Rekonstrukce spalovny nebezpečného a medicínského odpadu

Rekonstrukce spalovny nebezpečného a medicínského odpadu

Předmětem plnění veřejné zakázky je rekonstrukce spalovny, která zahrnuje dodávku a montáž technologie, stavební úpravy, demontáž a likvidaci stávající technologie, provedení zkoušek a testů nové technologie spalovny.
Předmětem veřejné zakázky je tak modernizace a uvedení do opětovného provozu energetického zařízení pro energetické využití zdravotnických odpadů a minoritně i dalších nebezpečných odpadů.
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2022 12:33

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Envir s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Kladno

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
06.06.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
140 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Envir s.r.o.

Zadavatel IČ:
28771419

Zadavatel ulice:
Buštěhradská 998

Zadavatel PSČ:
272 00

Zadavatel obec:
Kladno

Kontaktní osoba:
Ing. Martin Prudký

Zadavatel telefon:
+420 602 356 196

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.envir.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42320000-5
Spalovny odpadů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Realizace průmyslových staveb - výstavba i rekonstrukce sídla firmy, logistického centra, výrobní haly, skladu

Realizace průmyslových staveb - výstavba i rekonstrukce sídla firmy, logistického centra, výrobní haly, skladu

Bohaté zkušenosti s realizací průmyslových staveb má společnost STAVYMA s.r.o. Otrokovice. Výstavba i rekonstrukce průmyslových areálů jsou naší doménou. Působíme po celé ČR, převážně však ve Zlínském kraji. Jako developer staveb, který disponuje vlastní stavební mechanizací i týmem zkušených pracovníků v mnoha profesích, můžeme garantovat bezproblémovou komunikaci, perfektně odvedenou práci a dodržení smluvených termínů realizace. Výstavba a rekonstrukce: - výrobní haly, skladu - logistického centra - sídla firmy, administrativní budova - zemědělské objekty. Opakovaně jsme získali ocenění Stavba roku - v oblasti průmyslových staveb stojí za zmínku rozšíření areálu firmy JVS v Otrokovicích, za realizaci tohoto projektu jsme byli oceněni v r.2019.


Realizace průmyslových staveb, zemní práce za využití vlastních zemních strojů a příslušenství

Realizace průmyslových staveb, zemní práce za využití vlastních zemních strojů a příslušenství

Společnost Stavby Šafanda s.r.o. se sídlem v Krnově již od roku 2004 nabízí služby v oblasti stavebnictví a autodopravy, ale také zemní práce, demolice, inženýrské sítě a další. V oblasti stavebnictví se zaměřujeme především na realizaci průmyslových staveb za využití systémového bednění PERI. Disponujeme stálou základnou zemních strojů a příslušenstvím, jako jsou rypadlo-nakladače, kolová a pásová rypadla, dozér, čelní nakladač a hutnící stroje, které využíváme při realizaci zemních prací. Pro převoz těchto strojů používáme vlastní velká nákladní vozidla a nový tahač s podvalníkem.


Stavební společnost HATTRICK PLUS s.r.o. - Ostrava - Vítkovice

Stavební společnost HATTRICK PLUS s.r.o. - Ostrava - Vítkovice

Stavební společnost HATTRICK PLUS s.r.o. se sídlem v Ostravě Vítkovicích se již od roku 2006 zabývá především prováděním průmyslových staveb a rekonstrukcemi výrobních prostor. Základem naší činnosti je vytváření nových monolitických konstrukcí základů a zesilování stavebních konstrukcí stěn, podlah nebo stropů pro nový provoz technologických linek a zařízení. Při své činnosti vždy postupujeme dle požadavků investora a projektantů.


Komplexní stavební činnost po celé ČR, průmyslové, obchodní, veřejné a bytové stavby, rekonstrukce bytů

Komplexní stavební činnost po celé ČR, průmyslové, obchodní, veřejné a bytové stavby, rekonstrukce bytů

Společnost GEDOS Nový Jičín stavební společnost a.s. se sídlem v Moravskoslezském kraji poskytuje již od roku 1992 komplexní služby v oblasti stavebnictví po celé České republice. Součástí naší činnosti jsou průmyslové, obchodní, veřejné a bytové stavby a také výstavba rodinných domů a rekonstrukce bytů. Nabízíme také služby zahradního architekta. Veškerou stavební činnost dodáváme včetně inženýrských prací a projektů staveb, elektroinstalace, vodoinstalace a plynofikace, klempířských prací, sádrokartonů a podhledů a dalších prací souvisejících s výstavbou nebo rekonstrukcemi.


Stavby pro výrobu a služby, bytová výstavba

Stavby pro výrobu a služby, bytová výstavba

Hledáte firmu, která má bohaté zkušenosti s průmyslovou výstavbou? Potřebujete stavební společnost, která zajistí výstavbu bytového komplexu? Kontaktujte společnost ATLANTA, a.s. ze Znojma, která realizuje kompletní dodávku bytové a průmyslové výstavby. Postavíme Vám bytový dům, ale i celé bytové komplexy. Na poli průmyslové výstavby se orientujeme jak ve stavbě komerčních objektů, tak i průmyslových hal. Bytový dům nebo stavbu pro výrobu a služby Vám postavíme nejen v okolí Znojma, ale i Třebíče.


Profesionální stavební služby v oboru průmyslu a energetiky se sídlem v Litvínově

Profesionální stavební služby v oboru průmyslu a energetiky se sídlem v Litvínově

Obracejte se na naši společnost FIRECLAY, spol. s r.o. Na trhu působíme již od roku 1993 a naším cílem je být významnou stavební společností, pro jejíž kvality se budou její zákazníci pravidelně vracet zejména díky odbornosti, serióznosti, silnému technickému zázemí a kvalitně odvedené práci. Od založení firmy se specializujeme na žáruvzdorné vyzdívky a opravy šamotových pecí, v této oblasti jsme lídry na trhu nejen v České republice. Postupem času jsme do segmentu stavebních prací zahrnuli také zemní práce, průmyslové stavby a v neposlední řadě se věnujeme také stavební údržbě a optimalizaci využití životnosti budov. Naše služby jsou komplexní a naši klienti si cení spolehlivosti a kvality dodávek. Naše služby se vyznačují vysokou profesionalitou a zaměřením na bezpečnost práce a šetrný přístup k životnímu prostředí. Neváhejte se o nás dozvědět více, ať už skrze naše webové stránky www.fireclay.cz, anebo osobně na adrese Růžodol 5, 436 01 Litvínov.