Roční prohlídky strojní a elektrické části TS Darkov 1 a elektrické části

Roční prohlídky strojní a elektrické části TS Darkov 1 a elektrické části

Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení roční podrobné prohlídky strojní a elektrické částí včetně drobných oprav těžního stroje (TS) Darkov 1 na lokalitě Darkov a provedení roční podrobné prohlídky elektrické části včetně drobných oprav těžního stroje Jan na lokalitě ČSA.
Veřejná zakázka vložena:
28.04.2022 08:42

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
DIAMO, státní podnik, odštěpný závod DARKOV

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
30.05.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
2 550 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
DIAMO, státní podnik, odštěpný závod DARKOV

Zadavatel IČ:
00002739

Zadavatel ulice:
Stonavská 2179, Doly

Zadavatel PSČ:
735 06

Zadavatel obec:
Karviná

Kontaktní osoba:
Lucie Zydrová

Zadavatel telefon:
+420 596 462 778

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.diamo.cz/cs

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Technické zařízení pro kamenolomy

Technické zařízení pro kamenolomy

Pohybujete se v oblasti kamenoprůmyslu a potřebujete náležité technologie? Veškerou techniku pro kamenolomy dodáváme už řádku let a jsme specialisté v našem oboru. Naše firma KOOL Trading poskytuje klientům odborné služby ve výrobě a dodávkách technického vybavení kamenolomů. Zajišťujeme celkový proces, od návrhu projektu, přes výrobu, až po závěrečnou montáž a následný potřebný servis. V nabídce máme různé typy pásových dopravníků, manipulační linky, technologické stroje a mnoho dalších. Na všechno zařízení provádíme vstupní školení, zaručujeme záruční i pozáruční servis. Náš výrobní závod se nachází v Třešti, v kraji Vysočina. Pokud máte zájem o jednu z našich technologických přístrojů, navštivte nás nebo kontaktujte.


Důlní kolový nakladač pro podzemní doly a provozy je vhodný pro práci v náročných podmínkách

Důlní kolový nakladač pro podzemní doly a provozy je vhodný pro práci v náročných podmínkách

Společnost FERRIT s.r.o. se sídlem ve Starém městě se zabývá komplexním řešením dopravy a přepravou osob či sypkých materiálů v důlních děl. Zabýváme se výrobou a dodávkou důlních strojů a zařízení. Například zajistíme dodávku důlních kolových nakladačů pro podzemní doly. Důlní kolový nakladač DNK10F slouží k nakládání sypkých materiálů a k následnému přemisťování na krátké vzdálenosti na určená místa. Vhodné využití nalezne nejen v nízkoprofilových podzemních dolech, ale i ve velkých podzemních provozech. Zvládne i práci ve velmi těžkých pracovních podmínkách. Výhody kolového nakladače: - bezpečnost obsluhy i okolí - pohodlí operátora - jednoduchá údržba Na našich webových stránkách se můžete dočíst více informací o konstrukci kolového nakladače, kde naleznete i technické parametry stroje. Neváhejte nás kontaktovat v případě zájmu.


Materiály a technika pro drcení, třídění a recyklace - vysoce kvalitní

Materiály a technika pro drcení, třídění a recyklace - vysoce kvalitní

Hledáte kvalitní a spolehlivou firmu, která nabízí materiály a techniku pro drcení, třídění a recyklace? Pak kontaktujte společnost RENOMAG spol. s r.o., která má své sídlo v Zastávce u Brna. Naše firma dodává drticí a třídicí lžíce renomovaného výrobce společnosti MB Crusher, tyto lžíce značky MB Crusher jsou díky desetiletému vývoji a zkušenostem zárukou profesionálního výkonu a snížení celkových nákladů. Nabízíme: -otěruvzdorné pracovní části pro čelisťové drtiče, kuželové drtiče, horizontální i vertikální odrazové drtiče -demoliční koule -demoliční a recyklační příslušenství -drtící lžíce a lopaty -třídící lžíce -výměnné díly. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Výroba svařovaných ocelových konstrukcí Bruntál, stroje a zařízení pro těžbu ropy, nerostů a plynu

Výroba svařovaných ocelových konstrukcí Bruntál, stroje a zařízení pro těžbu ropy, nerostů a plynu

Představujeme Vám firmu ELFE, s.r.o. z okresu Bruntál, která svoji činnost zaměřila na výrobu strojů, zařízení a náhradních dílů především v oblasti těžby ropy, nerostů, přepravy plynu, námořní manipulační techniky a dopravní techniky. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme malosériové, zakázkové výrobě dle dodané dokumentace a požadavků zákazníka. Vyrábíme svařované ocelové konstrukce a strojírenské celky vč. finální montáže, např. hydraulických komponentů. Pokud Vás výroba svařovaných ocelových konstrukcí zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Chářovská 920/120, 794 01 Krnov, Bruntál.


Drticí a třídicí technika pro kamenolomy, prodej a zaškolení

Drticí a třídicí technika pro kamenolomy, prodej a zaškolení

Provozujete těžbu v kamenolomech? Na tuto těžkou práci je zapotřebí mít spolehlivou průmyslovou techniku, která usnadní činnosti v lomech. S dodávkou těchto strojů Vám pomůže naše společnost Údržbářský servis Luleč s.r.o., sídlící v okrese Vyškov. V našem prodejním sortimentu si můžete vybrat drtiče a třídiče kamene, které mohou být stabilní i mobilní. Nabízíme drtiče čelistní, kuželové, válcové či odrazové. Třídící stroje rozčlení vytěžený a nadrcený kámen do různých frakcí dle specifikace. Výkonnost a spolehlivost provozní techniky je v těchto podmínkách nutností. Zajišťujeme i poradenství a zaškolení obsluhy strojů.


Dodavatel demoliční koule pro kamenolomy

Dodavatel demoliční koule pro kamenolomy

Firma RENOMAG spol. s r.o. je dodavatel demoliční koulí, které naleznou své využití při rozbíjení kusů kamene větších, než je vstupní otvor drtiče v lomu lze jednoduše využívat energii koule dopadající z výšky na kámen, nebo naopak kámen nechat dopadnout na kouli. Svoje uplatnění najdou zejména v kamenolomech. Pro snadnou a efektivní práci s demoliční koulí vyrábíme i lžíce upravené na míru, podle jejího průměru pro přesné vedení a kontrolu pozice. Tyto lžíce jsou na potřebných místech zesílené a poskytují maximální možnou životnost.