Pěstební práce v lesích města Šternberka včetně dodávky materiálu v letech 2022-2025

Pěstební práce v lesích města Šternberka včetně dodávky materiálu v letech 2022-2025

Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování služeb spočívajících v činnostech souvisejících zejména s hospodařením v lesích ve vlastnictví zadavatele.
Lesnické činnosti, které bude vybraný dodavatel na vymezeném území vykonávat, spočívají ve výkonu pěstebních činností, vč. dodávek sadebního materiálu, jakož i v poskytování dalších souvisejících služeb a dodávek.
Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, vč. dodávek zadavatelem specifikovaných chemických přípravků, pletiva a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti.
Veřejná zakázka vložena:
06.05.2022 08:06

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Šternberk

Originální záznam:

Okres:
Olomouc

Hlavní místo plnění:
Olomoucký kraj

Platnost veřejné zakázky:
06.06.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
13 229 500 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Šternberk

Zadavatel IČ:
00299529

Zadavatel ulice:
Horní náměstí 78/16

Zadavatel PSČ:
785 01

Zadavatel obec:
Šternberk

Kontaktní osoba:
ZVZ Konzult s.r.o., Příční 861/4, 75002, Přerov

Zadavatel telefon:
+420 581 210 665


Zadavatel web:
https://www.sternberk.eu/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

77200000-2
Služby v oblasti lesnictví

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej, zpracování dřeva a hospodářská úprava lesů od BIOMARAS s.r.o.

Prodej, zpracování dřeva a hospodářská úprava lesů od BIOMARAS s.r.o.

Ostravská společnost BIOMAROS s.r.o. poskytuje služby v oblasti lesnictví. Kromě těžby dřeva se zaměřuje na: - kácení dřeva a hospodářskou úpravu lesů - zpracuje kulatiny - pomůže při odkůrování stromů - zpracování dřeva na pile - prodej dřeva Společnost BIOMAROS s.r.o. se však nezaměřuje pouze na lesnictví, ale ke své činnosti si dále přidala ještě prodej zařízení pro gastronomii (indukční sporáky, grily, velkokapacitní myčky na nádobí nebo konvektory). V další podnikatelské činnosti se pak věnuje rekonstrukcím. Ať už se letos chystáte vyměnit staré okna a dveře za nové nebo k zateplení fasády či opravy střechy i s tímto Vám může společnost BIOMAROS s.r.o. pomoci. Stačí ji pouze kontaktovat a domluvit si schůzku, kde se domluvíte na podrobnostech.


Lesnické služby - těžba, přibližování dřeva, prodej palivového dřeva, nákladní přeprava dřeva

Lesnické služby - těžba, přibližování dřeva, prodej palivového dřeva, nákladní přeprava dřeva

Firma Svadbales se sídlem v Pacově v okrese Pelhřimov nabízí veškeré lesnické služby. Součástí naší činnosti je těžba a přibližování dřeva, prodej palivového dřeva, výkup veškeré dřevní hmoty a nákladní přeprava dřeva i jiných materiálů. Provádíme ruční nebo strojní těžbu dřeva. V případě potřeby se obě metody kombinují. Pro přibližování dřeva jsme vybaveni UKT traktorem s navijákem a vyvážecí traktorovou soupravou. Nabízíme tvrdé i měkké štípané palivové dřevo ve formě konečného produktu (naštípané, nařezané) a také dopravu kulatiny, štípaného palivového dřeva a sypkých materiálů.


Spolehlivý partner v oblasti myslivosti, chovu a péče o zvěř

Spolehlivý partner v oblasti myslivosti, chovu a péče o zvěř

Chcete nabýt znalosti v oblasti myslivosti a nevíte si rady, na koho se obrátit, či kde hledat ty správné informace? Naše společnost se v Česku a na Slovensku již celou řadu let odborně věnuje tématu myslivosti, chovu a péče o zvěř, lovu, dále pak lesnictví a ochraně přírody. Již od roku 1923 vydáváme odborný časopis Myslivost, mimo to distribuujeme a nabízíme celou řadu knih, časopisů, odborných publikací na téma myslivosti. Náš e-shop je největším na našem trhu zaměřeným na mysliveckou tematiku, kde nabízíme od malých nožů pro zpracování zvěřiny až po profesionální fotopasti, dalekohledy či puškohledy. Zkušeným, ale také začínajícím a malým myslivcům rádi nabízíme odborné poradenství, rady a užitečné tipy pro jejich aktivity, stejně jako pravidelně informujeme o nejdůležitějších událostech v myslivecké branži. Základní informace, ale také mnohem více, naleznete na našem webu www.myslivost.cz.


Lesní sazenice a balkónové rostliny pro jarní výsadbu - prodej

Lesní sazenice a balkónové rostliny pro jarní výsadbu - prodej

Seženete zde listnaté i jehličnaté stromky, keře, thúje i okrasné dřeviny. Pěstování, prodej: - lesní sazenice - sazenice prostokořené a obalené lesní sazenice - semenáčky - podřezané, školkované sazenice - poloodrosky a odrostky - okrasné dřeviny - jehličnany, listnaté keře - balkónové rostliny, květiny do truhlíků - thúje - stromky k výsadbě lesů. Chtěli byste mít doma o kousek více přírody za dobrou cenu? V tom případě je tu pro vás společnost PROPLANT GROUP s.r.o.


Pěstování lesních sazenice prostokořenných - prodej do lesních školek

Pěstování lesních sazenice prostokořenných - prodej do lesních školek

Pro obnovu lesa a zalesňování se využívá prostokořenná sadba - společnost PROPLANT GROUP s.r.o. u Vsetína zajistí nejen pěstování lesních sazenic prostokořenných, ale také jejich prodej do lesních školek. Prostokořenné sazenice pěstujeme buď jako semenáčky nebo podřezané či školkované sazenice. Pak také jako poloodrosky nebo odrostky. Lesní sazenice prostokořenné pěstujeme na polích i ve sklenících. K expedici jsou sazenice tříděny dle přání zákazníka a dle příslušných norem.


Lesní hospodářství, nákup a prodej dřeva Praha, prodej palivového dřeva, úklid klestu štěpkováním

Lesní hospodářství, nákup a prodej dřeva Praha, prodej palivového dřeva, úklid klestu štěpkováním

Představujeme Vám pana Jaroslava Červínka z Prahy, který svoji činnost zaměřil na kompletní lesnické služby v oblasti lesního hospodářství. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme pěstební činnosti, těžbě dřeva, nákupu a prodeji dřeva, prodeji palivového dřeva, odvoz vašeho dřeva z lesa. Lesní hospodářství Praha: - sázení stromků - oživ pasek ručně nebo křovinořezem - kácení stromů - přibližování dřeva - úklid klestu štěpkováním a pálením - nákup a prodej dřeva - prodej palivového dřeva - odborný dohled nad lesem Pokud Vás naše služby v oblasti lesního hospodářství zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Masarykovo nám.31, Škvorec, Praha.