Právní služby - administrace veřejných zakázek pro projekt Motolského onkologického centra

Právní služby - administrace veřejných zakázek pro projekt Motolského onkologického centra

Předmětem VZ je zajištění právních služeb spočívajících v administraci veřejných zakázek a souvisejícího právního poradenství v rámci realizace projektu administrace Motolského onkologického centra..
Veřejná zakázka vložena:
05.05.2022 08:01

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Fakultní nemocnice v Motole

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
03.06.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
16 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice v Motole

Zadavatel IČ:
00064203

Zadavatel ulice:
V úvalu 84/1

Zadavatel PSČ:
150 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Mgr. David Švec

Zadavatel telefon:
+420 257 007 450

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.fnmotol.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79110000-8
Právní poradenství a zastupování

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vymáhání dluhopisů a přihláška k insolvenčnímu řízení

Vymáhání dluhopisů a přihláška k insolvenčnímu řízení

Je Váš dlužník v úpadku a v insolvenčním řízení? Jedinou možností je přihlášení pohledávky do tohoto řízení, s čímž Vám pomůže společnost FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o. Přihlášky se uplatňují u insolvenčního soudu, který provádí přezkoumání a při nepředložení originálu dluhopisu má insolvenční správce možnost popřít pravost pohledávky. Důležité je také si pohlídat lhůty k podání přihlášek. V rámci řízení je pak možné uspokojit nejen dluhopis, ale i právo na výnosy, případně úroky z prodlení. Obraťte se na nás a rádi Vám poradíme!


Právní kancelář Karlovy Vary, generální právní služby, občanské, obchodní, správní, pracovní a rodinné právo

Právní kancelář Karlovy Vary, generální právní služby, občanské, obchodní, správní, pracovní a rodinné právo

Advokátní kancelář JUDr. Jany Bodlákové se sídlem v Karlových Varech poskytuje fyzickým i právnickým osobám generální právní služby se zaměřením na občanské, obchodní, správní, pracovní a rodinné právo. Naše advokátní kancelář nabízí svým klientům zastupování před soudy a správními orgány, sepisováních smluv, právní rozbory a listiny, ověřování pravosti podpisů na předložených listinách a také právní porady a konzultace. Stabilně spolupracujeme s daňovou poradkyní a s notářskými kancelářemi v Karlových Varech a v Praze. Úzce spolupracujeme také s Exekutorským úřadem Karlovy Vary.


Převod bytu, rodinného domu - vklad do katastru nemovitostí a sepis dokumentů

Převod bytu, rodinného domu - vklad do katastru nemovitostí a sepis dokumentů

Potřebujete změnit vlastníka nemovitosti? Chcete pomoci s nájemní smlouvou? Špičkové právní služby poskytuje advokátní kancelář Mgr. David Rašovský, advokát z Brna. Postaráme se o sepis nezbytných dokumentů jako je darovací, kupní nebo nájemní smlouva k rodinnému domu, pozemku, bytu, nebytovému prostoru nebo spoluvlastnickému podílu. Dále se zaměřujeme na zástavní právo a služebnosti, úschovu listin a finančních prostředků. Zajistíme převod práv a povinností v rámci bytového družstva, vklad do katastru nemovitostí a sepis dokumentů (např. prohlášení vlastníka bytového domu), a také vás zastoupíme v úředním řízení. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Advokátní kancelář a právní poradenství v rodinném i obchodním právu - JUDr. Jiří Kozák

Advokátní kancelář a právní poradenství v rodinném i obchodním právu - JUDr. Jiří Kozák

Potřebujete právníka? Hledáte někoho kdo by Vám poradil v právních záležitostech? Pak se můžete obrátit na pana JUDr. Jiřího Kozáka, který sídlí v Chrastavě v okrese Liberec a poskytuje komplexní advokátní služby. S více než třicetiletou praxí se pan JUDr. Jiří Kozák zaměřuje na právní poradenství a zastupování zejména v těchto oblastech práva: - Právo obchodních korporací (zastupování před rejstříkovými soudy a příprava spisů a potřebných listin v obchodním sektoru) - Občanské právo (zastupování před katastrálním úřadem, přípravy spisů, poradenství) - Rodinné právo (rozvody, přípravy listina a spisů, majetkové vyrovnání, úprava poměru nezletilých dětí, ...) - Dědické právo (zastupování v dědickém řizení) Komplexní služby v oboru právnictví od zkušeného advokáta pana JUDr. Jiřího Kozáka, který Vám bude poradce, zastupitelem a oporou při právních záležitostech až už jste jedinec nebo korporace.


Ochrana proti výrobkovému pirátství Praha – 20 let praxe v oboru

Ochrana proti výrobkovému pirátství Praha – 20 let praxe v oboru

Každý, kdo uvedl na trh nějaký produkt jistě ví, jak důležité je zajistit, aby toto zboží nebylo paděláno, nebo jinak zneužito. Daný produkt tak mohl být například použitím levnějších materiálů nebo výrobou degradován a tím ztratit na tržní hodnotě a snížit zisky. I jako spotřebitel máte ovšem na druhé straně právo si za své peníze zakoupit prokazatelný originál a ne levný padělek. Již více než dvacet let se u nás zabývá ochranou proti výrobkovému pirátství patentová a advokátní kancelář Rott, Růžička & Guttmann a spol. z Prahy. Mezi klienty se řadí renomovaní zahraniční i tuzemští výrobci značkového zboží oblečení, obuvi, sportovních potřeb, elektroniky, potravin, stavebních materiálů, léčiv, domácích spotřebičů a dalších. Při řešení sporů využíváme všech dostupných právních kroků a možností s cílem ochránit duševní vlastnictví klienta a spotřebitelům odlišit zaměnitelné výrobky.


Právní služby při oddlužování, insolvenci, likvidaci a konkursu

Právní služby při oddlužování, insolvenci, likvidaci a konkursu

Pokud jste fyzická či právnická osoba a ocitli jste se ve finančních problémech, tak neváhejte a kontaktujte insolvenčního správce JUDr. Ing. Danielu Majzlíková LL.M., která sídlí v Krnově. Zaměřuji se na insolvenční právo, zejména pak na oddlužení fyzických osob, likvidaci a ukončení podnikání. V našem portfoliu služeb najdete zpracování návrhů na oddlužení, insolvenci i konkurs, zastupování při řízení, komunikaci se soudy, dlužníky i věřiteli. Poradím Vám při řešení úpadku společnosti i při reorganizaci a znovuoživení podnikání. Zajišťuji kompletní právní a ekonomický servis při dobrovolné a nedobrovolné likvidaci. Na nás se můžete spolehnou. V případě potřeby navštivte naši kancelář v Krnově na ulici Opavská nebo si domluvte schůzku telefonicky.