Audit účetní závěrky a výroční zprávy

Audit účetní závěrky a výroční zprávy

Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení auditu roční účetní závěrky a výroční zprávy VZP ČR za kalendářní rok 2023, 2024, 2025, 2026, a to v souladu se zákonem č. 93/2009 Sb., o auditorech
a o změně některých zákonů (zákon o auditorech), ve znění pozdějších předpisů, Mezinárodními auditorskými standardy, Mezinárodními standardy pro řízení kvality a souvisejícími aplikačními doložkami Komory auditorů České republiky
Veřejná zakázka vložena:
28.04.2022 08:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
03.06.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky

Zadavatel IČ:
41197518

Zadavatel ulice:
Orlická 2020/4

Zadavatel PSČ:
130 00

Zadavatel obec:
Praha 3

Kontaktní osoba:
Mgr. Rebecca Lankašová

Zadavatel telefon:
+420 952 220 595

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.vzp.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79212300-6
Provádění zákonných auditů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Okamžité daňové poradenství včetně dalších služeb s tím spojených Liberec

Okamžité daňové poradenství včetně dalších služeb s tím spojených Liberec

Na oblast auditorských služeb a daňového poradenství se specializuje firma O-Consult Liberec. Disponujeme týmem odborných a certifikovaných auditorů a daňových poradců a zajišťujeme kvalitu a profesionální přístup našim klientům. Daňové služby firmy O-Consult Liberec - přiznání k daním z příjmů právnických osob - přiznání k daním z příjmů fyzických osob - přiznání k dani silniční - přiznání k dani z nemovitostí - přiznání k dani z převodu nemovitostí - přiznání k dani z přidané hodnoty - jednorázové i celoroční průběžné daňové Osobní konzultace ohledně daňových služeb lze sjednávat i po telefonu nebo přímo v naší kanceláři v Liberci.


Mzdová agenda, vedení mezd, kompletní zpracování mezd, dohled daňových poradců

Mzdová agenda, vedení mezd, kompletní zpracování mezd, dohled daňových poradců

Potřebujete někoho, kdo se Vám postará o zpracování mezd? Neváhejte a obraťte se na společnost BELL consulting s.r.o. z Brna. Nabízíme stálý dohled daňových poradců a mzdy zpracované vždy včas. Poskytujeme kompletní zpracování, vedení mezd a mzdovou agendu. Postaráme se Vám o mzdovou agendu, o vedení personalistiky podle požadavků zákazníka. Ekonomické služby poskytujeme dlouhodobě. Všechny dokumenty, které se týkají mzdové agendy, lze zasílat i sdílet elektronicky. Provádíme kompletní zpracování mezd, odvody daní a pojištění, podáváme přehledy zdravotním pojišťovnám a SSZ, diskrétní distribuce výplatních pásek pro zaměstnance, provedeme roční zúčtování daní zaměstnanců, roční vyúčtování záloh na daně, srážkové daně zaměstnavatele, zpracujeme evidenční listy důchodového pojištění a další práce.


Účetnictví pro malé a střední podniky z Prahy a okolí

Účetnictví pro malé a střední podniky z Prahy a okolí

Vedete malý nebo střední podnik v Praze nebo okolí a sháníte spolehlivou účetní firmu? Pak oslovte D&D International s.r.o. Postaráme se o zpracování veškerého účetnictví, mzdovou agendu, zpracování daňového přiznání i individuální poradenství. S využitím našich služeb ušetříte za mzdu pro vlastní účetní, čas potřebný k návštěvě úřadů a získáte spolehlivou a dlouhodobou podporu pro Vaše podnikání. Svěřte své účetnictví společnosti D&D International s.r.o.


Vedení účetnictví, zpracování daňové evidence - inovace, zjednodušení, úspora

Vedení účetnictví, zpracování daňové evidence - inovace, zjednodušení, úspora

Chcete mít své účetnictví v pořádku a oceníte také pomoc při zpracování daňové evidence? V obou případech se na nás můžete obrátit a my pro Vás rádi zajistíme komplexní služby v oblasti účetnictví. Daňové přiznání: - zpracování různých variant, - optimalizace. Vzhledem k tomu, že je účetnictví složitější než-li daňová evidence, nabízíme rozsáhlou pomoc i zde: - zpracování potřebných dokumentů, - hlídání důležitých termínů, - návrh inovací, - zjednodušení, - nabídka možných variant úspor při vedení účetnictví. Využíváme ekonomického programu Pohoda, ve kterém vedeme účetnictví. Všichni naši zaměstnanci jsou odborníky s dlouholetými zkušenostmi, ušetřete si starosti a kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme!


Zpracování účetnictví | Praha 3

Zpracování účetnictví | Praha 3

Zaměřujeme se na jednoduché i podvojné účetnictví a výpočty DPH. Uspoříme zákazníkův čas a projdeme za něj všechny nutné úřady a vyplníme formuláře a dokumenty. Posoudíme, co přesně Vaše společnost potřebuje z hlediska vhodnosti a efektivity procesů, minimalizace nákladů a rozsahu výstupních dat účetnictví. Poradíme jak v problémech účetních, tak v personalistice, daních, ekonomice a mzdách.


Daňové a ekonomické služby, insolvenční poradenství, vedení účetnictví, stavba RD na klíč

Daňové a ekonomické služby, insolvenční poradenství, vedení účetnictví, stavba RD na klíč

Společnost BASTO Invest s.r.o. se sídlem v Plzni se zabývá veškerými daňovými a ekonomickými službami a nabízíme také insolvenční poradenství. Současně svým zákazníkům nabízíme také výstavbu rodinných domů na klíč. V rámci ekonomických služeb se zabýváme vedením účetnictví a daňovou evidencí, a to včetně zpracování daňových přiznání a veškeré mzdové agendy. Pro zájemce zpracujeme také podklady pro návrh na povolení oddlužení - osobní bankrot. Pro insolvenční správce nabízíme ekonomickou podporu včetně vedení účetnictví.