Poptávám opláštění dřevěných oken hliníkem

Poptávám opláštění dřevěných oken hliníkem

Dobrý den,
prosím o cenu opláštění dřevěných oken hliníkem, jednalo by se o:
4 ks oken - 1, 5x1, 5 m
1 ks - 1, 2x1, 5 m
2 ks - 1, 2x1, 2 m
1 ks - 0, 9x0, 9 m
1 ks - 0, 9x1, 2

Chci se také zeptat, zda na obložené okna hliníkem jde upevnit síťě proti hmyzu.

Předem děkuji za odpověď

Kupczak Milan
Poptávka byla vložena dne:
09.05.2022 12:13

Platnost poptávky:
09.06.2022 11:47

Kontaktní osoba:
Milan Kupczak

Kontaktní email:

Telefon:
+420 774 643 617

Okres:
Frýdek-Místek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hliníkové vstupní vchodové dveře, hliníková okna

Hliníkové vstupní vchodové dveře, hliníková okna

Sháníte vstupní dveře a okna spojující vysoké tepelné izolační parametry a ochranné bezpečnostní vlastnosti s neopakovatelným elegantním designem? Pak neváhejte a obraťte se na firmu EVOOKNA! Nabízíme zajímavou geometrii vzorů a tvarů a velký výběr dostupných modelů hliníkových vchodových dveří OKNOPLAST. Montujeme také hliníková okna a balkonové dveře v systémech ALUPROF MB nebo HEROAL. Vybrat si můžete ze široké škály RAL odstínů, a Renolitových folií = imitace dřevin. Více informací a parametry hliníkových dveří a oken naleznete na webových stránkách, včetně ceníku a dalších námi montovaných druhů oken a dveří.


Ocelové protipožární dveře - zakázková výroba požárních systémů

Ocelové protipožární dveře - zakázková výroba požárních systémů

Pokud se rozhodnete pořídit si ocelové protipožární dveře, pak se na nás neváhejte obrátit - zákazníkovi vždy doporučíme vhodné řešení včetně kontroly stavební připravenosti a přeměření stavebního otvoru. Ocelové protipožární dveřní konstrukce lze zhotovit jedno a dvoukřídlové i s bočníky a nadsvětlíky, fixní okna či posuvné automatické protipožární dveře. Vypracujeme vám technickou dokumentaci navrhovaného řešení a cenovou kalkulaci. Ocelové protipožární dveře dopravíme tam kde je potřeba a zajistíme jejich montáž. Zabezpečujeme pravidelný servis a také revizi. Garantujeme certifikovanou požární odolností výrobků v rozsahu : EW 15 – 120 DP1 a EI 15-120 DP1.


Hliníkové okna a dveře - dlouhá životnost, izolační vlastnosti a moderní design

Hliníkové okna a dveře - dlouhá životnost, izolační vlastnosti a moderní design

Chcete si pořídit nové dveře či okna, které budou mít nejen dlouhou životnost, ale také neotřelý a moderní design? Pak se podívejte na hliníkové dveře a okna, které pro Vás poskytuje společnost EVOokna Tomáše Makeše. Hliníkové venkovní dveře jsou vyráběny z pevného a odolného materiálu, který rovněž disponuje vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi. Vyráběny jsou v třech typech, a to oboustranné, jednostranné a se vsazenou vyplní. Hliníkové dveře jsou elegantního a moderního designu a lze je vyrobit v široké barevné škále. Další výhody hliníkových dveří jsou: - záruka 5 let - bezpečnostní kostrukce - bezúdržbové - odolné proti povětrnosti a tepelně-izolační - hlukuodolné - moderní a neotřelý vhled s širokým příslušenstvím Hliníkové okna jsou stejně jako hliníkové dveře vyráběny s pevné konstrukce, která zaručuje dlouhou životnost a tepelnou izolaci. Jsou ošetřeny povrchovým lakem a lze je vyrábět v mnoha barevných variantách. Vyplněny mohou být buď standardním sklem nebo jinou výplní dle přání zákazníka. Pro více informací ohledně hliníkových oken a dveří se neváhejte obrátit na společnost EVOokna, která Vám pomůže s výběrem oken a dveří přímo pro Vás.


Industriální okna do starých hal, loftů, továren a jiných objektů – výroba industriálních okenních konstrukcí

Industriální okna do starých hal, loftů, továren a jiných objektů – výroba industriálních okenních konstrukcí

Společnost VKV-MARKET, spol. s r.o. sídlící v Opavě realizuje kompletní dodávky industriálních oken k rekonstrukci starých budov. Industriální okna mají široké využití při modernizaci či přestavbě pro průmyslové, historické nebo památkové budovy jako jsou auly škol, studijní učebny, staré továrny, průmyslové haly či loftové byty a prostory. V případě rekonstrukce či modernizace starých objektů se můžete spolehnout na komplexní služby společnosti VKV-MARKET, spol. s r.o., která vyrábí z ocelových profilů Janisol Arte okna do stavebních otvorů. Zajistíme Vám: -zaměření stavebních otvorů -technickou konzultaci -výrobu a dodávku oken na zakázku -dopravu a montáž na stavbě -revize a servis v průběhu provozu Výhody oken a dveří z profilů Janisol: -vodotěsnost -odolnost proti zatížení větrem -průvzdušnost -součinitel prostupu tepla -kovové profily s přerušením tepelného mostu Industriální okna Janisol Arte, extrémně štíhlé izolované profily s přerušeným tepelným mostem z vysoce kvalitní nerezové oceli, jsou okenní konstrukce s použitím zejména pro modernizaci a rekonstrukci industriálních a loftových objektů. Všechny naše výrobky jsou certifikovány dle zákona č. 22/1997 Sb.


Realizace oken, vchodových dveří a posuvných stěn a zimních zahrad

Realizace oken, vchodových dveří a posuvných stěn a zimních zahrad

Společnost VADEO OKNA s.r.o se zabývá realizací dřevěných, dřevohliníkových, hliníkových i plastových oken, vchodových dveří různých typů a také posuvných stěn a zimních zahrad vyrobených na míru. Dodáváme kvalitní okna od tradičních českých výrobců. Každou realizaci přizpůsobíme na míru Vašim požadavkům a přáním. Vchodové dveře nabízíme v různých provedeních, a to dveře dřevěné, dřevohliníkové, hliníkové a také plastové. Vše záleží na výběru zákazníka. V rámci nabízených služeb realizujeme také renovace povrchových úprav eurooken, dřevěných oken a dveří materiály firmy Remmers.


Izolované ocelové profily - Industriální architektura historických budov i občanské výstavby

Izolované ocelové profily - Industriální architektura historických budov i občanské výstavby

Představujeme vám profilovou řadu izolovaných ocelových profilů ARTE od společnosti Jansen ceněnou hlavně projektanty a architekty, kteří tvoří své projekty výplní otvorů hlavně pro industriální architekturu a také k výrobě přesných replik památkově chráněných oken v historických budovách. Jedná se o nejštíhlejší ocelové profily s přerušeným tepelným mostem na trhu. Základ profilů tvoří izolátor ( polyuretan se skleněnými vlákny), který je na interiérové i exteriérové straně obalen plechem. Extrémní štíhlost profilů umožňuje vyrobit přesné repliky oken v historických či sakrálních budovách. Z profilů lze zhotovit různorodé sestavy oken s fixním prosklením a s variabilním členěním, případně okna doplnit sestavami otvíravých oken s otvíráním ven i dovnitř a v provedení sklopné, výklopné a otvíravé. Tyto výplně jsou plně odzkoušeny dle ČSN EN 14351-1 a jsou opatřena CE značkou. Profilová řada má své využití i v občanské výstavbě, její rozsáhlá variabilita lze využít jako ocelové prosklené či kazetové dělicí stěny s kombinací jedno- nebo dvoukřídlých dveří s nad-světlíky nebo bočníky. Výrobky lze namontovat jak do interiéru tak i do exteriéru. Variabilita stěn i dveří : -výplně jednoduchá skla čirá, matná, vzorovaná, bezpečnostní skla, kalená skla -neprůhledné kazety či kombinace kazet a prosklení -izolační dvojskla nebo trojskla -barevné provedení dle stupnice RAL -různorodost ve využití typů dveřního nebo okenního kování -realizujeme výrobu, montáž a dopravu na stavbu