Dodávka pevných a suvných úchytů pro montáž potrubí DN 150 v jámě Darkov 1

Dodávka pevných a suvných úchytů pro montáž potrubí DN 150 v jámě Darkov 1

Předmětem veřejné zakázky je dodávka pevných a suvných ocelových úchytů pro montáž potrubí DN 150 v jámě Darkov 1, a to dle specifikace zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
28.04.2022 08:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
DIAMO, státní podnik, odštěpný závod DARKOV

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
30.05.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
2 900 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
DIAMO, státní podnik, odštěpný závod DARKOV

Zadavatel IČ:
00002739

Zadavatel ulice:
Stonavská 2179, Doly

Zadavatel PSČ:
735 06

Zadavatel obec:
Karviná

Kontaktní osoba:
Petr Tomeček

Zadavatel telefon:
+420 596 462 876

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.diamo.cz/cs

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výprodej dřevěných a hliníkových žebříků za přijatelné ceny

Výprodej dřevěných a hliníkových žebříků za přijatelné ceny

Chystáte se malovat nebo se připravujete na sklizeň třešní? Potřebujete nový žebřík, protože ten starý už dosloužil a nechcete utratit balík peněz? Kupte si žebřík na e-shopu společnosti HROMEK s. r. o. Žebřík si můžete vybrat dřevěný nebo hliníkový pro své koníčky nebo pro výkon profese. Žebříky se liší svou stabilitou, nášlapy, bezpečnostními háčky a pevností. Hobby žebříky kladou důraz na lehkost. Dále se žebříky člení na dvoudílné, třídílné, štafle, jednoduché, kloubové a teleskopické. Neváhejte a vyberte si žebřík z výprodeje!


Evolutní pružiny pro železnice i silniční vozidla

Evolutní pružiny pro železnice i silniční vozidla

Již řadu let úspěšně vyrábíme evolutní pružiny a další pružící elementy, které splňují i ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy. Také proto jsme se stali dodavatelem evolutních pružin pro české ale i slovenské, maďarské a slovinské železnice. Evolutní pružiny jsou nenápadným, ale přesto velmi důležitým prvkem. Využijete je například do nárazníků a táhel železničních vozidel, k odpružení kolejových vozidel nebo strojních celků, jako jsou dopravníky, drtiče, mlýny, tlumiče rázů v potrubí. Evolutní pružiny a ostatní pružící elementy vyrábíme pouze z kvalitních materiálů tak, aby vydržely veškerou zátěž, které budou v budoucnu čelit. Výrobou evolutních pružin to u nás ale nekončí. Zabýváme se totiž také jejich návrhem a přesným výpočtem dle přání zákazníka. Jsme tak schopni vyrobit originální a atypickou pružinu podle vašich požadavků, ale i navrhnout a zkonstruovat evolutní pružinu dle daného vzorku. Nejste v oblasti konstrukce pružení příliš zběhlí? Pak jistě oceníte naše odborné poradenství. Společnými silami jistě najdeme to pravé řešení. Evolutní pružiny také testujeme a kontrolujeme jejich parametry. Evolutní pružiny od firmy SV výrobní vás tak zaručeně nezklamou.


Nábytkové, dveřní, větrací mřížky v eshopu pro výrobce nábytku

Nábytkové, dveřní, větrací mřížky v eshopu pro výrobce nábytku

Skvělé ceny poskytuje firma Ventilátory Zlín - Karel Ušela v eshopu. Pro výrobce nábytku, kuchyní nabízíme kovové větrací mřížky dveřní a nábytkové - hliníkové a nerezové. Větrací mřížky použitelné v exteriéru i interiéru. Dveřní mřížky pro přívod a odvod vzduchu - nerezové, z ocelového galvanizovaného plechu, hliníkové v bílém, stříbrném, zlatém provedení. Hliníkové nábytkové mřížky - bílé, stříbrné, zlaté, bronzové provedení Dále na prodej - kovové mřížky podlahové, stěnové, krbové a mřížky plastové, dřevěné, nerezové pro různé použití.


Lišty a dilatace SCHLÜTER, dilatační spáry pro obklady a dlažby Ostrava, Praha

Lišty a dilatace SCHLÜTER, dilatační spáry pro obklady a dlažby Ostrava, Praha

Lišty a dilatace Schlüter i dilatační spáry pro obklady a dlažby zajišťuje společnost PROFILA TRADE s.r.o. Tyto produkty Vám poskytnou bezúdžbové a funkční řešení pro dilatační spáry v obkladech a dlažbách. V rámci série Schlüter®-DILEX jsou dostupné objektové spáry, spáry v ploše a koutové a napojovací spáry. Profily Dilex společnost PROFILA TRADE s.r.o. dodává v provedení z různých materiálů dle požadavků zákazníka a předpokládaného chemického a mechanického poškozování podlahové krytiny. Přenechte své starosti profesionálům a obraťte se na společnost PROFILA TRADE s.r.o. Uděláme vše pro Vaši maximální spokojenost!


Prodej, dodávka pozinkovaných okapů, moderních okapových systémů s povrchovou úpravou

Prodej, dodávka pozinkovaných okapů, moderních okapových systémů s povrchovou úpravou

Ke správné funkčnosti střechy a pro odvod dešťové vody patří kvalitní okapový systém. Okapy pro všechny střechy vyrábí a dodává společnost STATO střechy s.r.o. se sídlem v Napajedlech na Zlínsku. Dodáváme okapový systém z žárově pozinkovaného plechu s povrchovou úpravou. Základem okapových systémů vyráběných z pozinkovaného plechu je kvalitní ocel, která zajišťuje vysokou pevnost a odolnost materiálu. Odolnost vůči agresivnímu prostředí dodává žárové pozinkovaní spolu s vynikající povrchovou úpravou. Důležitý je také vzhled okapů a žlabů. Samozřejmostí je velký výběr barevných odstínů. Okapový systém, okapy, rýny, svody, žlaby vyrábíme v plně automatizovaném provozu v jednom z nejmodernějších závodů v Evropě. K těmto základním prvkům nabízíme širokou škálu komponentů. Prodáváme i okapy z materiálů Cu, FeZn a TiZn. Námi vyráběné okapové systémy z pozinkované oceli zaručují dlouhou životnost.


Hutní materiál a výroba atestovaných dílců - výpalky, zápustkové výkovky

Hutní materiál a výroba atestovaných dílců - výpalky, zápustkové výkovky

Hledáte spolehlivého dodavatele hutního materiálu? Na kusovou i velkosériovou výrobu kovových dílců je zaměřená společnost rapid trade s.r.o. se sídlem v Brně. Služby zajišťujeme pro zákazníky z celé České republice (například v okolí Olomouce). Podle příslušných norem EN 10204 dodáváme atestované výkovky (zápustkové, volně kované), výpalky, ale také plechy, tyče, kari sítě, betonářskou ocel, příruby, svinovací kroužky, které zpracováváme ohýbáním, hrubováním, obráběním na moderních CNC strojích (plazmové pálící stroje, soustruhy, pily, lisy a další). Materiál pro výrobu výkovků máme k dispozici v různých jakostech (11500, 12010, 13123, 15020, 16220, 17348 a další). Neváhejte nás kontaktovat, rádi vyjdeme vstříc vašim požadavkům.