Dodávka léčiv dle ATC skupin pro NEMCB

Dodávka léčiv dle ATC skupin pro NEMCB

Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků rozdělených do ATC skupin blíže specifikovaných v zadávací dokumentaci.
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2022 10:46

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Nemocnice České Budějovice, a.s.

Originální záznam:

Okres:
České Budějovice

Hlavní místo plnění:
Jihočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
30.05.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
64 735 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nemocnice České Budějovice, a.s.

Zadavatel IČ:
26068877

Zadavatel ulice:
B. Němcové 585/54

Zadavatel PSČ:
370 01

Zadavatel obec:
České Budějovice

Kontaktní osoba:
Hana Beznosková

Zadavatel telefon:
+420 387 872 240

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.nemcb.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

33697000-2
Léčivé přípravky kromě dentálních spotřebních materiálů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Lékárna Na Náměstí Šluknov, lékárenská péče, odborné poradenství, léky na předpis, volně prodejné léky, e-shop

Lékárna Na Náměstí Šluknov, lékárenská péče, odborné poradenství, léky na předpis, volně prodejné léky, e-shop

Již od roku 1997 můžete ve Šluknově využít služby naší Lékárny Na Náměstí. Zákazníkům nabízíme komplexní lékárenskou péči včetně odborného poradenství. Součástí námi nabízeného sortimentu jsou léky na lékařský předpis i volně prodejné léky. Dále nabízíme velký výběr výživových přípravků (doplňky stravy, vitamíny, bylinné kapky, minerály, aj.), péče o tělo (detoxikace, drobná poranění, dutina ústní, imunita, kosti a klouby, kožní problémy, aj.), zdravotní pomůcky (náplasti, rehabilitace, desinfekce) a mnohem více. Náš sortiment si můžete také objednat na e-shopu: http://www.lekarna-sluknov.cz.


Lékárna, prodej léků, léčiv a potravinových doplňků

Lékárna, prodej léků, léčiv a potravinových doplňků

Hledáte lékárnu, kde Vám odborně poradí proškolení pracovníci? Potřebujete léky bez předpisu a nevíte si rady? Chcete si vyzvednout léky na předpis? Neváhejte navštívit Lékárnu u sv. Ludmily ve Staré Boleslavi. Poskytujeme nízké ceny veškerého sortimentu pro každého zákazníka. Nabízíme bezplatné odborné konzultace, náš ochotný a kvalifikovaný personál Vám vždy poradí. Můžete také využít náš eshop a zboží si vyzvednout přímo na prodejně. Kromě léčiv a potravinových doplňků naleznete v sortimentu také zdravotnické prostředky a pomůcky, kosmetiku, čaje a veterinární přípravky. Díky možnosti parkování přímo před lékárnou s bezbariérovým vstupem se k nám dostane opravdu každý.


Prodej homeopatik a homeopatických přípravků obsahující výhradně přírodní látky

Prodej homeopatik a homeopatických přípravků obsahující výhradně přírodní látky

Potřebujete homeopatika na nachlazení, rýmu či kašel? Přijďte do naší Lékárny Bazalka nebo navštivte náš e-shop, kde naleznete přesně takové homeopatické přípravky, které Vám pomohou. Naše lékárna se zabývá prodejem: - veškerý sortiment léků - homeopatika - zdravotnické potřeby - kosmetika - hygienické potřeby - veterinární přípravky. V případě zájmu vozíme zákazníkům inkontinentní pomůcky, výživy - rozvoz ZDARMA. Připravujeme individuálně vyráběné léky. V případě nedostupnosti léku v naši lékárně, zajistíme do 2 hodin lék a vy si jej můžete u nás vyzvednout. U lékárny máme velké parkoviště s bezbariérovým vstupem do prodejny. Navštivte naši Lékárnu Bazalku a nakupte léky za akční ceny.


Jalovcová masážní mast na bolesti kloubů, svalů, páteře i otoky - eshop

Jalovcová masážní mast na bolesti kloubů, svalů, páteře i otoky - eshop

Trpíte na problémy pohybového aparátu a potřebujete rychlou úlevu? Pak vyzkoušejte naši jalovcovou masážní mast, která je vhodná nejen při pohybových problémech, ale také před sportovním výkonem i po něm. Mast s jalovcem jednoduše vaše tělo prokrví, detoxikuje, prohřeje, zmírní bolestivost a navíc má protizánětlivé účinky. Využívá se při: - bolestech kloubů, páteře a svalů, - revmatismu, - ischiasu, - artróze, - odstraňování únavy v končetinách, - otocích, - pohmožděninách, - vyvrtnutí, - špatném prokrvování končetin. Vyzkoušejte jalovcovou mast a díky jednoduché masáži zažijte opravdovou úlevu vašich končetin!


Přírodní veterinární prostředky Energy pro zdraví a vitalitu zvířat – při léčbě i prevenci

Přírodní veterinární prostředky Energy pro zdraví a vitalitu zvířat – při léčbě i prevenci

Jste milovníci zvířat a máte doma psa, kočku nebo celý statek a chcete pro ně jen to nejlepší? Při zdravotních komplikací navštívíte veterináře, který zvířeti pomůže, ale jen krátkodobě. Je důležité na zdraví zvířete pohlížet dlouhodobě a komplexně, čímž se můžete vyvarovat vážnějším zdravotním problémům. Produkty Energy vychází z principů ze staré východní medicíny s využitím poznatků fytoterapie, homeopatie a dalších moderních metod. Výběr přírodních pomocných a preventivních produktů: Annovet – pomocný preparát při onkologických onemocnění, křečích, snížení krevního tlaku Audivet – záněty sliznic, kůže a vnějšího zvukovodu Cytovet – detoxikace organismu, proti zánětům v zažívacím traktu Epivet – šampón – prevence chorob kůže a srsti Etovet – ovlivňuje psychiku – zklidnění Fytovet – zažívací problémy Gynevet – odolnost proti stresu Imunovet – přírodní antibiotikum Kingvet – bronchitida, chronický kašel Korovet – srdce, cévy, tenké střevo, hormonální systém Omegavet – obranyschopnost organismu Probiovet – udržení přirozené střevní mikroflóry Regavet – stimuluje játra, žlučník, tkáň kostí a kloubů Renovet – otoky, artróza kloubů Skelevet – kostní a kloubní výživa Virovet – imunitní a lymfatický systém, ledviny, močové cesty


Bílkovinná směs NO - komplex aminokyselin dodávající molekulu oxidu dusnatého NO do organismu

Bílkovinná směs NO - komplex aminokyselin dodávající molekulu oxidu dusnatého NO do organismu

Naše společnost se specializuje na výrobu a následný prodej léčiv i potravinových doplňků jako je bílkovinná směs, která obsahuje oxid dusnatý (NO). Oxid dusnatý reguluje krevní tlak, uvolňuje a rozšiřuje cévy a zabraňuje tvorbě krevních sraženin, které jsou příčinou mozkových mrtvic a srdečních infarktů. Lidský imunitní systém ho využívá k ničení infekčních virů, bakterií a parazitů. Je zjištěno, že také omezuje bujení určitých typů rakovinových buněk. Ovlivňuje funkci všech orgánů včetně srdce, plic, jater, žaludku i genitálií, pomáhá regulovat průtok krve do každé části těla. U nás bílkovinnou směs NO pořídíte za 220,- Kč. Při výrobě veškerého našeho sortimentu využíváme moderní technologie, vycházející z tradiční výroby. Působíme v Moravskoslezském kraji, ale distribuujeme výrobky po celé České republice.