Revitalizace Nemocnice Roudnice n. L., Odděleni NIP Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem

Revitalizace Nemocnice Roudnice n. L., Odděleni NIP Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem

Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající ve stavebních úpravách a drobné přístavbě stávajícího objektu nemocnice v uzavřeném areálu Nemocnice Roudnice nad Labem (dříve Podřipská nemocnice s poliklinikou v Roudnici n. L). Jedná se zejména o změnu dokončené stavby, která je plánována v pozici 1.NP stávajících pavilonů Nemocnice Roudnice nad Labem, a to zejména v pavilonu č. 2 (pod lékárnou), částečně v pavilonu 1 (poliklinika), pav. 3 (rehabilitace) a v přilehlých propojovacích přízemních budovách („spojovacích krčcích“).

Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je vymezena Zadávací dokumentací a vzorem Smlouvy o dílo, který tvoří přílohu č. 1 ZD a projektovou dokumentací a soupisem stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr dle vyhlášky č. 169/2016 Sb., které tvoří přílohu č. 2 ZD.
Veřejná zakázka vložena:
06.05.2022 08:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Nemocnice Roudnice nad Labem s.r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
06.06.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nemocnice Roudnice nad Labem s.r.o.

Zadavatel ulice:
Na Florenci 2116/15

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Daniela Bridziková

Zadavatel telefon:
+420 605 595 628


Zadavatel web:
https://www.pentahospitals.cz/nemocnice-roudnice/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní zateplení bytových i rodinných domů - pro vysokou energetickou úsporu

Kvalitní zateplení bytových i rodinných domů - pro vysokou energetickou úsporu

Hledáte firmu, která by zajistila opravdu profesionální zateplení budov, které bude dostatečně účinné? Obraťte se na nás a my Vám zaručíme kvalitní služby v oblasti zateplování, díky kterým navíc ušetříte na energiích! Pro zateplování využíváme nejkvalitnějších materiálů a samozřejmě těch nejmodernějších technologií. Snažíme se vždy, aby finální výsledek odpovídal představám našich zákazníků. Zajistěte si dostatečnou úsporu a nechejte zateplit i váš bytový či rodinný dům!


Renovace bytů včetně vyklízecí práce včetně odvozu Brno a okolí

Renovace bytů včetně vyklízecí práce včetně odvozu Brno a okolí

Potřebujete uklidit byt po předchozím nájemnících, aby Váš byt byl připraven pro nové nájemníky? Vyklízecí práce včetně odvozu? Výměna rozvodů elektro? Opravy omítek a malování a mnoho dalšího provádí firma Seniorservis Brno. Naše služby využívají i realitní kanceláře po domluvě s prodávajícím. Provádí opravy dle přání nájemníků po dohodě s majitelem - správcem bytu. O toto všechno se postarají: -vyklízecí práce včetně odvozu -výměna rozvodů elektro -oprava omítek a malování -natěračské práce -okna, dveře, radiátory -pokládání koberců, podlah z PVC a plovoucích podlah -čištění koberců -opravy a montáže nábytku včetně kuchyňských linek -drobné opravy elektrorozvodů výměny světel, zásuvek, montáž doplňkového osvětlení, digestoří, zapojení myčky pračky atd. -kompletní renovace koupelen a WC a to odstranění vodního kamene, výměny vany a sprchového koutu, oprava silikonu, čištění WC. -drobné instalatérské práce - výměny baterie, sprchy - zapojení pračky, čištění odpadů -kompletní úklid - čištění sporáků, odstranění mastnoty z kuchyní, mytí oken. Průměrná příprava bytu 2+1 trvá 2-3dny v ceně cca 7000,-Kč. Na bytu se začíná pracovat v den objednávky.


Stavební firma, rekonstrukce, přestavby, bourací práce, ostatní stavební práce, dozorování staveb

Stavební firma, rekonstrukce, přestavby, bourací práce, ostatní stavební práce, dozorování staveb

Stavební firma EVMAT stavby s.r.o. se sídlem v Praze se již více než 15 let zabývá rekonstrukcemi, přestavbami, výstavbou, bouracími pracemi, ostatními stavebními pracemi i dozorováním staveb. Působíme na území celé České republiky. Provádíme vše od malých stavebních úprav až po realizace rodinných domů nebo menších bytových domů. Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi a přestavbami bytů, domů, bytových jader, nebytových prostor, garáží, zpevněných ploch atd. V rámci této činnosti realizujeme také bourání objektů, odvoz a likvidace sutí, výstavby zpevněných ploch, zahradní úpravy a další.


Vizualizace – náhled na interiér a rekonstrukci před realizací

Vizualizace – náhled na interiér a rekonstrukci před realizací

Máte obavy ze změn, které mohou nastat? Chcete změnit vybavení svého interiéru nebo plánujete kompletní rekonstrukci Vaší domácnosti včetně koupelen? Obraťte se na odborníky společnosti Zednictví Jeneš, s. r. o. Společnost Zednictví Jeneš, s. r. o. se postará o návrhy interiérů, rekonstrukce bytů, bytových jader a domů. S návrhem interiéru doporučí i dveře, podlahu a malbu a díky vizualizaci uvidíte výsledek před realizací. Nebojte se změny a kontaktujte nás!


Kompletní modernizace bytů a domů na klíč – interiéry na zakázku

Kompletní modernizace bytů a domů na klíč – interiéry na zakázku

Chcete kompletně zrekonstruovat interiér? O vše se Vám postará firma Woodtech Jiřího Májka z Brna, která zajišťuje kompletní modernizace bytů a domů na klíč. Vyměníme otopné systémy, otvorové výplně (okna, dveře), provádíme pokládku podlah a dlažeb v jakékoliv místnosti. Mezi naše další služby patří změna dispozic interiérů, výměna rozvodů vody, odpadů nebo elektriky, dále vymalování, nátěry, štukování a další potřebné práce spojené s rekonstrukcí. V případě jakéhokoliv dotazu či zájmu o zpracování konkrétního návrhu a cenového odhadu nás neváhejte kontaktovat.


Zateplení fasád budov nebo sanace vlhkého zdiva od RETO CENTRUM v Praze

Zateplení fasád budov nebo sanace vlhkého zdiva od RETO CENTRUM v Praze

Pokud se chystáte zateplit fasádu a hledáte v Praze vhodnou firmu, která Vám s tím pomůže, pak se obraťte na společnost RETO CENTRUM, která na české trhu působí již přes dvacet let. Tým profesionálních odborníků pro Vás zařídí stavební práce ohledně zateplení fasády jak v rodinných domech tak v bytových jednotkách. Taktéž provádí sanace vlhkého zdiva a další drobné stavební práce, které provádí kvalitně a pečlivě. Mezi větší stavební projekty pak provádí - výstavbu rodinných domů - rekonstrukce Jako doplňkovou činnost si zvolili prodej kvalitního stavebního materiálu. Seženete u nich materiál pro zateplení, sanaci až po malířské barvy a tmely. Společnost Vám rovněž pomůže v rámci zateplení s dotaci v programu Zelená úsporám.