ETIK Profesní vzdělávání zaměstnanců členských subjektů - měkké a manažerské dovednosti

ETIK Profesní vzdělávání zaměstnanců členských subjektů - měkké a manažerské dovednosti

Předmětem této veřejné zakázky je realizace vzdělávacích kurzů pro tzv. měkké a manažerské dovednosti, blíže specifikovaných v zadávací dokumentaci a jejích přílohách, pro zaměstnance členských subjektů zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2022 11:47

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Energeticko-technický inovační klastr, z.s.

Originální záznam:

Okres:
Pardubice

Hlavní místo plnění:
Pardubický kraj

Platnost veřejné zakázky:
30.05.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 480 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Energeticko-technický inovační klastr, z.s.

Zadavatel IČ:
02487641

Zadavatel ulice:
Poděbradská 94

Zadavatel PSČ:
530 09

Zadavatel obec:
Pardubice

Kontaktní osoba:
Mgr. Ivana Kutra

Zadavatel telefon:
+420 733 506 540

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.etikcz.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pozvánka na školení - zařízení dětských hřišť - termín školení: 7.6.2022  Praha 4 - Novodvorská

Pozvánka na školení - zařízení dětských hřišť - termín školení: 7.6.2022 Praha 4 - Novodvorská

Školení je určeno provozovatelům a jejich odpovědným zástupcům, výrobcům a dovozcům dětských hřišť, pracovníkům, kteří jsou zodpovědní za kontrolu dodržování zákonných požadavků. Získáte potřebné informace k zajištění splnění legislativních požadavků na dětská hřiště. Budete moct konzultovat své problémy s odborníkem. Dozvíte se, jaké zkušenosti mají jiní výrobci a provozovatelé hracích zařízení pro děti. Termín školení: 7.6.2022 Praha 4 - Novodvorská Cena za školení: 4.200,- Kč + DPH Přihlášky a více informací na emailu: dana.brunckova@tuvsud.com Těšíme se na Vás!


Koordinace BOZP, technický dozor a programování na CNC od VSI STAVBY spol. s.r.o.

Koordinace BOZP, technický dozor a programování na CNC od VSI STAVBY spol. s.r.o.

V Plzni Vám se stavebními prácemi a inženýrskou činností pomůže společnost VSI STAVBY spol. s.r.o., která se zaměřuje především na kontroly kvality nebo dozor. Pomůže Vám s rozpočtem na budoucí stavbu nebo oceněním nemovitosti. V rámci stavební činnosti si od ní můžete nechat udělat: - technický dozor - koordinaci a kontrolu BOZP a kvality prací Kromě těchto činnosti se dále zaměřují na oblast strojírenství. Programování na CNC strojích v programech 3D CAD a obrábění a frézování. Rovněž 3D tisk plastů. Stavební a strojírenská činnost od plzeňské firmy VSI STAVBY spol. s.r.o..


Odborné kurzy a školení v oblasti ISO/IEC a manažerských systémů řízení

Odborné kurzy a školení v oblasti ISO/IEC a manažerských systémů řízení

Ať už jste začátečník nebo zkušený odborník a potřebujete najít firmu, která Vám pomůže zdokonalit vzdělání v oblasti manažerských systémů řízení nebo certifikací ISO a IEC, můžete se obrátit na společnost T Cert s.r.o., která Vám s tím pomůže. Společnost působí na trhu již dvacet lez a za tu dobu pomohla k certifikaci mnoha spokojeným zákazníkům. Jako akreditovaný certifikační orgán Vám pomůže zajistit kolektivní či individuální vzdělávání a školení v oblasti manažerských systémů řízení ISO či certifikace zdravotnictví. Po úspěšném prodělání kurzu nebo školení získáváte osvědčení o absolvování či certifikát. Prioritou společnosti je především vysoká preciznost školení a kurzů, rychlá a dobře odvedená výuka a pragmatický přistup k zákazníkovi.


Široký výběr školení pro zákazníky - GINIS Standard, Express, kybernetická bezpečnost

Široký výběr školení pro zákazníky - GINIS Standard, Express, kybernetická bezpečnost

Chcete si vylepšit znalosti v oblasti informačních systémů nebo softwarového bankovnictví? Společnost Gordic z Jihlavy poskytuje profesionální školení, která jsou určena zejména pro vlastníky licencí GINIS Standard a vyšší. Jedná se o skupinu zákazníků, jako jsou např. městské části, krajské a obecní úřady či organizační složky státu. Dále zajišťuje školení GINIS Express, které je určeno pro MŠ, ZŠ, SŠ, domy pro seniory, divadla apod. V širokém výběru naleznete i školení na kybernetickou bezpečnost, u něhož nemusíte vlastnit žádnou licenci. Všechna školení jsou v souladu s aktuálními legislativními předpisy. Ve většině případů probíhají v Praze na pobočce, kde jsou pro účastníky připraveny počítače s nainstalovanými demoverzemi, na nichž si mohou vše prakticky vyzkoušet. Školení probíhají ale také v Brně, Ostravě, Jihlavě či ve Znojmě. Gordic nově rozšířil svou nabídku o ONLINE školení, kterého se můžete účastnit i z pohodlí Vašeho domova. Je jen na vás, jakou verzi si vyberete.


Elektro školení dle vyhlášky 50/78 Sb. určené pro slaboproudaře, elektrikáře i revizní techniky

Elektro školení dle vyhlášky 50/78 Sb. určené pro slaboproudaře, elektrikáře i revizní techniky

Pokud pracujete s elektřinou, zákon vyžaduje získání osvědčení podle vyhlášky 50/78 Sb. Chcete-li takové osvědčení získat, přihlaste se na školení, které pořádá Institut vzdělávání a informací BAEL. Naše školení a přezkoušení je určené pro elektrikáře, slaboproudaře, revizní techniky i projektanty. Jedná se o jednodenní školení, probíhající v naší učebně od 9 hodin. Vedou ho profesionální lektoři s bohatými praktickými zkušenostmi, které Vám velmi rádi předají. Školení poskytujeme pro osvč, živnostníky, podnikatele a firmy z celého Moravskoslezského kraje, ale není pro nás problém ho zařídit i v rámci celé České republiky. Je možné, aby školení probíhalo přímo u Vás ve firmě, ale požadujeme minimálně osm uchazečů. Nezapomeňte si sebou vzít veškeré doklady o dosaženém vzdělání, potvrzení o zdravotní způsobilosti, o délce praxe v oboru elektro a případně starší osvědčení. Je nutné, abyste se vždy přihlásili e-mailem, telefonicky či na našich webových stránkách!


Podnikatelské akce a setkání podnikatelů pro Brno, semináře, workshopy

Podnikatelské akce a setkání podnikatelů pro Brno, semináře, workshopy

Podnikatelé Brněnských firem mají jedinečnou možnost využít služby Regionální hospodářské komory Brno. Každoročně připravujeme téměř 100 vzdělávacích kurzů, které mohou využít jak manažeři firem, tak zaměstnanci. Podnikatelské akce a hlavně setkání podnikatelů pro lokalitu Jihomoravský kraj, Brno. Využijte naše semináře a workshopy. Hlavní motto firmy je pomoci zejména malým a středním podnikům. Při snaze proniknout na náš český, ale i zahraniční trh. Podpoříme Vaši firmu celou škálou služeb. I ve spolupráci s našimi členskými firmami zajišťujeme zázemí v oboru poradenství v celé řadě oborů. Firmy u nás mohou využít našeho Centra mezinárodního obchodu zahrnující rovněž nabídku aktivit mezinárodní sítě Enterprise Europe Network včetně celního poradenství. Přijďte a staňte se i Vy členem.