Poptávám skládací dveře na terasu

Poptávám skládací dveře na terasu

Poptávám skládací dveře na terasu.
Poptávka byla vložena dne:
03.05.2022 07:46

Platnost poptávky:
02.06.2022 14:49

Kontaktní osoba:
Daniela Drexlerova


Telefon:
+420 606 289 976

Okres:
Ústí nad Labem

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bezpečná okna a balkonové dveře - skvělé kování, tepelná i zvuková izolace

Bezpečná okna a balkonové dveře - skvělé kování, tepelná i zvuková izolace

Potřebujete vyměnit stará okna za nová? Sháníte spolehlivou firmu, která Vám zajistí bezproblémovou výměnu oken i balkonových dveří? Pak vsaďte na firmu BARAN z Opavy, kde si vyberete ze širokého sortimentu balkonových dveří i oken, které se skvělé hodí na novostavby i do panelových bytů. Nabízíme bezpečná okna i balkonové dveře s tepelnou i zvukovou izolaci. Navíc Vám nabízíme i precizně namontované masivní kování, které Vám kromě bezpečností zajistí také bezproblémovou funkčnost a ovládání. K dispozici jsou také kovové okenní kliky v mnoha barevných variantách, samozřejmě vždy sladěné s krytkami kování. Přijďte si k nám vybrat, nabízíme tyto druhy: - Midea Technic - rovný a technický design v nadčasovém provedení s vysokou životností - Midea Rondo - elegantní kombinace předsazeného zaobleného křídla a klasického rámu s dorazovým těsněním - Midea Reno a Perfekra Reno - pro renovaci starších domů, krátká doba montáže, štíhle profily zamezující ztrátám světla - Midea monoblok - monoblokové rámy pro stavby se zateplením z interiérové strany s moderním designem a výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi - Perfecta energeto - výborné termoizolační vlastnosti za příznivou cenu - Supra - vhodné pro nízkoenergetické a pasivní stavby, navrženy podle nejnovějších trendů.


Český výrobce skládacích prosklených dveří   - pro více světla ve Vašem domě

Český výrobce skládacích prosklených dveří - pro více světla ve Vašem domě

Přejete si stylový přechod mezi místnostmi, ale nemáte dostatek prostoru pro Vámi vysněné designové dveře? Společnost TESKO KOLOVRAT s.r.o. Vám vyrobí skládací dveře, které jsou skvělým řešením v místnostech s omezenými prostory. Systém pro skládací dveře je i pro bezbariérový přístup a prosklené skládací stěny vyřeší problém s omezeným prostorem a přitom dosáhnete maximálního průniku světla do Vašich místností. Široké využití naleznete v šatních skříních, málo prostorných pokojích, koupelně, kuchyni apod. Společnost se věnuje tradičnímu zpracování a profesionální montáží všech svých produktů v okolí Opavy a Ostravy. Jako firma již 25 let poctivě vyrábíme velmi kvalitní výrobky. Užší informace pro použití prosklených skládacích dveří: -maximální šířka otvoru 3600mm -maximální váha jednoho křídla 80k -maximální šířka jednoho křídla je 900mm -zdvižně posuvné dveře lze vyrobit v profilech IV68, IV78, IV92


Konfigurátor oken na míru - vytvořte si vlastní okna podle svých představ!

Konfigurátor oken na míru - vytvořte si vlastní okna podle svých představ!

Konfigurátor Vám pomůže vybrat i barvu oken. Vybírat můžete ze široké škály plastových, dřevěných nebo i dřevohliníkových oken! Termín výroby je 3-6 týdnů od zaplacení objednávky. Pokud si nevíte rady s výběrem nových oken, zavolejte nám a my Vám vše do detailů vysvětlíme. Jsme Vám k dispozici na tel čísle 604 545 179 nebo pište na info@domo-okna.cz Využijte náš přehledný a jednoduchý konfigurátor oken a odešlete poptávku ještě dnes! Osobní vyzvednutí: Strančice - Na výsluní 510


Montáž střešních oken a tepelná izolace podkroví – realizace obytných prostor v podkroví

Montáž střešních oken a tepelná izolace podkroví – realizace obytných prostor v podkroví

Potřebujete v podkroví Vašeho domu vytvořit další obytné prostory? Hledáte v okolí Vyškova a Brna firmu, která zajistí montáž střešních oken a zateplení podkroví? Kompletní realizaci podkroví zajistí firma Josef Opluštil – tesařství, pokrývačství, klempířství. Postaráme se o veškeré úpravy střechy. Do střechy namontujeme střešní okna podle Vašeho výběru (spolupracujeme s výrobcem střešních oken značky Velux) a následně provedeme i tepelnou izolaci podkroví, aby se Vám v nově vzniklých obytných podkrovních prostorech příjemně bydlelo v zimě i v létě. Položíme i podlahu a zrealizujeme i podhledy a stěny.


Eurookna s okenní klikou SecuForte jsou nejlepší volbou pro ochranu proti vloupání

Eurookna s okenní klikou SecuForte jsou nejlepší volbou pro ochranu proti vloupání

Pokud hledáte pro váš dům eurookna, která jsou vyrobena z kvalitního materiálu, mají perfektní izolačních parametry a také ochrání váš dům proti zlodějům, pak jsme zde pro vás. Výroba eurooken a vchodových dveří je naší rodinnou tradicí, kterou dodržujeme jíž více než 93 let - snažíme se jít s dobou, a proto své výrobky stále zdokonalujeme a přizpůsobujeme ke spokojenosti našich zákazníků. Eurookna s okenní klikou SecuForte - nejlepší ochrana proti vloupání - použití kliky je jiné než u běžných okenních klik, avšak zcela jednoduché (klika se nejprve zatlačí ve směru rozety a teprve poté s ní lze otočit jako obvykle, zabezpečovací princip „nejprve stisknout – potom otočit“) - okenní kliky se vyrábějí ve dvou sériích – Hamburg se zaoblenými hranami a Toulon s ostřejšími hranami. Obě série s variantou bez zámku nebo zamykatelnou, na výběr je 5 nejpoužívanějších odstínů. Tyto inovativní kliky nedovolují zloději žádnou manipulaci, dokud je klika odpojená od čtyřhranu, je otevření zvenčí takřka nemožné. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Stavební práce, rekonstrukce na klíč nebo zateplení fasád od Stavby Rechych

Stavební práce, rekonstrukce na klíč nebo zateplení fasád od Stavby Rechych

Chystáte stavět a hledáte firmu, která Vám pomůže od základu až po konečnou kolaudaci? Pak se obraťte na stavební firmu Stavby Rechych z Vyškova. Tato stavební společnost působí na trhu od roku 2006 a za tu dobu si našla mnoho spokojených zákazníků. Společnost nabízí kompletní služby v oboru stavebnictví. Pomůže Vám vybrat pozemek, položit základní kámen, vystavět a poté dům i zkolaudovat. Rovněž nabízí i rekonstrukce na klíč. Plné zajištění prací odborným týmem tak, že se nemusíte o nic starat a jen se těšit z nového útulného domova. Společnost pomohla již mnoha domácnostem se zateplením jejich domova. Zateplení fasády a výměna oken a dveří může Vaší domácnosti ročně ušetřit až tisíce korun. Pokud hledáte spolehlivou firmu s odborným týmem zaměstnanců, která i Vám pomůže k vysněnému domovu, pak se obraťte na Stavby Rechych z Vyškova.