Konsolidace, vyhledání a mapování dat technické infrastruktury

Konsolidace, vyhledání a mapování dat technické infrastruktury

Předmětem VZ je pořízení dat objektů technické infrastruktury, uvedených ve vyhlášce č. 393/2020 Sb., o digitální technické mapě kraje, v datovém modelu Jednotného výměnného formátu Digitální technické mapy verze 1.4.2.
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2022 14:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Plzeňský kraj

Originální záznam:

Okres:
Plzeň-město

Hlavní místo plnění:
Plzeňský kraj

Platnost veřejné zakázky:
31.05.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
51 741 611 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Plzeňský kraj

Zadavatel IČ:
70890366

Zadavatel ulice:
Škroupova 1760/18

Zadavatel PSČ:
301 00

Zadavatel obec:
Plzeň

Kontaktní osoba:
Mgr. Jarmila Pechátová

Zadavatel telefon:
+420 377 195 636


Zadavatel web:
https://www.plzensky-kraj.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vytyčování staveb a vytyčování hranic pozemků - kompletní služby v oblasti geodézie Ing. Jan Král

Vytyčování staveb a vytyčování hranic pozemků - kompletní služby v oblasti geodézie Ing. Jan Král

Potřebujete rychle a spolehlivě vytyčit hranice pozemků a staveb? Geodetická firma Ing. Jan Král se sídlem v Semilech poskytuje kompletní služby v oblasti geodézie s působením v okresech Semily, Jičín, Mladá Boleslav, Liberec, Jablonec nad Nisou a blízkém okolí. Naše geodetické služby: -vyhotovování geometrických plánů -vytyčování vlastnických hranic -mapové podklady -kartografické práce -zaměřování inženýrských sítí -vytyčování staveb Neváhejte a využijte služeb naší firmy Ing. Jan Král geodet Semily, Jičín – jsme tu pro Vás.


Vyprácování geometrického plánu stavby do jednoho měsíce od měření

Vyprácování geometrického plánu stavby do jednoho měsíce od měření

Trápíte se s projektem? Nevíte, kde Vám hlava stojí, a ještě musíte vyřešit katastr nemovitostí? Přenechejte tuto starost firmě Geodézie Harašta, která se postará o vyhotovení geometrických plánů. Geometrické plány vyhotovuje společnost Geodézie Harašta zejména pro zápis domů, hal, chat, garáží a dalších staveb do katastru nemovitostí. Další oblastí využití plánů je při prodeji, koupi nebo parcelaci pozemků, neméně významné je vyřešení práv přístupu přes cizí pozemek i zaměření silnic, chodníků a dalších liniových staveb. Pokud Vám plány nestačí a potřebujete geodeta i osobně na stavbě, neváhejte nás kontaktovat.


Komplexní geodetické práce v oblasti katastru nemovitostí

Komplexní geodetické práce v oblasti katastru nemovitostí

Ing. Petr Skořepa se sídlem v Nové Bystřici v Jihočeském kraji nabízí komplexní geodetické práce v oblasti katastru nemovitostí. V rámci své činnosti realizuje například geometrické plány, vytyčování hranic, zpřesnění hranic, vyznačení věcného břemena a další služby. Zabývá se také inženýrkou geodézií, kdy zpracovává podklady pro projekty, prostorové umístění staveb, zaměření skutečného stavu po realizaci staveb a jiné. Současně také nabízí vytyčování a kontrolní měření prostorové polohy staveb, zaměřování území pro projekt a vybudování vytyčovací sítě.


Rekonstrukce budov a pasport stavby - chybějící plány, výkresová dokumentace

Rekonstrukce budov a pasport stavby - chybějící plány, výkresová dokumentace

Hledáte zkušenou geodetickou firmu? Chybějící plány a výkresovou dokumentaci pro rekonstrukce budov zajišťuje společnost ADITIS s.r.o. z Brna. Provádíme kompletní zpracování podkladů a jednoduchý pasport staveb. Zachytíme skutečný grafický a technický stav konkrétního objektu, a to rozměry, tvar i souřadnice. V rámci dokumentace obdržíte průvodní a souhrnnou zprávu (stavební a územní parametry, dopravní informace, vyhodnocení technického stavu, vliv stavby na životní prostředí), katastrální a koordinační situační výkres. Dále polohopis, přesný seznam souřadnic, zaměření stavby a finální technickou zprávu. Cena služeb se odvíjí podle velikosti a stavbu objektu. V případě jakéhokoliv dotazu nás oslovte na výše uvedených kontaktech.


Pasport budovy, informační model stavby - BIM, zpracování dat v digitální podobě

Pasport budovy, informační model stavby - BIM, zpracování dat v digitální podobě

Důkladným zpracováním stavitelských informací v digitální podobě se zabývá firma ADITIS s.r.o. z Brna, která se specializuje na BIM, informační modely staveb a pasporty budov. Své služby poskytujeme pro stavební inženýry, statiky, architekty, správce budov, konstruktéry a další odborníky z pozemního a dopravního stavitelství. V rámci služeb (BIM) poskytujeme širokou zásobu informací pro jakýkoliv typ objektu: - reálný fyzický stav, specifické vlastnosti - prvotní návrhy, výstavbové podklady - provozní data za celou existenci budovy (historické, demoliční) Zpracované materiály jsou k dispozici v digitální podobě tak, aby se daly použít v nejrůznějších systémech (pro běžné i náročné uživatele). Využít je můžete pro získání provozních informací, 2D a 3D grafických náhledů nebo vytvoření virtuálního prototypu.


Geodetické práce Rožnov pod Radhoštěm, geometrické plány pro vytyčení staveb, zaměření pozemků

Geodetické práce Rožnov pod Radhoštěm, geometrické plány pro vytyčení staveb, zaměření pozemků

Představujeme Vám geodetickou kancelář TRIGAS z Rožnova pod Radhoštěm, která svoji činnost směřuje ke komplexním geodetickým službám a poradenskému servisu zdarma. V rámci svých nabízených služeb geodeta se tak věnujeme vyhotovování geometrických plánů pro vytyčení staveb a zaměření pozemků, zpracování geodetických podkladů pro projekty, ověřování výsledků zeměměřičských činností a jiné práce pro katastr nemovitostí a inženýrská geodézie. Na vyhotovené geometrické plány od naší firmy TRIGAS poskytujeme záruku 60 měsíců. Zákazníkům, kteří si u nás objednají druhou a další zakázku, poskytujeme slevu minimálně 10 %. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Meziříčská 2313, Rožnov pod Radhoštěm.