahrady Vávra Kroměříž se zaměřují na zakládání zahrad, převážně v regionu Olomouc, Brno. Realizace nové zahrady i revitalizace původní. Jsme připraveni i na zahrady s různým handicapem - svažité, kamenité, na pozemku s navážkou, zastíněná zahrada, suchá na výsluní apod. Zhotovíme projekt, provedeme terénní modelaci pomocí pásového rypadla JCB 8065 a připravíme půdu na založení travnatých ploch malotraktorem s příslušenstvím. Postaráme se o výsadbu dřevin, trvalek, trávníků, instalaci zavlažování i položení chodníků, nášlapných dílců, realizace zídek, jezírek a dalších prvků souvisejících s danou zakázkou. Nahlédněte do naší fotogalerie z realizovaných zakázek na webu.


Terénní modelace, realizace okrasné, rodinné zahrady-včetně zavlažování

Terénní modelace, realizace okrasné, rodinné zahrady-včetně zavlažování

Pokud hledáte spolehlivou firmu na realizaci okrasné zahrady, firma Tomáš Vávra v regionu Kroměříž, Olomouc, Brno přijímá zakázky na zakládání zahrad. Zaměřuje se na rodinné zahrady, zajistí terénní modelace, výsadbu zeleně, trávníků včetně instalace zavlažování. Pro terénní modelace jsme vybaveni pásovým rypadlem JCB 8065, přípravu půdy zajistíme malotraktorem se zakladačem trávníku a nosičem nářadí Rapid Mondo s rotačními branami. Připravíme dokonale pozemek pro položení travního koberce nebo výsev trávníku i výsadbu zeleně - dřevin a trvalek. Zajistíme také instalaci zavlažování. Máme zkušenosti i s výstavbou zídek, gabionů, položíme nášlapové chodníky. Rádi se postaráme i o následnou celoroční údržbu zahrady - nové i starší.


Návrhy, projektování zahrad a pergol kolem rodinných domů - kouzelná příroda na dosah

Návrhy, projektování zahrad a pergol kolem rodinných domů - kouzelná příroda na dosah

Sníte o krásné zahradě kolem vašeho rodinného domu, ale nevíte jak na to? Nechte si navrhnout zahradu od firmy Projekční atelier ZUZI s.r.o. - spolupracuje s významnými architekty či projekčními ateliery nejen z Olomouce. Zajistí vám nejen návrhy a projektování zahrad a pergol kolem rodinných domů, ale také kompletní dodávku včetně zahradních úprav. Ke krásnému domu patří krásná zahrada, proto je zde firma Projekční atelier ZUZI s.r.o. v Olomouci, která vám splní vaše sny.


Návrh a realizace zahrad, výsadba a údržba zeleně

Návrh a realizace zahrad, výsadba a údržba zeleně

Potřebujete navrhnou a zrealizovat okolí ubytovacího objektu, restaurace či městského parku? S tím vším se můžete obracet na naši firmu ArboGard, s.r.o. Naší specializací je projekce a tvorba zahrad. Zajišťujeme komplexní zahradní architekturu od A do Z. Uděláme studii, navrhneme, vytvoříme kompletní projekt s rozpočtem. Dále pak zajistíme realizaci od úprav terénu, výkopy, sadbu až po údržbu a kultivaci zeleně. Zajišťujeme i závlahové systémy, pokládku travnatých koberců a okrasnou zeleň. Dle požadavků a návrhu zhotovíme i cestičky, chodníky, zdi, ploty, přístřešky a jiné stavby z kamene či dřeva. Realizujeme také vodní prvky jako koupací či okrasná jezírka, biotopy, zahradní bazény. Tak neváhejte a svou zahradu svěřte do rukou odborníků, a to společnosti ArboGard, s.r.o.