Vybavení prodejny VCZZP - III

Vybavení prodejny VCZZP - III

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a instalace vybavení prodejny Výukového centra zpracování zemědělských produktů.
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2022 09:43

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká zemědělská univerzita v Praze

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
20.05.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
2 700 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká zemědělská univerzita v Praze

Zadavatel IČ:
60460709

Zadavatel ulice:
Kamýcká 129

Zadavatel PSČ:
165 00

Zadavatel obec:
Praha - Suchdol

Kontaktní osoba:
Mgr. Marketa Kohoutová

Zadavatel telefon:
+420 224 384 069

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.czu.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39200000-4
Zařízení interiéru

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vybavení prodejen a pokladní systémy, které přispívají bezproblémovému chodu obchodu

Vybavení prodejen a pokladní systémy, které přispívají bezproblémovému chodu obchodu

Hledáte vhodný a spolehlivý pokladní systém pro Váš podnik či potřebné vybavení prodejny? Pak se neváhejte obrátit na společnost UNIPROX, spol. s.r.o. se sídlem v Brně. Mezi naším sortimentem naleznete: - pokladní softwary - obchodní váhy - pokladny EET - dotykové systémy - tiskárny - pokladní zásuvky - čtečky čárových kódů - bankovní techniku - etiketovací kleště - nákupní košíky V našem obchodě naleznete pouze kvalitní výrobky prověřených značek. Samozřejmostí jsou pro nás také servisní služby. Pro více informací nás kontaktujte, nebo navštivte náš eshop.


Pokladní systémy a pokladny pro elektronickou evidenci tržeb -  jednoduché řešení pro EET

Pokladní systémy a pokladny pro elektronickou evidenci tržeb - jednoduché řešení pro EET

Hledáte vhodný pokladní systémy nebo pokladnu pro elektronickou evidenci tržeb? Klikněte na e-shop firmy LESAK s.r.o. v Brně, kde si vyberete z různých druhů pokladních systémů a pokladen pro EET. Pokladní systémy a pokladny v našem e-shopu jsou vhodné pro malé provozy (stánkový prodej, pohostinství, menší restaurace, papírnictví, ovoce - zelenina, maso - uzeniny, prodejny rychlého občerstvení) nebo pro vedení malých obchodů (potraviny, kiosky, sezónní prodejny, kadeřnictví, poradenství či jiné služby), ale také pro velké restaurace a sítě restauračních zařízení. Pokladní systémy jsou s 9" dotykovým LCD displejem, tiskárnou a zákaznickým monitorem v různých programech. Pokladní systémy a pokladny - jednoduché řešení pro EET. Vyberte si v našem e-shopu i vy!


Průmyslové váhy a váhové systémy pro obchody

Průmyslové váhy a váhové systémy pro obchody

Sháníte do svého provozu kvalitní a spolehlivé průmyslové váhy či váhové systémy? Pak navštivte e-shop společnosti UNIPROX, která ze zabývá službami přispívajícími zefektivnění chodu prodejen. Dodáváme váhy standardní i vyráběné na zakázku. Mezi naším sortimentem naleznete: - stolní technologické váhy - počítací váhy - závěsné váhy - můstkové váhy - vážící plošiny a můstky - indikátory hmotnosti - vážící a etiketovací zařízení - průběžné váhy Jsme výhradním dovozcem vah DIBAL. Pokud si nevíte rady, rádi Vám s výběrem vhodného zařízení poradíme. Neváhejte se na nás obrátit.


Prodej, montáž a servis mechanických a elektronických vah a nářezových strojů

Prodej, montáž a servis mechanických a elektronických vah a nářezových strojů

Pan Martin Mikulaj se sídlem ve Vsetíně ve Zlínském kraji nabízí prodej, montáž a servis mechanických a elektronických vah a nářezových strojů. V rámci své činnosti provádíme revize a kalibraci vah, vážících a pokladních systémů a vyhotovíme pro vás také kalibrační listy měřidel. Současně také realizujeme výměnu, prodej a cejchování závaží. Můžete se na nás obrátit také s požadavkem na opravy nářezových strojů.


Špičková váhová řešení pro přední prodejny potravin

Špičková váhová řešení pro přední prodejny potravin

Nakupujte u nás, ve společnosti Mettler -Toledo, s.r.o. Jsme dodavatelem všech váhových řešení a jedním z nabízených typů jsou právě váhy pro prodejny potravin. V sortimentu se nachází váhy samoobslužné, pultové nebo ty, které jsou součástí pokladen. Dodáváme jak základní řady s klasickou výbavou, tak i pokročilejší produkty s více funkcemi. Zvolit si lze i vnitřní software, který poskytne aplikaci, pomocí které bude zákazník váhu ovládat. Nabízíme dotykové, i ruční váhy. Je na vás, jakou formu si zvolíte. Poskytujeme i konzultace, při kterých zvážíme společně, které zařízení pro vás bude to nejlepší. Pošlete svou poptávku a přesné specifikace a my navrhneme správné řešení. Společně s koupí vám garantujeme i servisní služby, ve kterých jsou zahrnuty opravy, pravidelné kalibrace, údržby nebo i zaškolení. Jsme z Prahy a sídlíme na ulici Třebohostická 2283/2. Těšíme se na následnou spolupráci.


Platební terminál UNICARD s možností prodeje zboží a služeb v samoobslužném režimu – program na mycí linku, uhrazení parkovného

Platební terminál UNICARD s možností prodeje zboží a služeb v samoobslužném režimu – program na mycí linku, uhrazení parkovného

Samoobslužné platební systémy společnosti UNIDATAZ UNICARD® jsou neustále inovovány a vylepšovány. Díky nové, významné inovaci technologie jsme možnosti platebních terminálů je možné platební terminály používat nejen k platbě pohonných hmot, ale také jejich prostřednictvím lze prodávat zboží a služby v samoobslužném režimu. Nyní si tak tak mohou zákazníci bez obsluhy čerpací stanice zakoupit mycí program pro mycí linku CHRIST, nebo uhradit parkovné či jiné služby. Systém je možné doplnit rozhraním pro automatické ovládání řízených periférií.