Dodávka dopravních pásů 4. čtvrtletí 2022

Dodávka dopravních pásů 4. čtvrtletí 2022

Předmětem veřejné zakázky s názvem, Dodávka dopravních pásů 4. čtvrtletí 2022, " zadávané formou otevřeného řízení dle § 56 ZZVZ, je uzavření Smlouvy, jejímž předmětem je závazek vybraného dodavatele dodat Zadavateli Zboží, tj. dopravní pásy pro provoz Zadavatele, dle technické specifikace uvedené v části 4 ZD - Technická specifikace, jejichž výčet je uveden v dokumentu s názvem „Specifikace Zboží, ceny Zboží a záruky za jakost Zboží? pro příslušnou Část Veřejné zakázky, který je uveden v části 5 ZD - Formuláře pro zpracování Nabídky. Veřejná zakázka je v souladu s § 35 ZZVZ, rozdělena na 4 části: Část 1 Veřejné zakázky nazvaná DP1, Část 2 Veřejné zakázky nazvaná DP2, Část 3 Veřejné zakázky nazvaná DP3, Část 4 Veřejné zakázky nazvaná DP4. Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a ostatní požadavky na jeho provedení včetně informací, podmínek, specifikací a ostatních údajů jsou detailně specifikovány v Oznámení o zahájení zadávacího řízení a v Zadávací dokumentaci veřejné zakázky.
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2022 11:33

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Severočeské doly a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
31.05.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Severočeské doly a.s.

Zadavatel IČ:
49901982

Zadavatel ulice:
Boženy Němcové 5359

Zadavatel PSČ:
430 01

Zadavatel obec:
Chomutov

Kontaktní osoba:
Bc. Petra Hachová

Zadavatel telefon:
+420 411 126 005

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.sdas.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42417310-8
Pásy pro dopravníky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej nové i použité manipulační techniky, vysokozdvižné vozíky VZV

Prodej nové i použité manipulační techniky, vysokozdvižné vozíky VZV

Potřebujete do Vaší firmy zakoupit vysokozdvižný vozík? Potom neváhejte a oslovte nás. Naše společnost Moravia Manipul, s.r.o. v Brně působí v oblasti manipulační techniky, vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků a další skladové techniky. Dodáváme nové i použité vysokozdvižné vozíky VZV a další skladové techniky. Na výběr máte manipulační techniku renomovaných značek. Poskytujeme tyto služby: - prodáváme, servisujeme a provádíme opravy manipulační techniky a vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků, skladové techniky - dodáváme nové i použité VZV, nové VZV renomovaných značek - poskytujeme krátkodobý a dlouhodobý pronájem VZV, přídavných zařízení k vozíkům - bazar a odkup manipulační techniky a další. Více informací najdete na webových stránkách.


Prodej, pronájem, servis vysokozdvižné a manipulační techniky, Vsetín

Prodej, pronájem, servis vysokozdvižné a manipulační techniky, Vsetín

Společnost Kovošrot Kubík s.r.o., dlouhodobě se zabývající prodejní i servisní činností v oblasti vysokozdvižné a manipulační techniky, nabízí prodej i pronájem vysokozdvižných vozíků, ruční manipulační techniky a veškerého příslušenství. Vysokozdvižné vozíky - nové vysokozdvihy EP a HC osazené technologiemi Nissan, Isuzu, KTC - repasované vysokozdvihy značek Balkancar, Desta, Nissan, Hyster a Clark Ruční manipulační technika - mechanické vozíky různé délky a tonáže - paletové vozíky s ultranízkým profilem, vybavené váhou, osazené brzdou či s možností bočního pohybu Příslušenství - pneumatiky - přídavné zařízení - nosné vidle - akumulátory - katalyzátory - sedačky - sněhové řetězy Potřebujete vysokozdvižný vozík? Obraťte se na firmu Kovošrot Kubík s.r.o., která je připravena poskytnout Vám kompletní servis pro Vaši maximální spokojenost.


Dodávka vyrovnávacích můstků, těsnících límců pro nákladové rampy a předsazené nákladové kabiny

Dodávka vyrovnávacích můstků, těsnících límců pro nákladové rampy a předsazené nákladové kabiny

Pokud hledáte vhodné řešení Vašeho nákladového prostoru ve firmě, obraťte se na společnost TECHNOPARK CZ s.r.o., která sídlí v Brně a je největším dodavatelem automatizační techniky v Brně. Zaměřujeme se na prodej a dodávku vyrovnávacích můstků. Nakládací můstky jsou buď s klopným nebo výsuvným čelem. Provádíme v různých typech konstrukce rámu, s bočními záclonkami proti přiskřípnutí a utěsněním proti průvanu. Obsahují dva hydraulické písty. Dodáváme i těsnící límce pro nákladové plošiny, jejichž konstrukce je z hliníkových a ocelových profilů. Vyrobené z odolných materiálů ve variabilních rozměrech. Jedná se o kvalitní utěsnění k zadní části kamionu. Dále se zaměřujeme i na dodávku nákladových plošin či předsazené nákladové kabiny.


Prodej a opravy veškerých typů paletových vozíků a manipulační techniky

Prodej a opravy veškerých typů paletových vozíků a manipulační techniky

Při manipulaci se zbožím ve všech skladových prostorách a provozech oceníte paletové vozíky. Prodej a odborný servis paletových vozíků a manipulační techniky provádí společnost DAMATECH, spol. s r.o. se sídlem v Dačicích u Znojma. Zajišťujeme prodej, opravy i technické kontroly. Prodej, opravy běžní i generální, servis: - manipulační technika - veškeré typy paletových vozíků – nerezový, s brzkou nebo s váhou. Dodáme potřebné náhradní díly ke všem paletovým vozíkům. Provádíme technické kontroly manipulačních vozíků podle platných nařízení a norem.


Prodej manipulační techniky Toyota Rudná u Prahy -  pro všechna průmyslová odvětví

Prodej manipulační techniky Toyota Rudná u Prahy - pro všechna průmyslová odvětví

Máme připraveny stroje z řady BT, která obsahuje kromě lehkých paletových vozíků i elektrické zakladače, vozíky vychystávací a vysokozdvižné, retraky, tahače a přípojné vozíčky k nim. Pokud nechcete zaměstnávat další pracovní sílu, pořiďte si automatický systém Radioshuttle a Autopilot, které vyhledávají a přenáší materiály sám a s menší možností poškození výrobků. Na manuálních vozících můžete manipulovat s balíky, malými bednami či volnými předměty.


Manipulační technika - prodej, záruční a pozáruční servis, revize, pronájmy, technické kontroly, kompletní údržba

Manipulační technika - prodej, záruční a pozáruční servis, revize, pronájmy, technické kontroly, kompletní údržba

Společnost VPMT - Martin Šulc se sídlem v Jablonném nad Orlicí dodává vše pro manipulační techniku vč. záručního a pozáručního servisu a revizí plynového zařízení. Současně poskytujeme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy s možností odkoupení stroje. Prodáváme novou i repasovanou manipulační techniku, především vozíky Linde vč.veškerého potřebného vybavení. Provádíme také technické kontroly pomocí decelometru a jeřábové váhy. V rámci služeb nabízíme kompletní údržbu a péči o manipulační techniku, základní školení řidičů manipulační techniky a také povinná opakovací školení 1× ročně.