Poptávám přístřešek nad verandu

Poptávám přístřešek nad verandu

Poptávám přístřešek nad verandu rodinného domu z polykarbonátu 2 x 5m.
Poptávka byla vložena dne:
09.05.2022 12:07

Platnost poptávky:
09.06.2022 11:46

Kontaktní osoba:
Miloš Gren

Kontaktní email:

Telefon:
+420 605 786 296

Okres:
Karviná

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ryze česká výroba plastových potrubních systémů bez hnití a koroze

Ryze česká výroba plastových potrubních systémů bez hnití a koroze

Naše firma Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o. Humpolec se zabývá ryze českou výrobou plastových potrubních systémů pro venkovní a domovní kanalizaci. Pokud hledáte nejlepší materiály pro potrubní systémy, kterým se účinně vyhýbá koroze a hnití, pak jste na správné adrese. Naše plastové produkty jsou certifikované a splňují ty nejnáročnější podmínky vnitřního tření. Navíc je není potřeba nějak důkladně čistit. Technologie snadného spojování bez nutnosti použití těžkých zařízení jsou trvale spolehlivé.


Polykarbonové (komůrkové) desky a plexisklo  – řezání na míru, materiál za velkoobchodní ceny

Polykarbonové (komůrkové) desky a plexisklo – řezání na míru, materiál za velkoobchodní ceny

V sortimentu společnosti GAVENDA s.r.o. naleznete komůrkové polykarbonátové desky a plexisklo v různých tloušťkách, strukturách, typech i odstínech. Jedná se o izolační materiál pro zastřešení velkých továren či hal nebo jen pergoly na zahradě. Ať už potřebujete zastřešit dětský koutek v korunách stromů nebo musíte vytvořit bezpečný pracovní prostor v podniku, houževnatost polykarbonové desky Vám zvýší bezpečnost při nehodách bez vzniku střepů a přinese Vám vynikající tepelně izolační a světelné vlastnosti. K nám do Otic za Opavou si můžete přijet pro polykarbonové desky různých typů a druhů, které Vám nařežeme dle toho jak budete potřebovat: - dutinkový polykarbonát - trapézový polykarbonát - plný polykarbonát - plexisklo -potřebné příslušenství Pokud se právě neřadíte mezi stavební kutili, nemusíte se obávat, montáž tohoto materiálu je velmi prostá a zvládne ji téměř každý.


Pochozí vodotěsný kompozitní poklop na šachtu, který je vhodný do cyklostezky i chodníků

Pochozí vodotěsný kompozitní poklop na šachtu, který je vhodný do cyklostezky i chodníků

Potřebujete poklop na šachtu, který by byl vhodný i na zahradu do trávy? Chcete se zbavit nepříjemného zápachu ze septiku na Vaší zahradě? Nebo potřebujete poklop s možností užití do dlažby? Na prodej poklopů se specializuje firma Poklopy MITECH s.r.o. se sídlem v Hartinkově u Svitav. Zakoupit u nás můžete i poklop na šachtu určen pouze pro pěší. Pochozí kompozitní poklopy jsou vhodné do cyklostezek, do zeleného pásu i na chodníky bez pojezdu osobními či užitnými vozy. Poklopy jsou vodo-plynotěsné a zároveň pachotěsné, jedná se tedy o ideální řešení, jak zabránit úniku nepříjemných pachů ze šachty, kanálu či septiku. Poklopy mají vyšší rám, aby se mohli užít do dlažby s protiskluzovou povrchovou úpravou, v černé barvě. Vybaven je čtyřmi nerezovými šrouby. Vnitřní rozměry poklopu jsou 600x600 mm, váha 31 kg. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo elektronickou poštou. Nebo navštivte naše webové stránky, kde si poklop můžete rovnou objednat.


Volná kapacita pro kompletace, elektro, plastovou apod. výrobu, včetně skladových prostor Vsetín, Zlínský kraj

Volná kapacita pro kompletace, elektro, plastovou apod. výrobu, včetně skladových prostor Vsetín, Zlínský kraj

Máme volné kapacity pro nejrůznější kompletační činnosti (kompletace) včetně vlastních uzavřených a vytápěných skladových prostor. Zkušenosti máme z nejrůznějších odvětví průmyslu - například: výroba plastů, kompletace elektrických výrobků (svítidla) apod. Jsme schopni zajistit širokou škálu jednoduchých manuálních prací od kompletace až po skladování a následnou expedici zboží ke koncovému zákazníkovi nebo prodejci. Dokážeme zajistit finalizační práce Vašeho produktu i jeho efektivní výrobu. Věnujeme se kontrole kvality i skladování. Služby řešíme přímo na míru požadavkům našich klientů. Realizujeme dlouhodobou i nárazovou spolupráci. Jsme časově i finančně velice efektivní variantou k zaměstnávání vlastní pracovní síly. Najdete nás v okresním městě Vsetín, ve Zlínském kraji, na Valašsku na řece Vsetínská Bečva, 27 km severovýchodně od Zlína a 60 km jihovýchodně od Olomouce.


Plastové trubky pro rozvody pitné vody od českého výrobce

Plastové trubky pro rozvody pitné vody od českého výrobce

Pitná voda v domácnostech je již v dnešní době standardem každého bydlení a nejčastěji je k nám distribuována prostřednictvím plastových trubek, které jsou speciálně určeny a vyrobeny pro tento účel. Plastové trubky pro pitnou i užitkovou vodu jsou vyrobené z polyethylenu. Tyto plastové trubky pro rozvod pitné vody jsou hladké a nehrdlované, dodávají se v návinech po padesáti, sto nebo dvou stech metrech. V případě tyčí v délce šest a dvanáct metrů. Firma Luna Plast dodává plastové trubky v několika variantách: - PE-MD - vyrobené ze středněhustotního polyethylenu - PE–LLD – vyrobené z lineárního středněhustotního polyethylenu - PE-HD PE 80– vyrobené z vysokohustotního polyethylenu - PE-HD PE 80 - PE-HD PE 100 - PE-HD PE 100 - PE-HD PE 100RC - PE-HD PE 100 EC108010 - PE-HD PE 100 EC 255025 Jestliže hledáte společnost, která se zabývá vytlačování a vstřikováním plastů, kontaktujte společnost Luna Plast. Dodá pro vás plastové trubky, které jsou standardně v černé barvě označené modrými pruhy. Trubky jsou vhodné pro tlakové rozvody pitné vody.


Ochranné průhledné přepážky na míru Praha

Ochranné průhledné přepážky na míru Praha

V dnešní době je nutné se chránit před všemi viry a bakteriemi. Omezme rozšiřující se nemoci jako je například vir Covid-19. I díky ochranným průhledným přepážkám, které zhotovuje naše firma MOOS s.r.o. na míru. Průhledné zástěny z polykarbonátu či plexiskla sníží riziko nákazy, ale i přesto můžete se svými klienty bez problému komunikovat z očí do očí. Přesně do Vašich prostor a provozoven obchodů, hotelů či kanceláří zhotovíme průhlednou bariéru dle Vašich požadavků. Zábrany vyrobíme i mobilní s hliníkovým rámem a s otvorem ve spodní části. Chraňte zdraví všech, jak Vaše, Vašich zaměstnanců i klientů.