Těžby a související lesnické práce na LHC Městské lesy Plzeň 2022 - 2023

Těžby a související lesnické práce na LHC Městské lesy Plzeň 2022 - 2023

Cílem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody podle § 131 a násl. zákona s více dodavateli (min. dva pro každou část veřejné zakázky) za účelem poskytování služeb, jež spočívají v těžbách a ostatních lesnických činnostech (přiblížení, zalesňování, ožin, nakládání s klestem, výroba oplocenek).
Jednotlivé veřejné zakázky budou v závislosti na aktuální potřebě zadavatele realizovány jako dílčí plnění, jejichž realizace proběhne samostatně.
Na základě uzavřené rámcové dohody budou zadávány veřejné zakázky postupem bez obnovení soutěže mezi účastníky rámcové dohody. Všechny podmínky plnění veřejných zakázek na jednotlivé části jsou obsaženy v rámcové smlouvě.

Zakázka je členěna na části. Části zakázky, pro které bude uzavřena rámcová dohoda, jsou podrobně specifikovány v technologických listech, které jsou přílohou č. 1 zadávací dokumentace a přílohou rámcové smlouvy.
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2022 09:50

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace

Originální záznam:

Okres:
Plzeň-město

Hlavní místo plnění:
Plzeňský kraj

Platnost veřejné zakázky:
30.05.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
40526551

Zadavatel ulice:
Klatovská tř. 10 a 12

Zadavatel PSČ:
306 32

Zadavatel obec:
Plzeň

Kontaktní osoba:
Yvetta Borská

Zadavatel telefon:
+420 378 037 118

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.svsmp.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

77231600-4
Zalesňování

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej, zpracování dřeva a hospodářská úprava lesů od BIOMARAS s.r.o.

Prodej, zpracování dřeva a hospodářská úprava lesů od BIOMARAS s.r.o.

Ostravská společnost BIOMAROS s.r.o. poskytuje služby v oblasti lesnictví. Kromě těžby dřeva se zaměřuje na: - kácení dřeva a hospodářskou úpravu lesů - zpracuje kulatiny - pomůže při odkůrování stromů - zpracování dřeva na pile - prodej dřeva Společnost BIOMAROS s.r.o. se však nezaměřuje pouze na lesnictví, ale ke své činnosti si dále přidala ještě prodej zařízení pro gastronomii (indukční sporáky, grily, velkokapacitní myčky na nádobí nebo konvektory). V další podnikatelské činnosti se pak věnuje rekonstrukcím. Ať už se letos chystáte vyměnit staré okna a dveře za nové nebo k zateplení fasády či opravy střechy i s tímto Vám může společnost BIOMAROS s.r.o. pomoci. Stačí ji pouze kontaktovat a domluvit si schůzku, kde se domluvíte na podrobnostech.


Lesnické služby - těžba, přibližování dřeva, prodej palivového dřeva, nákladní přeprava dřeva

Lesnické služby - těžba, přibližování dřeva, prodej palivového dřeva, nákladní přeprava dřeva

Firma Svadbales se sídlem v Pacově v okrese Pelhřimov nabízí veškeré lesnické služby. Součástí naší činnosti je těžba a přibližování dřeva, prodej palivového dřeva, výkup veškeré dřevní hmoty a nákladní přeprava dřeva i jiných materiálů. Provádíme ruční nebo strojní těžbu dřeva. V případě potřeby se obě metody kombinují. Pro přibližování dřeva jsme vybaveni UKT traktorem s navijákem a vyvážecí traktorovou soupravou. Nabízíme tvrdé i měkké štípané palivové dřevo ve formě konečného produktu (naštípané, nařezané) a také dopravu kulatiny, štípaného palivového dřeva a sypkých materiálů.


Spolehlivý partner v oblasti myslivosti, chovu a péče o zvěř

Spolehlivý partner v oblasti myslivosti, chovu a péče o zvěř

Chcete nabýt znalosti v oblasti myslivosti a nevíte si rady, na koho se obrátit, či kde hledat ty správné informace? Naše společnost se v Česku a na Slovensku již celou řadu let odborně věnuje tématu myslivosti, chovu a péče o zvěř, lovu, dále pak lesnictví a ochraně přírody. Již od roku 1923 vydáváme odborný časopis Myslivost, mimo to distribuujeme a nabízíme celou řadu knih, časopisů, odborných publikací na téma myslivosti. Náš e-shop je největším na našem trhu zaměřeným na mysliveckou tematiku, kde nabízíme od malých nožů pro zpracování zvěřiny až po profesionální fotopasti, dalekohledy či puškohledy. Zkušeným, ale také začínajícím a malým myslivcům rádi nabízíme odborné poradenství, rady a užitečné tipy pro jejich aktivity, stejně jako pravidelně informujeme o nejdůležitějších událostech v myslivecké branži. Základní informace, ale také mnohem více, naleznete na našem webu www.myslivost.cz.


Lesní sazenice a balkónové rostliny pro jarní výsadbu - prodej

Lesní sazenice a balkónové rostliny pro jarní výsadbu - prodej

Seženete zde listnaté i jehličnaté stromky, keře, thúje i okrasné dřeviny. Pěstování, prodej: - lesní sazenice - sazenice prostokořené a obalené lesní sazenice - semenáčky - podřezané, školkované sazenice - poloodrosky a odrostky - okrasné dřeviny - jehličnany, listnaté keře - balkónové rostliny, květiny do truhlíků - thúje - stromky k výsadbě lesů. Chtěli byste mít doma o kousek více přírody za dobrou cenu? V tom případě je tu pro vás společnost PROPLANT GROUP s.r.o.


Pěstování lesních sazenice prostokořenných - prodej do lesních školek

Pěstování lesních sazenice prostokořenných - prodej do lesních školek

Pro obnovu lesa a zalesňování se využívá prostokořenná sadba - společnost PROPLANT GROUP s.r.o. u Vsetína zajistí nejen pěstování lesních sazenic prostokořenných, ale také jejich prodej do lesních školek. Prostokořenné sazenice pěstujeme buď jako semenáčky nebo podřezané či školkované sazenice. Pak také jako poloodrosky nebo odrostky. Lesní sazenice prostokořenné pěstujeme na polích i ve sklenících. K expedici jsou sazenice tříděny dle přání zákazníka a dle příslušných norem.


Prodej palivového dřeva Frýdek-Místek, těžba dřeva, dodávky palivového dříví, doprava dřeva

Prodej palivového dřeva Frýdek-Místek, těžba dřeva, dodávky palivového dříví, doprava dřeva

Představujeme Vám firmu Josef Ježowicz z okresu Frýdek-Místek, která svoji činnost zaměřila na velice profesionální těžbu dřeva. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme prodeji, dodávkám a dopravě palivového dřeva. Máte krb a chcete si zatopit kvalitním dřevem? Hledáte dodavatele palivového dřeva? Chcete si chalupu vytápět dřevem a nevíte na koho se obrátit? Pak naše firma Josef Ježowicz je tou správnou volbou. Pokud Vás naše palivové dříví zaujalo, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Bystřice 913, Frýdek-Místek.