Rekreační přístav Veselí nad Moravou - Provozní budova - zhotovitel stavby - opakované řízení

Rekreační přístav Veselí nad Moravou - Provozní budova - zhotovitel stavby - opakované řízení

Předmět plnění této veřejné zakázky spočívá v provedení stavebních prací, tj. vybudování skladovacích prostor v suterénu provozní budovy a v prostoru pro zázemí obsluhy v nadzemním podlaží v provozní budově, a to dle zadávací dokumentace a jejích příloh, přičemž realizace tohoto díla bude provedena dle příslušné projektové dokumentace pro provádění stavby.
Veřejná zakázka vložena:
29.04.2022 08:27

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ředitelství vodních cest ČR

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
27.05.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
7 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ředitelství vodních cest ČR

Zadavatel IČ:
67981801

Zadavatel ulice:
nábřeží Ludvíka Svobody 1222/12

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Mgr. Ondřej Kovalovský

Zadavatel telefon:
+420 222 101 591

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.rvccr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45213340-8
Stavební úpravy objektů sloužících vodní dopravě

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavební a zednické práce, výstavba bytových i nebytových prostor

Stavební a zednické práce, výstavba bytových i nebytových prostor

Hledáte-li na Třebíčsku firmu, která zajistí výstavbu bytových i nebytových prostor či jiné stavební a zednické práce třeba při rekonstrukci, neváhejte a obraťte se na naši společnost! Naše společnost se zabývá stavebnictvím, výstavbou rodinných domů na klíč, rekonstrukcemi, betonářskými, zednickými pracemi, bytovou, průmyslovou a občanskou výstavbou, tesařstvím, pokrývačskými pracemi ad. Zajistíme výstavbu jakéhokoli bytového i nebytového prostoru, stačí nám jen sdělit Vaše požadavky. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky!


Realizace průmyslových staveb - výstavba i rekonstrukce sídla firmy, logistického centra, výrobní haly, skladu

Realizace průmyslových staveb - výstavba i rekonstrukce sídla firmy, logistického centra, výrobní haly, skladu

Bohaté zkušenosti s realizací průmyslových staveb má společnost STAVYMA s.r.o. Otrokovice. Výstavba i rekonstrukce průmyslových areálů jsou naší doménou. Působíme po celé ČR, převážně však ve Zlínském kraji. Jako developer staveb, který disponuje vlastní stavební mechanizací i týmem zkušených pracovníků v mnoha profesích, můžeme garantovat bezproblémovou komunikaci, perfektně odvedenou práci a dodržení smluvených termínů realizace. Výstavba a rekonstrukce: - výrobní haly, skladu - logistického centra - sídla firmy, administrativní budova - zemědělské objekty. Opakovaně jsme získali ocenění Stavba roku - v oblasti průmyslových staveb stojí za zmínku rozšíření areálu firmy JVS v Otrokovicích, za realizaci tohoto projektu jsme byli oceněni v r.2019.


Kompletní stavební práce a odborný tým zaměstnanců - VALTR, generální dodavatel staveb

Kompletní stavební práce a odborný tým zaměstnanců - VALTR, generální dodavatel staveb

Společnost VALTR, generální dodavatel staveb s.r.o. je z Olomouce a nabízí komplexní služby v oboru stavebnictví. Pokud hledáte firmu, která Vám pomůže od začátku až do konce, tak jste na správném místě. Společnost má přes 30 let zkušeností, přes 1000 stavebních projektů a tým zkušených zaměstnanců, kteří si poradí s každým projektem. Postaví pro Vás jak rodinné domy, tak průmyslové objekty nebo developerské projekty. Komplexní nabídka služeb znamená, že společnost Vám pomůže jak s vypracováním projektové dokumentace, tak s inženýrskou činností, výkopovými a zemními pracemi po samotnou stavbu. Bohaté zkušenosti s odborným týmem pracovníků zajistí, že vše bude probíhat bez problémů a k Vaší spokojenosti.


Realizace obchodních jednotek na klíč - výstavba, modernizace, údržba prodejen

Realizace obchodních jednotek na klíč - výstavba, modernizace, údržba prodejen

Kompletní služby v realizaci obchodních jednotek poskytuje společnost TECH-VOLT, s.r.o. Břest - Zlínský kraj. Specializuje se na výstavbu i modernizaci prodejen v obchodních centrech a retail parcích. Realizace prodejních jednotek provádíme na klíč, po celé ČR - tedy od návrhu Vaší obchodní jednotky, přes stavební povolení až po kompletně provedenou výstavbu. Dále naše firma TECH-VOLT, s.r.o. obstará údržbu prodejny. Zajišťujeme servis prodejen, tak aby Vaše pronajatá jednotka působila dobrým dojmem a neodradila žádného zákazníka. Pokud máte o naše služby zájem kontaktujte nás mailem nebo telefonicky.


Stavby bytových domů a komerčních prostor Praha a okolí od projektu po kolaudaci

Stavby bytových domů a komerčních prostor Praha a okolí od projektu po kolaudaci

Odborné služby realizace staveb bytových a komerčních prostor v Praze a okolí včetně stavebního dozoru, zajištění přípravy samotného projektu a právních služeb až po samotnou kolaudaci nabízí významná obchodní firma Service Financial s.r.o. Firma Service Financial s.r.o. garantuje tým zkušených odborníků, spolehlivost, profesionální služby a hladký průběh výstavby od projektu až po konečnou kolaudaci a předání. Svěřte realizaci stavby bytových domů nebo komerčních prostor profesionálům z firmy Service Financial s.r.o. a vše se stihne v termínu.


Výstavba občanských, bytových staveb nebo jejich rekonstrukce ve Vyškově

Výstavba občanských, bytových staveb nebo jejich rekonstrukce ve Vyškově

Více jak deset lez zkušeností se výstavbou bytových a občanských staveb nebo zemědělských objektů a další stavební činnosti má společnost WAGNER stavební společnost s.r.o., která působí ve Vyškově. Ať už se jedná o realizaci drobných staveb, rodinné domy nebo administrativní či zemědělské budovy, společnost k dobrým a spolehlivým výsledkům využívá nejen letitých zkušeností, ale také moderní technologie. Ta umožňuje sledovat plánované náklady již za probíhající realizace a hlídat tak jejich míru. K dalším činnostem firmy pak patří: - zámečnická výroba (tvarování betonářských výztuží) - inženýrská činnost - rekonstrukce - stavební dozor - poradenství - prodej stavebního materiálu Pokud budete potřebovat můžete si rovněž pronajmout zemní stroje. Pro více informací kontaktujte společnost.