Zajištění svozu odpadů pro město Fryšták

Zajištění svozu odpadů pro město Fryšták

Předmětem veřejné zakázky je zajištění komplexního systému nakládání s odpady na území města Fryšták (dále jen „zadavatel“), včetně velkoobjemového a nebezpečného odpadu v souladu s platnými právními předpisy České republiky a obecně závaznými vyhláškami zadavatele. Účelem veřejné zakázky je, aby vybraný dodavatel zajistil pro zadavatele plnění povinností zadavatele, které vyplývají ze zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a dle příslušných prováděcích předpisů, zejména pak vyhlášky č. 273/2021 Sb., o podrobnostech nakládání s odpady, a dále cílů a povinností plynoucích, z aktuálního Plánu odpadového hospodářství Zlínského kraje (dále jen „POH ZK“) a Obecně závazné vyhlášky zadavatele č. 3/2021, o stanovení obecního systému odpadového hospodářství.
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2022 10:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Fryšták

Originální záznam:

Okres:
Zlín

Hlavní místo plnění:
Zlínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
30.05.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
15 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Fryšták

Zadavatel IČ:
00283916

Zadavatel ulice:
nám. Míru 43

Zadavatel PSČ:
763 16

Zadavatel obec:
Fryšták

Kontaktní osoba:
Ing. Michal Zlámal

Zadavatel telefon:
+420 730 616 399

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.frystak.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90500000-2
Služby související s likvidací odpadů a odpady

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Recyklace, skládkování stavebních odpadů - odvoz odpadů ze stavby

Recyklace, skládkování stavebních odpadů - odvoz odpadů ze stavby

Pokud nevíte kam se sutí a stavebním odpadem z demolice, obraťte se na Kamenolom Žlutava - zde je možné skládkování stavebních odpadů. V kamenolomu provádíme třídění odpadů ze stavby, dále je provedena recyklace stavebních odpadů. Provádíme třídění a recyklaci odpadů z demolice: - beton 170101 - cihly 170102 - tašky a keramické výrobky 170103 - 170107 směsi nebo oddělené frakce betonu, tašek a keramických výrobků neuvedené pod číslem 170106. Zajistíme dopravu v lokalitě Zlín, Uherské Hradiště. K dispozici máme nákladní vozidla TATRA, IVECO. Pro odvoz odpadů ze stavby nás kontaktujte telefonicky - 577945884.


Skládka pro uložení, skládkování stavebních odpadů, suti

Skládka pro uložení, skládkování stavebních odpadů, suti

Skládkování stavebních odpadů nabízí Kamenolom Žlutava s.r.o. . Skládka slouží pro uložení nezávadných odpadů ze stavby - suti, cihel, kamene, odpadního písku, výkopové zeminy. Nachází se v obci Napajedla, nedaleko Zlína a Uherského Hradiště. Naše firma má k dispozici nákladní vozidla a postará se tedy i o odvoz a ukládku stavebního odpadu. Musí jít o ekologicky nezávadné materiály. Bližší informace na tel.: 603861280.


Skládka pro uložení stavebního odpadu, suti, výkopové zeminy

Skládka pro uložení stavebního odpadu, suti, výkopové zeminy

V regionu Zlín, Uherské Hradiště můžete pro uložení stavebního odpadu, suti či výkopové zeminy využít skládku Kamenolomu Žlutava u obce Napajedla. Skládka slouží pro uložení nezávadných odpadů ze stavby - cihly, kámen, beton, suť, odpadní písek, jíl, výkopová zemina. Zbytkový odpad ze stavby či z terénních prací po dohodě odvezeme. K dipozici jsou Vám naše nákladní vozy. Kontaktujte nás na tel.: 603861280.


Zajištění odvozu směsného a komunálního odpadu

Zajištění odvozu směsného a komunálního odpadu

Potřebujete pro Vaši obec zajistit pravidelný odvoz směsného a komunálního odpadu? Chcete zajistit spolehlivého dopravce, který se zbaví odpadu dle legislativně daných norem? V tomto případě se obraťte na firmu BOŠ, která sídlí v Olbramkostelu nedaleko Znojma. Zajistíme podle vaší potřeby odvoz směsného a komunálního odpadu pro kteroukoliv obec či městskou část v okolí Znojma a Třebíče. Potřebné vozidlo pro odvoz odpadu jsme schopni přistavit na danou dobu a místo, které Vám bude vyhovovat.


Čištění průmyslových potrubí, Troubsko

Čištění průmyslových potrubí, Troubsko

Hledáte kvalitní a spolehlivou firmu na čištění průmyslových potrubí? Firma PRŮTOČNÍK, s.r.o. se sídlem v Troubsku je tu pro vás! Máme dlouholetou praxi v oboru a našim zákazníkům poskytujeme nejširší servis jak v soukromé sfére, tak i ve firemní sféře. Čistíme potrubí DN 40 - DN 1000, splaškovou, průmyslovou i dešťovou kanalizaci. Můžete se na nás obrátit i v případě čištění domovních přípojek, dešťových vpustí, revizních šachet a jímek. Nedílnou součástí naší činnosti je také revize potrubí tv kamerou včetně revizní zprávy s videozáznamem. Používáme moderní a spolehlivé vybavení k poskytování kvalitních služeb jako je čištění kanalizací tlakovým vozem, vytyčování tras kanalizačního potrubí a inženýrských sítí sondou nebo také čistíme domovní odpady mechanickou frézou.


Odborníci na sběr a výkup kovového odpadu a železných, barevných i neželezných kovů

Odborníci na sběr a výkup kovového odpadu a železných, barevných i neželezných kovů

Potřebujete odvést kovový odpad? Hledáte spolehlivou společnost, která by se postarala o odvoz i ekologické zpracování kovošrotu? Kontaktujte společnost Trojek, a.s. ve Veselí nad Moravou, nedaleko Uherského Hradiště. Zaměřujeme se na výkup, sběr i odvoz kovového odpadu. Díky modernímu vozovému parku, máme bagry, nákladní automobily i vozy s hydraulickou rukou, a také díky mechanizačním prostředkům jsme schopni zajistit i velké zakázky. Zpracováváme a třídíme barevné, železné i neželezné kovy za pomocí nejmodernější technologie. Veškerý kovový odpad ekologicky zpracujeme. Zajistíme i kontejnerový sběr kovošrotu.