Poptávám třískové obrábění kovů

Poptávám třískové obrábění kovů

Hledáme firmy s kapacitou třískového obrábění kovů.
Poptávka byla vložena dne:
29.04.2022 08:08

Platnost poptávky:
29.05.2022 07:59

Kontaktní osoba:
Antonín Čupřík

Kontaktní email:

Telefon:
+420 731 805 779

Okres:
Louny

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Frézování, vložkování komínů, zvětšení rozměru komínového průduchu

Frézování, vložkování komínů, zvětšení rozměru komínového průduchu

Máte komín který má nedostatečný tah, netěsní nebo byste rádi připojili spotřebič o vyšší výkonu než umožňuje Váš stávající komín? Pak Vám rádi pomůžeme. Provádíme frézování komínů což je zvětšení rozměrů komínového průduchu bez nutnosti vybourání komínového zdiva. Což Vám ušetří čas peníze i velký úklid. Vyfrézovat Vám můžeme tyto komíny - všechny průřezy - kruh, čtverec, obdélník - vestavěné, přistavěné, samostatně stojící - komíny rovné i úhybné -lomené Neváhejte se nám ozvat, rádi Vám pomůžeme.


CNC obrábění Náchod - kvalitní obrábění v malých i velkých sériích

CNC obrábění Náchod - kvalitní obrábění v malých i velkých sériích

Sorges, s.r.o. Náchod Plynulé obrábění materiálů jako jsou nerez, ocel, mosaz, měď, plasty a dřevo provádíme v našem špičkovém frézovacím centru. Frézovací centrum disponuje plně automatizované CNC stroje. Zabýváme se také výrobou designových dílců, kde musejí být povrchy bez sebemenší vady. Spolupracujeme s dodavateli kvalitních povrchových úprav, které zaručují perfektní a kvalitní výsledek. CNC obrábění je přesné díky měření rozměrové a geometrické přesnosti.


Kompletní zpracování plechů - CNC programování a moderní technologie

Kompletní zpracování plechů - CNC programování a moderní technologie

Hledáte specialistu v oblasti zpracování hutních materiálů? Kompletní služby spojené s výrobou plechů provádí společnost AM-METAL, s.r.o. z Brna. Své služby zajišťujeme pro tuzemské i zahraniční zákazníky, přičemž dbáme na vysokou kvalitu odvedené práce a špičkovou odbornost našeho personálu. Mezi naše služby patří: - příprava podkladů a technologických, výrobních postupů - řešení případných problémů při výrobě - technologické zpracování - dělení laserem či vysekávacími lisy, ohraňování, svařování, broušení, odjehlování, čištění, značení včetně povrchových úprav Vytváříme nářezové plány a CNC programy ve formátech DWG, IGES, DXP pro průmyslové stroje. Dále testovací předměty a návrhy pro 3D modely.


Zakázková strojírenská výroba - broušení, soustružení, frézování, vyvrtávání, svařování

Zakázková strojírenská výroba - broušení, soustružení, frézování, vyvrtávání, svařování

Specialistou na výrobu obráběných a svařovaných dílů je firma Kovomont Přerov - spol. s r.o. Zabýváme se zakázkovou strojírenskou výrobou zákazníky z Brna i Prahy. Provádíme broušení na plocho i kulato, soustružení, frézování, vyvrtávání, svařování a vrtání dle výkresové dokumentace na zakázku. Také vyrábíme ozubení odvalovacím způsobem. Vyrábíme strojní díly dle dokumentace zákazníka. Jsme schopni obrábět širokou paletu materiálů. Zakázkovou strojírenskou výrobu zajistíme včetně veškerých povrchových úprav a tepelného zpracování pro zákazníky z Přerova, Olomouce, Prostějova i Ostravy. Neváhejte nás kontaktovat, jsme specialisté na zakázkové zpracování kovů dle požadavků a dokumentace zákazníka.


Strojírenské prototypy a formy, kusová malosériová výroba - CNC nástrojářské práce

Strojírenské prototypy a formy, kusová malosériová výroba - CNC nástrojářské práce

Poptáváte strojírenské prototypové dílce? Jejich kusovou a malosériovou výrobou se zabývá Nástrojárna R-TOOLS z Brna, která provádí CNC práce všeho druhu. Specializujeme se na výrobu různých forem (vstřikovací, vyfukovací, na gelové lití) pro válcovací trny, upínače, zápustky, lisovací nástroje a specifické strojní dílce, jež vyhotovíme na základě připraveného nákresu nebo 3D modelu. V rámci služeb realizujeme CNC frézování, obrábění hloubičkou, soustružení, broušení, vrtání za pomocí spolehlivé techniky Charmilles, Mitsubishi, Erocom, Deckel a jiných značek.


Barevné odstíny CNC obráběných dílů Červený Kostelec  -  dokonalá technologie a služby té nejvyšší kvality.

Barevné odstíny CNC obráběných dílů Červený Kostelec - dokonalá technologie a služby té nejvyšší kvality.

Svůj výrobní program směřujeme na výrobu kvalitních tvarově náročných dílů s dokonalou povrchovou úpravou. Můžeme se tak pochlubit zahraničními zákazníky, kteří s námi spolupracují již dlouhá léta a jsou nám velice dobrou reklamou. Spolupráce se zahraničními dodavateli dokonalých povrchových úprav, tak rádi doporučíme náročným klientům, kteří požadují opakovaně přesné barevné odstíny. Ve vlastních výrobních prostorech v Červeném Kostelci jsme schopni zajistit dle přání zákazníka kvalitní výrobky. Slouží nám k tomu speciální frézovací centrum, soustruhy, měřící přístroje, automatická pila či omílací stroj. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Stolín 115, Červený Kostelec.