Luštěniny - čočka velkozrnná loupaná celá, její pořízení a ochraňování

Luštěniny - čočka velkozrnná loupaná celá, její pořízení a ochraňování

Předmětem VZ je: a) pořízení 1 000 tun čočky velkozrnné loupané celé (dále také „čočka“), b) ochraňování 1 000 tun čočky. Čočka bude jako součást státních hmotných rezerv majetkem ČR. Správa jako zadavatel v souladu se zákonem č. 97/1993 Sb., o působnosti Správy státních hmotných rezerv, ve znění pozdějších předpisů, zajišťuje prostřednictvím hmotných rezerv obranyschopnost a obranu státu, odstraňování následků krizových situací, ochranu důležitých hospodářských zájmů státu. Předmět VZ je rozdělen dle § 35 zákona na 5 (pět) samostatných částí, a sice: Část 1: Dodávka a ochraňování 200 tun čočky; Část 2: Dodávka a ochraňování 200 tun čočky; Část 3: Dodávka a ochraňování 200 tun čočky; Část 4: Dodávka a ochraňování 200 tun čočky; Část 5: Dodávka a ochraňování 200 tun čočky.
Veřejná zakázka vložena:
05.05.2022 08:47

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Správa státních hmotných rezerv

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
02.06.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
12 912 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa státních hmotných rezerv

Zadavatel IČ:
48133990

Zadavatel ulice:
Šeříková 616/1

Zadavatel PSČ:
150 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Nicola Plachá

Zadavatel telefon:
+420 222 806 228

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.sshr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

03212211-2
Čočka

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mák modrý - kvalita z úrodné půdy od českého pěstitele

Mák modrý - kvalita z úrodné půdy od českého pěstitele

Velmi vyhledávanou zemědělskou komoditou v České republice i v zahraničí se stal mák modrý - český pěstitel firma ROLS Lešany se může pyšnit vysokou úrodou máku modrého té nejvyšší kvality. Na polích v oblasti Prostějova vyprodukuje ročně zhruba 300 tun máku modrého. U máku modrého se zaměřujeme na jeho prodej a distribuci v celé České i Slovenské republice a také v zahraničí. Dále jsme schopni zajistit i semeno českého modrého máku. Pro pěstování máku modrého máme vysoce úrodné půdy a při sklizni používáme nejmodernější zemědělské techniky a inovativních technologie. Pěstování, skladování a čištění máku podléhá potřebným postupům a ekologickým zásadám a díky tomu má mák modrý charakteristickou barvu i chuť.


Specialista na obchodování se zemědělskými komoditami

Specialista na obchodování se zemědělskými komoditami

Hledáte spolehlivého obchodního partnera, který vás nezklame? Naše společnost OBCHODNÍ FIRMA KUČERA spol. s r.o. je tu pro vás! Jsme odborníky na obchodním trhu se zemědělskými komoditami. Naše začátky se datují až do roku 1995, kdy jsme se začali orientovat na burze. Ať jste rodinná firma či nadnárodní zemědělský podnik, rádi vám pomůžeme získat ty nejlepší suroviny za nejlepší ceny. Specializujeme se zejména na obchod s obilovinami, mákem, kmínem, slunečnicí, řepkou, hořčicí či kukuřicí. Není nám však cizí ani exotičtější sortiment jako kurkuma, gumojilm, mungo, kaučukovník či pesticidní rostliny. Rádi vám nabídneme také ucelenou nabídku krmiv pro vaše hospodářská zvířata či domácí mazlíčky. V případě, že vás naše služby zaujaly, neváhejte nás kontaktovat. Naleznete nás na adrese Šafaříkova 27, Sedlčany.


Prodej máku modrého a kmínu kořenného

Prodej máku modrého a kmínu kořenného

Firma ROLS Lešany, spol. s r.o. se sídlem v Prostějově se zaměřuje na prodej a také distribuci českého modrého máku a kmínu kořenného v rámci celé České i Slovenské republiky a zemí Evropské unie. Velkoobchod, export, rostlinná výroba: - český modrý mák - kmín kořenný - výroba semene máku modrého a kmínu kořenného - osiva. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Nákup a prodej zemědělských komodit

Nákup a prodej zemědělských komodit

Hledáte dodavatel krmných směsí či obilovin pro potravinářské účely? Již jste našli tu správnou firmu, a to ARIMEX TRADE s.r.o. Již 30 let se specializujeme na obchodování se zemědělskými komoditami. Prodáváme produkty rostlinné výroby a také produkty které vznikly při jejich zpracování. Nabízíme olejniny na zpracování jak řepka, sója, mák, hořčice a slunečnice. Dále pak obilí jak krmné, tak i potravinářské. Pro krmné účely zvířat si můžete objednat pšenici, ječmen, žito, kukuřici, hrách či směsi, otruby, šrot. Nakupují u nás i výrobci potravin, a to jak obilí na mouku, mák či sladovnický ječmen. V našem prodejním sortimentu máme i hnojiva jako draselnou sůl, močovinu či Amofos. Naše pobočky najdete jak v ČR tak i na Slovensku. Díky mezinárodní komoditní burze jsou naši zákazníci po celé Evropě.


Rostlinná výroba Jestřebí, soukromé zemědělství, prodej brambor, pšenice, ječmen, řepka olejka

Rostlinná výroba Jestřebí, soukromé zemědělství, prodej brambor, pšenice, ječmen, řepka olejka

Představujeme Vám soukromého zemědělce pana Oldřicha Říbka z Jestřebí okres Česká Lípa, který se již mnoho let věnuje rostlinné výrobě. Rostlinná výroba Jestřebí: - pšenice - ječmen - řepka olejka - brambory V rámci svých nabízených služeb se věnujeme pěstování pšenice, ječmenu, řepky olejky a brambor. Všechny tyto rostlinné komodity nabízíme také k prodeji za ty nejlepší ceny. Hledáte důvěryhodného dodavatele pšenice, ječmene, řepky nebo brambor? Neváhejte nás kontaktovat, soukromý zemědělec pan Oldřich Říbek z Jestřebí je Vám k dispozici.


Rostlinná výroba, pěstování zemědělských plodin se zaměřením na obiloviny a řepku

Rostlinná výroba, pěstování zemědělských plodin se zaměřením na obiloviny a řepku

Pěstováním rostlin pro výživu lidí i hospodářských zvířat se zabývá společnost ZEMAD s.r.o. z Želetavy na Třebíčsku. Zajišťujeme kompletní rostlinnou produkci se zaměřením na pěstování obilovin a řepky. Zakládáme si na zcela přírodních rostlinných komoditách, jež pěstujeme na velmi úrodných půdách na Vysočině. Zemědělskou produkci realizujeme pomocí moderních zemědělských strojů a technice, díky které na trh dodáváme obilniny té nejvyšší kvality. Při hospodaření a obdělávání našich pozemků jednáme maximálně ohleduplně vůči jejím obyvatelům - polním živočichům s důrazem na ochranu životního prostředí.