Dodávky krmiva pro Zoo Praha

Dodávky krmiva pro Zoo Praha

Předmětem plnění celé veřejné zakázky jsou dodávky různých druhů krmiv pro Zoo Praha.
Veřejná zakázka vložena:
09.05.2022 07:59

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Zoologická zahrada hl. m. Prahy

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
07.06.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zoologická zahrada hl. m. Prahy

Zadavatel IČ:
00064459

Zadavatel ulice:
U Trojského zámku 120/3

Zadavatel PSČ:
171 00

Zadavatel obec:
Praha 7 - Troja

Kontaktní osoba:
Václav Pavlas

Zadavatel telefon:
+420 731 544 697

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.zoopraha.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15111000-9
Maso skotu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej přípravky pro výrobu vnadících směsí pro ryby, směsi pro sportovní rybolov

Prodej přípravky pro výrobu vnadících směsí pro ryby, směsi pro sportovní rybolov

Zajímáte se o sportovní rybolov a zároveň sháníte prodejce přípravků pro výrobu vnadících směsí? Oslovte nás. Naše společnost MIKROP ČEBÍN a.s., se zaměřuje mimo jiné také na doplňky vnadících a krmítkových směsí pro ryby. Co se týče přípravků pro výrobu směsí pro ryby, můžeme doporučit aromatizovanou proteinovou směs, univerzální koncentrát pro kaprovité a bílé ryby, tekuté top-esence s různými příchutěmi,RED-MIX konopí, ptačí zob, lososový spec-mix. Dále dodáváme vnadící směsi pro sportovní rybolov – pro lov dravých ryb, cejnů a bílých ryb, línů, amurů, pelety pro pstruhy. Můžete si vybrat také proteinové pelety , boiliesové směsi a další doplňky pro vnadění. Složení odpovídá novým trendům v lovu a chovu ryb. Více informací najdete na webových stránkách.


Produkty ekologického zemědělství, minerální lizy pro skot, ovce, kozy a koně

Produkty ekologického zemědělství, minerální lizy pro skot, ovce, kozy a koně

Zemědělská spol. Jamenská a.s. se sídlem v Jamném nad Orlicí hospodaří na výměře přes 1300 ha na území Pardubického kraje. Zabýváme se výrobou mléka, vepřového masa a také trav na semeno a dalších produktů ekologického zemědělství. Nejvýznamnější je však pro nás výroba a prodej minerálních krmiv - lizů a solí pro chovatele zvířat v systému ekologického zemědělství (minerální lizy pro skot, ovce, kozy a koně). Minerální lizy jsou dodávány v nádobách z umělých hmot, které jsou svým složením určené pro styk s krmivy. Vzhledem k vlastnostem minerálního lizu, lze dodávat naše výrobky i bez obalů.


Výroba, prodej krmné směsi pro skot, pro krávy, doplňková krmná směs pro dojnice

Výroba, prodej krmné směsi pro skot, pro krávy, doplňková krmná směs pro dojnice

Hledáte přímého výrobce a prodejce na krmné směsi pro Váš skot a krávy? Firma MIKROP ČEBÍN a.s. je ta pravá. Vyrábí i prodává krmné směsi, doplňkové látky, minerální krmiva i mléčné krmiva pro zvířata. Pyšníme se certifikátem produktů pro ekologické chovy. Produkty dělíme na: -výrobky pro skot, krávy obecně -výrobky - masný skot -mléčné krmné směsi -MIKROP HERB REVITAL - pro zdraví telat -ENZYM STAR - doplňková krmná směs pro dojnice -URO STAR M - zdroj nebílkovinných dusíkatých látek -Imunotel - pro zdraví telat. Bližší informace a katalog produktů v PDF formátu naleznete na našich webových stránkách.


Veterinární asanace - zpracování živočišného odpadu podle platných předpisů

Veterinární asanace - zpracování živočišného odpadu podle platných předpisů

Hledáte kafilérii v okolí Brna? Služby v oblasti veterinární asanace poskytuje společnost Agris spol. s r.o. z Medlova. Zajišťujeme odbornou likvidaci a zpracování těl vedlejších živočišných produktů, které vznikají při porážce a zneškodňování zemřelých zvířat. Konzumace uhynulých zvířat představuje pro zdraví člověka určité riziko, a proto vše řádně zpracováváme podle platných veterinárních a hygienických předpisů. Z těchto odpadů dále vyrábíme krmiva pro živočichy, které člověk zpravidla nekonzumuje. V případě dotazu nás neváhejte kontaktovat.


Výroba, prodej minerálních premixů a směsí pro výživu zvířat

Výroba, prodej minerálních premixů a směsí pro výživu zvířat

Jestliže máte v plánu nákup minerálních a minerálně-vitamínových premixů, nebo směsí pro výživu zvířat, vyzkoušejte nás. Naše společnost MIKROP ČEBÍN a.s., se pohybuje na trhu již více jak 30 let. Jsme jedni z největších a nejvýznamnějších výrobců v krmivářském průmyslu v ČR. Zabýváme se výrobou i distribucí premixů a směsí, určených pro výživu všech hospodářských a domácích zvířat. V našem rozsáhlém sortimentu máte na výběr premixy biologicky aktivních látek pro velkovýrobce krmných směsí, dále minerálně-vitaminová doplňková krmiva. Z doplňkové výroby zajistíme - instantní a minerální lizy, stimulační doplňky, přípravky pro konzervaci objemných krmiv, mléčnou výživu hospodářských zvířat, Hobby program a další. Neváhejte a kontaktujte nás, těšíme se na spolupráci s Vámi. Více informací na webových stránkách.


Prodej krmné směsi pro lesní zvěř, granulová krmná směs pro lesní zvířata

Prodej krmné směsi pro lesní zvěř, granulová krmná směs pro lesní zvířata

Řešení pro přikrmování lesní zvěře hlavně v době nouze Vám vyřeší firma MIKROP ČEBÍN a.s. Přikrmování v tomto zimním období závisí především na druhu zvěře, místních podmínkách, poloze a úživnosti honitby, dostatku přirozené potravy a na průběhu počasí, které je rok od roku variabilnější. Vyrábíme a prodáváme produkty pro myslivost. Doplňkové: -Minerální směsi: Slouží k doplnění minerálních látek dle individuálních potřeb. Instantní forma lizu, liz Solný minerální bez mědi, liz solný normální,liz Mikro Mg Super,liz Solný minerální extra. krmná směs -Kompletní pro bažantí a koroptví kuřata -Granulovaná krmná směs pro bažanty -Kukuřice: Kukuřičná vnadidla s ochucovadlem. Na krmelištích pro divoká prasata. -Medikovaná granulovaná krmná směs pro lesní spárkatou zvěř- pouze na předpis veterinárního lékaře, léčivo: divoké prasata, pro druh zvěře jelení, dančí, mufloní, srnčí, kamzičí. -Medikovaná granulovaná krmná směs pro lesní spárkatou přežvýkavou zvěř - pouze na předpis veterinárního lékaře, léčivo: divoké prasata, pro druh zvěře jelení, dančí, mufloní, srnčí, kamzičí. -Granulovavé doplňky krmné směsi: Parožení - Doplňková granulovaná směs pro spárkatou přežvýkavou zvěř. Srnec - Doplňková granulovaná krmná směs pro srnčí zvěř Zajíc - Doplňková granulovaná krmná směs s antikokcidikem pro zajíce. Muflon - doplňková granulovaná krmná směs pro mufloní zvěř. Daněk - Doplňková granulovaná krmná směs pro daňčí a jelení zvěř. -Granulované bílkovinné koncentráty: Srnec - Granulovaný bílkovinný koncentrát pro srnčí zvěř. Muflon - Granulovaný bílkovinný koncentrát pro mufloní zvěř. Daněk - Granulovaný bílkovinný koncentrát pro daňčí a jelení zvěř. PLUS - Granulované doplňkové energetické krmivo pro spárkatou přežvýkavou zvěř. -Minerální krmiva sypká: Doplňková minerálně-vitaminová směs pro spárkatou zvěř. Jelen - Minerálně-vitaminová směs pro spárkatou zvěř zchutněná anýzem. Daněk- Minerálně-vitaminová směs pro spárkatou zvěř zchutněná anýzem. Minerální slanisko (alfatokoferol) 1 200mg. – instant Doplňková minerální směs pro spárkatou přežvýkavou zvěř. Daněk S - Minerálně-vitaminová směs s proteinem pro spárkatou zvěř zchutněná anýzem. Srnec - Minerálně-vitaminová směs pro srnčí zvěř zchutněná anýzem.