Poptávám třískové obrábění kovů

Poptávám třískové obrábění kovů

Hledáme firmy s kapacitou třískového obrábění kovů.
Poptávka byla vložena dne:
29.04.2022 08:08

Platnost poptávky:
29.05.2022 07:59

Kontaktní osoba:
Antonín Čupřík

Kontaktní email:

Telefon:
+420 731 805 779

Okres:
Louny

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Služby v oblasti kovovýroby - kovoobrábění, CNC obrábění, soustružení, frézování, vyvrtávání

Služby v oblasti kovovýroby - kovoobrábění, CNC obrábění, soustružení, frézování, vyvrtávání

Veškeré služby v oblasti kovovýroby na CNC stojích poskytuje pro zákazníky z regionu Zlínský kraj společnost ZPS-MECHANIKA a.s. Zlín. Máme vybavení pro CNC obrábění, kovoobrábění, soustružení, frézování, vyvrtávání i broušení. K dispozici: - CNC vertikální obráběcí centrum Eumach VMC 1100 - hrotový soustruh SUI 50/1000, SUI 50/2000, SN 40B/1000 - vodorovná vyvrtávačka WHN 10NC Mefi - svislé frézky FA4AV, FA5V - stolová svislá frézka FC50V - sloupové vrtačky V20A, V32B - otočné vrtačky VR4 - řadová vrtačka VR4/20B - bruska BPH 200. Postaráme se také o šetrné balení a přepravu výrobků vlastními automobily.


CNC soustružené díly z oceli, nerezové oceli a hliníku – kusová i sériová výroba

CNC soustružené díly z oceli, nerezové oceli a hliníku – kusová i sériová výroba

Předním dodavatelem CNC soustružených dílů z oceli, nerezové oceli a hliníku je firma Znojemské strojírny s.r.o. Dodáváme soustružené díly vyráběné na špičkových obráběcích centrech. CNC soustružené díly z oceli a hliníku vyrábíme jak v kusové, tak i sériové výrobě. Soustružené díly z oceli a hliníku jsou vyráběny na špičkových obráběcích centrech, které disponují funkcí rychlého programování přímo na stroji. Na poli CNC soustružených dílů zajistíme: - díly z oceli, nástrojové a nerezové oceli - přesné soustružení a frézování hliníku CNC soustružené díly jsou vhodné pro použití v strojírenském a leteckém průmyslu.


Výpalky i tryskání provádíme rychle a přesně

Výpalky i tryskání provádíme rychle a přesně

Škála našich služeb je opravdu velmi široká. Díky dlouholetým zkušenostem a profesionálním strojům jsme vám kromě standardního obrábění a frézování schopni zajistit také například: Výpalky Tryskání Úkosové plazmové pálení Pálení materiálu Základem kvalitní práce jsou spolehlivé a moderní stroje. V firmě Zekof to víme, a proto jsme vybaveni těmi nejlepšími obráběcími a měřícími stroji, díky kterým jsme schopni vyřídit vaši zakázku rychle ale přesto velmi přesně. Také pro výpalky a soustružení používáme tu nejlepší techniku. Plynová a plazmová pracoviště si poradí s výpalky o síle 1 – 200 mm. Karuselový soustruh zase obrobí i velké kusy s průměrem až 3500 mm. Nevíte si s úpravou konkrétního materiálu rady? My vám rádi pomůžeme. Přesně vám poradíme, která služba je pro vaše výrobky ta nejvhodnější. Bez problému se postaráme o velké zakázky i objednávky na jedinou atypickou součástku. U nás totiž práci s kovem skutečně rozumíme.


Obrábění rotačních frézovaných dílců z železných i neželezných kovů na CNC strojích

Obrábění rotačních frézovaných dílců z železných i neželezných kovů na CNC strojích

Potřebujete vyrobit přesný rotační frézovaný dílec? Hledáte v okolí Šumperka, Olomouce nebo Zábřehu firmu, která Vám vyrobí strojní obrobky podle výkresové dokumentace? Obraťte se na na Kovoobráběčství Roman Skřipec ze Zábřehu, který zajišťuje výrobu přesných strojních součástí na CNC strojích. Obrábění provádíme na moderních CNC strojích na základě výkresové dokumentace dodané zákazníkem. Geometrickou přesnost obrobků zajišťuje profesionální program Gibbs CAM, pomocí kterého obráběcí stroje programujeme. Obrábíme rotační i frézované dílce z železných i neželezných kovů. Strojní součástky pro různá odvětví průmyslu vyrábíme kusově i sériově.


5-ti osé CNC frézování obrobků z kovu - železa, oceli, nerezu, duralu

5-ti osé CNC frézování obrobků z kovu - železa, oceli, nerezu, duralu

Zakázky na frézování velkých obrobků z kovu realizuje firma MouldPro Zlín. Firma provádí 5-ti osé CNC frézování železa, oceli, nerezu, duralu. Jsme schopni frézovat obrobky o hmotnosti až 10tun s rozměry 3m x 2m do výšky 1 m. V oboru CNC obrábění máme dlouholeté zkušenosti, na zakázku vyrábíme strojní součásti, díly. Máme mnoho spokojených zákazníků z regionu Zlínský kraj. Strojní vybavení: - FS125 K/A3 - 5 os - do hmotnosti obrobku 10000 kg - TRIMILL VU 3014 - 5 os - pro obrobky do hmotnosti 18000 kg - IBARMIA ZVH 42 - 5 os a AGIE AGIETRON ADVANCE 4 ( EDM ) pro max. hmotnost obrobku 2000 kg.


Kovovýroba, CNC obrábění, strojírenství, dodavatel strojírenských součástí

Kovovýroba, CNC obrábění, strojírenství, dodavatel strojírenských součástí

Hledáte kvalitní firmu, která se zabývá kovovýrobou, obráběním a je dodavatelem významných evropských strojírenských součástí? Pak kontaktujte společnost ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o. ve Znojmě. Provádíme obrábění, soustružení kovů, obrábění na strojích CNC - výroba dílců CNC, soustruhy, CNC obráběcí centra, CNC brusky, rotační broušení. Obrábíme náročné dílce do hmotnosti cca 40kg. Jsme subdodavateli strojírenských dílů. Pro více informací naleznete na našich webových stránkách.