GSM-R Pardubice - Hradec Králové - Jaroměř, stavební část

GSM-R Pardubice - Hradec Králové - Jaroměř, stavební část

Předmětem je vybudování anténních stožárů vč. jejich základů a základů technologických objektů základnových stanic BTS včetně souvisejících prací. Stavba „GSM-R Pardubice - Hradec Králové - Jaroměř“ rozšiřuje síť pozemních základnových stanic o 9 ks nových BTS a modernizaci 1 ks stávající BTS.
Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je upravena v dalších částech zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
05.05.2022 09:24

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Správa železnic, státní organizace

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
06.06.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
23 283 888 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa železnic, státní organizace

Zadavatel IČ:
70994234

Zadavatel ulice:
Dlážděná 1003/7

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha 1 - Nové Město

Kontaktní osoba:
Vladimíra Hlídková

Zadavatel telefon:
+420 724 321 788


Zadavatel web:
http://www.spravazeleznic.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45234110-0
Výstavba meziměstských železničních drah

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba a prodej kovových držáků pro satelitní, televizní a Wifi techniku, sériová i kusová výroba

Výroba a prodej kovových držáků pro satelitní, televizní a Wifi techniku, sériová i kusová výroba

Společnost Kovokonstrukt s.r.o. se sídlem v obci Telecí se již od roku 1996 zabývá výrobou a prodejem kovových držáků pro satelitní, televizní a Wifi techniku. Kovové držáky vyrábíme nejen sériově, ale také kusově, dle přesných požadavků zákazníka. Disponujeme širokým technologickým vybavením zaměřeným především na výrobu anténních držáků - výstředníkové lisy, CNC automatické pily, CNC pálicí centrum Vanad, svařovací technika Fronius, Kuhltreiber, manipulační vozíky a dalším vybavením. Na základě toho vyrábíme anténní držáky ve velkých sériích, ale zvládneme i jiné rozměrné ocelové konstrukce.


CNC zpracování tvarových výpalků a s úkosy - pálení laserem, plazmou

CNC zpracování tvarových výpalků a s úkosy - pálení laserem, plazmou

Potřebujete zpracovat tvarové výpalky ve vysoké kvalitě? Jste-li z okolí Brna a Olomouce, pak pověřte zakázkou firmu R + W Ferra s.r.o., která se Vám o vše postará. Kromě výroby poskytujeme v oblasti laserového pálení odborné poradenství. Metoda pálení laserem je vhodná pro zpracování standardních materiálů, uzavřených profilů i ocelových ploch. Výsledkem výroby jsou přesné parametry prvků a menší náročnost na financování. Pro vysokou kvalitu řezu zvolte CNC pálení autogenem nebo plazmou. Veškeré výpalky rádi zpracujeme z vlastního nebo dodaného materiálu, vše záleží na vzájemné dohodě.


Inženýrská činnost – zpracování výrobní dokumentace, projektování softwaru a vizualizací

Inženýrská činnost – zpracování výrobní dokumentace, projektování softwaru a vizualizací

Hledáte spolehlivou firmu, která Vám zajistí kompletní dokumentaci, návrh i vizualizace speciálních strojů a zařízení či ocelových konstrukcí? Obraťte se na společnost ZM SERVIS MORAVIA s.r.o., kterou najdete v Třinci. Vypracujeme Vám dokumentaci různých speciálních zařízení a strojů, ale i stavebně technických ocelových konstrukcí. Naši odborní inženýři Vám vypracují dokumentaci, ideové návrhy, vizualizace až po výslednou dokumentaci. Zajistíme i autorský dozor při výrobě a montáži. Jedná se především o konstrukce, a to ocelové, u kterých ještě rozlišujeme prototypová či technologická zařízení i jednotkové stroje, stavební či technologické. Postaráme se i projektování softwaru a vizualizací. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat ať už telefonicky nebo emailem.


Ocelové konstrukce s širokým využitím - výroba, realizace, montáž

Ocelové konstrukce s širokým využitím - výroba, realizace, montáž

Hledáte firmu, která vyrábí ocelové konstrukce? Pak jste na správném místě. Ve společnosti GIGA montáže s.r.o. se zabýváme výrobou, realizací i montáží ocelových konstrukcí. Zakládáme si na vysoké kvalitě a spolehlivosti. Výroba, realizace, montáž: - ocelové konstrukce s širokým využitím. Dále vyrábíme, montujeme, opravujeme zdvihací zařízení, elektrické lanové a řetězové kladkostroje, komponenty pro stavbu jeřábů, elektrické rozvaděče pro zdvihací zařízení, příčníky pro mostové jeřáby a pojezdové jednotky, konzolové, poloportálové, mostové, otočné sloupové, pojízdné konzolové jeřáby. Působíme po celém Moravskoslezském kraji, po domluvě po celé České republice. Kontaktujte nás, těšíme se na naši spolupráci!


Zámečnické konstrukce na klíč – ocelové, kovové schodiště, balkóny, zábradlí, terasy

Zámečnické konstrukce na klíč – ocelové, kovové schodiště, balkóny, zábradlí, terasy

Chcete si nechat vyrobit nové venkovní ocelové schodiště? Sháníte v okolí Třebíče nebo Náměšti nad Oslavou firmu, která na míru zhotoví kovové balkóny nebo zábradlí ke schodišti? Veškeré zámečnické konstrukce na klíč včetně povrchové úpravy na přání vyrábí firma UNIVARS. Dodáváme zámečnické konstrukce na míru do interiéru i exteriéru. Podle požadavků zákazníka vyrobíme ocelové nebo kovové schodiště, zábradlí, balkóny nebo terasy. Zajistíme nejen výrobu ocelové konstrukce, ale i její povrchovou úpravu (žárové zinkování, tryskání, komaxitování) a na závěr i montáž na místě určení.


Výroba informačních, plakátovacích ploch a vitrín pro obce i města

Výroba informačních, plakátovacích ploch a vitrín pro obce i města

Hledáte firmu, která vám zajistí výrobu informačních vitrín pro vaše město či obec? Na jednotný městský mobiliář je specialistou firma Čekárny - bus v Zábřehu u města Šumperk. Informační, plakátovací exteriérové plochy a vitríny vám vyrobíme samostatně stojící, jednostranné, oboustranné nebo nástěnné. Konstrukce vitrín a ploch je detailně popsána na našich webových stránkách. Na přání lze také k vitrínám nainstalovat osvětlení. Vitríny jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který zaručuje vysokou trvanlivost, takže se výrobek stává bezúdržbový. Vybrat si můžete z informační plochy dělené nebo jednodílné. Také vyrábíme plakátovací plochy se stojanem na kola, prosklené a hřbitovní vitríny - vše dle vašich potřeb a přání.