Rámcová dohoda na dodávky pneumatik pro roky 2023 a 2024

Rámcová dohoda na dodávky pneumatik pro roky 2023 a 2024

Předmětem plnění této VZ jsou průběžné dodávky pneumatik pro motocykly a dodávky letních a zimních pneumatik pro automobily v letech 2023 a 2024 (vyhrazená změna pro rok 2025), tj.
1) pneumatiky pro motocykly,
2) letní a zimní pneumatiky pro osobní vozidla,
3) letní a zimní pneumatiky pro užitková vozidla (zátěžové pneumatiky „C“)
v množství a specifikaci stanovené v Příloze č. 2 ZD, včetně dopravy do místa plnění, odvozu a ekologické likvidace opotřebených pneumatik. Blíže viz. zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2022 09:49

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstvo vnitra

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
01.06.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
174 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstvo vnitra

Zadavatel IČ:
00007064

Zadavatel ulice:
Nad Štolou 936/3

Zadavatel PSČ:
170 34

Zadavatel obec:
Praha 7

Kontaktní osoba:
Ing. Kryštof Mencl

Zadavatel telefon:
+420 974 816 580

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mvcr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej letních i zimních pneumatik značek Michelin, Lassa, Sebring

Prodej letních i zimních pneumatik značek Michelin, Lassa, Sebring

V našem pneuservise se zaměřujeme na kompletní servis pneumatik - opravy, přezouvání, montáž, 3D geometrie a vyvažování. Také u nás zakoupíte nové letní i zimní pneumatiky značky Michelin, Lassa a Sebring - nyní si u nás zakoupíte letní pneumatiky v akci (výprodej). Ke každému zákazníkovi přistupujeme s vstřícností a individuálně dle jeho potřeb. Také vám zajistíme úschovnu letních nebo zimních pneumatik nebo i jejich likvidaci.


Litá kola známých značek - alu disky, elektrony ALCAR, Alutec, Brock, RC Design

Litá kola známých značek - alu disky, elektrony ALCAR, Alutec, Brock, RC Design

Správným výběrem alu disků i běžný vůz získá šmrnc. Pokud chcete pro své auto vybrat výjimečná litá kola, doporučujeme elektrony Alcar s českou homologací. Pro zákazníky z okolí Zlína dodá disky společnost KAFOCAR s.r.o.. Kromě zn. Alcar máme na prodej i alu kola Brock, RC Design, Alutec, ATS, CMS a RIAL. Pokud se Vám už nelíbí vzhled Vašeho auta na plechových discích, můžete si objednat i kryty kol od firmy ALCAR, které jsou vyrobené z pružného ABS a jsou díky tomu mimořádně odolné. Snadný výběr kol podle typu auta. Prodej: - hliníková kola známých značek - kryty kol.


Výroba disků, pneumatik a kompletních kol pro travní sekačky, jednoosé přívěsné vozíky a žací adaptéry

Výroba disků, pneumatik a kompletních kol pro travní sekačky, jednoosé přívěsné vozíky a žací adaptéry

Hledáte výrobce pneumatik pro travní sekačky nebo žací adaptéry? Potřebujete nové disky nebo kompletní kola pro jednoosý přívěs? Vše potřebné nakoupíte u společnosti ADR SYSTEM, která pod výrobním logem C.L.M ADR GROUP vyrábí disky, pneumatiky a kompletní kola v rozměrech od 2,5X4“ až po 20X10X10 “. Tato kola nachází uplatnění jako kola pro travní sekačky, žací adaptéry nebo jednoosé přívěsy. Nosnost kol se pohybuje od 135 kg až do 700 kg. Profil kola a disku se odvíjí od typu stroje. V případě zájmu o bližší informace ohledně výroby disků, pneu a kol nás neváhejte kontaktovat.


Pneuservis, na který se můžete spolehnout - výměna a prodej pneu

Pneuservis, na který se můžete spolehnout - výměna a prodej pneu

Výměna pneu z letních na zimní, ze zimních na letní, nákup nových pneumatik nebo drobné opravy vozu? Autoservis a pneuservis jsou zkrátka místa, která čas od času musí navštívit každý řidič. Náš Pneuservis Fiala se vám kompletně postará o automobil, ať už potřebujete nové pneumatiky, disky či protektory. Působíme také jako autoservis, ve kterém se zaměřujeme na opravu prasklého skla nebo servis klimatizací. Naše služby poskytujeme nejen v Konici, ale i v Prostějově a okolí. V našem pneuservisu vám zařídíme opravu či výměnu jakýchkoliv druhů pneumatik a jejich mytí. Samozřejmostí je i prodej pneu pro osobní, nákladní, dodávkové i speciální vozy. Zakoupíte u nás pneumatiky značek Michelin, Kleber, Kormoran, Barun, Matador, Hankook a další, a o vaše ojeté pneumatiky se postaráme a zařídíme jejich likvidaci. Pneuservis Fiala, to jsou následující služby: - výměna pneu - prodej pneu (osobní, dodávkové, nákladní, traktorové, speciální) - protektory - disky - opravy duší - mytí pneumatik ve vysokotlaké myčce - likvidace ojetých pneu - laserová geometrie Výměna pneu a prodej pneu však zdaleka není to jediné, co náš autoservis a pneuservis nabízí. Poskytujeme také kvalitní a poctivý servis vašich aut, od výměny olejů přes seřízení světel až po prohlubování dezénu pneu.


Pneuservis - odborná výměna, přezouvání pneumatik včetně přesného vyvážení kol

Pneuservis - odborná výměna, přezouvání pneumatik včetně přesného vyvážení kol

Potřebujete vyměnit pneumatiky na Vašem autě? PNEUcentrum Václavovič v Břeclavi Vám poskytne profesionální servis. Zajišťuje odbornou výměnu pneumatik včetně přesného vyvážení kol. Nabízíme: -pomoc při nákupu kol na auto -montování a demontování kol -uskladnění pneumatik v našich prostorách -pracujeme s nejlepší kvalitou značek Michelin, Lassa, Sebring -prodej plechových disků - všechny rozměry i značky -oprava, ale i likvidace poškozené pneumatiky -3D geometrie.


Levné pneu a kola, výměna a opravy pneumatik

Levné pneu a kola, výměna a opravy pneumatik

Poskytujeme tyto pneuservisní práce pro osobní, nákladní automobily, traktory i motocykly: - prodej náhradních dílů pro osobní automobily - výměnou náhradních dílů pro osobní automobily - kontrola a seřízení geometrie pro osobní i nákladní auta - výměna, přezutí a opravy pneumatik všech rozměrů - prodej levných pneumatik a kol(Uniroayal, Barum, Continental, Semperit) se zárukou 3 roky - pojištění pneumatik. Našim cílem je najít co nejlepší řešení pro každého zákazníka, naše heslo je rychle a kvalitně za co nejvýhodnější cenu!