Dynamický nákupní systém na dodávky drogistického zboží 2022-2024

Dynamický nákupní systém na dodávky drogistického zboží 2022-2024

Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v rámci DNS jsou dodávky čistících a dezinfekčních přípravků a hygienického papírového zboží.
Předmět, technické podmínky, hodnotící kritéria, požadavky na ekologicky šetrná řešení z hlediska použitých materiálů, termín, místo plnění, obchodní a platební podmínky konkrétních veřejných zakázek zadávaných v DNS budou vždy specifikovány ve výzvě k podání nabídek podle ust. § 141 ZZVZ. Místem plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS budou jednotlivá sídla a/nebo provozovny dotčených pověřujících zadavatelů (příspěvkových organizací) nebude-li v konkrétních veřejných zakázkách v DNS určeno jinak.
Veřejná zakázka vložena:
09.05.2022 08:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
CEJIZA, s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
09.06.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
CEJIZA, s.r.o.

Zadavatel IČ:
28353242

Zadavatel ulice:
Žerotínovo náměstí 449/3

Zadavatel PSČ:
602 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
Mgr. Libuše Podolová

Zadavatel telefon:
+420 530 506 206

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://cejiza.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39830000-9
Čistící prostředky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Jalovcová masážní mast na bolesti kloubů, svalů, páteře i otoky - eshop

Jalovcová masážní mast na bolesti kloubů, svalů, páteře i otoky - eshop

Trpíte na problémy pohybového aparátu a potřebujete rychlou úlevu? Pak vyzkoušejte naši jalovcovou masážní mast, která je vhodná nejen při pohybových problémech, ale také před sportovním výkonem i po něm. Mast s jalovcem jednoduše vaše tělo prokrví, detoxikuje, prohřeje, zmírní bolestivost a navíc má protizánětlivé účinky. Využívá se při: - bolestech kloubů, páteře a svalů, - revmatismu, - ischiasu, - artróze, - odstraňování únavy v končetinách, - otocích, - pohmožděninách, - vyvrtnutí, - špatném prokrvování končetin. Vyzkoušejte jalovcovou mast a díky jednoduché masáži zažijte opravdovou úlevu vašich končetin!


Univerzální dezinfekční prostředek Asor - 100% účinnost proti koronaviru  SARS-CoV-2

Univerzální dezinfekční prostředek Asor - 100% účinnost proti koronaviru SARS-CoV-2

Představujeme Vám novinku - český výrobek, univerzální dezinfekční prostředek Asor. Tento prostředek má 100% účinnost proti koronaviru SARS-CoV-2, způsobující onemocnění Covid - 19. Vše je potvrzeno testem Akademie věd ČR. Tento prostředek je šetrný, ekologický, bez alkoholu a parfemace a je dermatologicky testovaný. Je vhodný pro využití v nemocnicích, objektech sociálních služeb (domovy seniorů, školy, včetně mateřských škol), kancelářích, v průmyslu včetně potravinářství a zemědělství bez nutnosti následného větrání. Používá se taktéž k dezinfekci materiálů, které přicházejí do přímého styku s nebalenými potravinami nebo přímo na potraviny. Nemusí se následně oplachovat. Dezinfekce se provádí mokrým nanesením, pomocí rozprašovače, aerosolem, ponořením nebo dávkováním do vody. Pro bližší informace včetně objednání volejte +420 602 223 173 nebo piště na stany@mpm-trading.cz


Bylinné tinktury, oleje, zelené potraviny přímo od výrobců v lékárně s přírodní a čínskou medicínou

Bylinné tinktury, oleje, zelené potraviny přímo od výrobců v lékárně s přírodní a čínskou medicínou

Preferujete přírodní oleje, masti a kosmetiku před chemicky vyráběnými produkty? Udržujete své tělo v kondici pomocí bylinek? Po příchodu domů z práce si rádi provoníte byt pomocí aromalamp, aby jste se uvolnili od stresu? Navštivte prodejničku ZELENÁ LÉKÁRNA – Lenka s.r.o ve Vsetíně, kde najdete různé bylinky, přírodní produkty přímo od výrobců. Poradíme Vám při výběru bylinek k přípravě čajů či potravinových doplňků, které obsahují vitamíny a minerály a nezatěžují organismus chemickými látkami. Dále si u nás můžete zakoupit rostlinné oleje, kustovnici, zelené potravin, masti a masážní gely a éterické oleje Saloos vhodné do aromalamp i do masážních přípravků. Dbáte o správnou péči pleti a vlasů? Jistě oceníte velký výběr bio kosmetiky, jako jsou mýdla, sprchové gely, peeling, šampóny, kondicionéry, pasty na zuby i bio kartáčky. Přijďte si na chvíli oddechnout od stresu a spěchu k nám do obchůdku a nasajte vůni bylinek.


Nejlepší přírodní mast na atopický ekzém na českém trhu

Nejlepší přírodní mast na atopický ekzém na českém trhu

Trápí vás problémy s kůži? Máte atopický ekzém a zkusili jste už ledasco? Nechtějí se vám stále vyhazovat peníze za nové produkty bez výsledku? My vám výsledek zaručíme a věřte, že se k nám budete spokojeni vracet. Objednejte si skvělou přírodní mast z našeho e-shopu spasapleti.cz. Nabízíme vám náš jedinečný produkt, a to krém SKIN SALVATION. Je vhodný zejména pro atopiky a je vyráběn ze 100 % přírodních produktů bez žádných chemických příměsí. Je určen pro děti od 6 týdnů, těhotné ženy a všechny pacienty trpící atopickým ekzémem. Lze také použít na hojení ran po tetování a na zklidnění pokožky. Doporučujeme také vyzkoušet na pokožku s lupénkou nebo jen na potřeby suché pleti. Produkty lze zakoupit na www.spasapleti.cz, máme velmi příznivé ceny a rychlý servis. Mast nabízíme v 30 ml, 60 ml nebo 120 ml balení.


Světově první ekologický polyuretanový lak pro ochranu Vašich podlah

Světově první ekologický polyuretanový lak pro ochranu Vašich podlah

Sháníte vhodný přípravek pro ochranu Vašich podlah? Vyzkoušejte unikátní Dr. Schutz PU NEO, světově první ekologický 2-komponentní polyuretanový lak. Bez emisí, rozpouštědel a izokyanátů. Lak poskytne Vašim podlahám dlouhodobou ochranu. Na povrchu vytvoří permanentní elastický ochranný film, který redukuje přilnutí nečistot a snižuje náročnost běžného čištění. Také poskytuje odolnost proti bezbarvým chemikáliím. Lak je vhodný na všechny elastické podlahoviny – vinyl, PVC, kaučuk, linoleum s hladkým nebo lehce strukturovaným či zvrásněným povrchem, a také pro epoxidové a polyuretanové silnostěnné lité podlahy. Pro podrobnější informace neváhejte navštívit naše webové stránky, nebo nás kontaktujte.


Kvalitní dílenská chemie pro stavebnictví i kovovýrobu – oleje, těsnění, lepení

Kvalitní dílenská chemie pro stavebnictví i kovovýrobu – oleje, těsnění, lepení

Společnost reca spol s.r.o. z Brna dodává kvalitní dílenskou chemii jako jsou pomocné či provozní materiály pro stavebnictví, kovovýrobu a jiné odborné instalace. V sortimentu naleznete : - aerosoly a stavební chemie Arecal - oleje, těsnění, lepení a značkování - výrobky pro čištění pleti – pasty, mýdla, dávkovače, ochranné krémy a pěny - lepící a těsnící materiály (silikony) pro zajištění kovových šroubů - prostředky pro zimní údržbu – posypové soli, nemrznoucí směsi do ostřikovačů a vypouštěcí kohouty Samozřejmostí je pro nás : - vysoká kvalita produktů - kladení důrazu na snadnou výrobu i označení produktů (například štítkem H1 označujeme nepotištěné oleje, maziva a čistící prostředky) - technické a bezpečnostní listy, které jsou umístěny na webových stránkách V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.