Plechy a profily třídy 11 - Rozšíření PVP Bukov II. etapa - 3. dodávka - nové

Plechy a profily třídy 11 - Rozšíření PVP Bukov II. etapa - 3. dodávka - nové

Předmětem veřejné zakázky je 3 dodávka Plechů a profilů třídy 11 pro stavbu Rozšíření PVP Bukov II. etapa-rekonfigurace, Ohřev větrů jámy B1, Zdvihací zařízení včetně dopravy.
Veřejná zakázka vložena:
28.04.2022 08:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
DIAMO, státní podnik, odštěpný závod GEAM

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Kraj Vysočina

Platnost veřejné zakázky:
27.05.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
600 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
DIAMO, státní podnik, odštěpný závod GEAM

Zadavatel IČ:
00002739

Zadavatel ulice:
Dolní Rožínka 86, 59251 Dolní Rožínka

Zadavatel PSČ:
592 51

Zadavatel obec:
Dolní Rožínka

Kontaktní osoba:
Marek Burian

Zadavatel telefon:
+420 566 593 845

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.diamo.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44212240-3
Nosníky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nabízíme dělení plechů z vlastního materiálu, nebo materiálu zákazníka

Nabízíme dělení plechů z vlastního materiálu, nebo materiálu zákazníka

Za využití technologie tepelného dělení materiálu dokážeme zpracovat přesné výpalky z plechů. Provozujeme všechny metody tepelného dělení materiálů. TVARPAL, s. r. o. Hradec Králové nabízí tyto služby: Výpalky z plechů: Nabízíme dělení plechů z vlastního meteriálu, nebo materiálu zákazníka Dělení plechů jakosti 11 … do formátu plechů 2500x6000 mm Dělení plechů jakosti 17 … do formátu plechů 2500x6000 mm Druhy dělení plechů: Plazmové řezání konstrukční oceli 2mm až 15mm síly plechů technologií Kjellberg HiFocus 80A. změna textu na 2mm až 15mm síly plechů technologií Kjellberg HiFocus 130i a 280i Plazmové řezání vysocelegované oceli 2mm až 40 mm líly plechu technologií Kjellberg PA-S47 CNC. změna textu na 2mm až 40 mm síly plechu technologií Kjellberg HiFocus  280i Laserové dělení materiálů 0,5mm až 12mm změnit na 0,3mm až 12mm


Hutní materiál a výroba atestovaných dílců - výpalky, zápustkové výkovky

Hutní materiál a výroba atestovaných dílců - výpalky, zápustkové výkovky

Hledáte spolehlivého dodavatele hutního materiálu? Na kusovou i velkosériovou výrobu kovových dílců je zaměřená společnost rapid trade s.r.o. se sídlem v Brně. Služby zajišťujeme pro zákazníky z celé České republice (například v okolí Olomouce). Podle příslušných norem EN 10204 dodáváme atestované výkovky (zápustkové, volně kované), výpalky, ale také plechy, tyče, kari sítě, betonářskou ocel, příruby, svinovací kroužky, které zpracováváme ohýbáním, hrubováním, obráběním na moderních CNC strojích (plazmové pálící stroje, soustruhy, pily, lisy a další). Materiál pro výrobu výkovků máme k dispozici v různých jakostech (11500, 12010, 13123, 15020, 16220, 17348 a další). Neváhejte nás kontaktovat, rádi vyjdeme vstříc vašim požadavkům.


Výroba v Hradci Králové - trapézové plechy, plechové střešní krytiny a sádrokartonové profily

Výroba v Hradci Králové - trapézové plechy, plechové střešní krytiny a sádrokartonové profily

Společnost KAZBET GROUP s.r.o. se sídlem v Hradci Králové vyrábí trapézové plechy, plechové střešní krytiny a sádrokartonové profily. Zabýváme se také kovovýrobou. Výrobu zajišťují moderní výrobní linky a každý výrobek prochází pečlivou kontrolou kvality v průběhu celého procesu. Při výrobě používáme certifikovaný materiál od největších metalurgických světových výrobců. Díky tomu zaručujeme vysokou kvalitu dodávaného zboží. Na povrchovou úpravu poskytujeme záruku 10 let a na funkčnost výrobku 20 let. Celková životnost je 50 - 60 let. Veškerý sortiment dodáváme rychle a efektivně.


Prodej, velkoobchod trubek a příslušenství - kolena, redukce, T-kusy, dna, příruby

Prodej, velkoobchod trubek a příslušenství - kolena, redukce, T-kusy, dna, příruby

Sháníte hliníkové či nerezové trubky a budete k nim potřebovat i příslušenství, jako jsou kolena, T-kusy, dna, redukce a příruby? Není nic jednoduššího, než se obrátit na ostravskou firmu Mikra Metal s.r.o. Svařované trubky: - čtvercové - jekly - obdélníkové - jekly - bezešvé - duté tyče. Příslušenství k trubkám: - svařovaná kolena - svařované centrické redukce - krátké T-kusy - klenutá dna - příruby - zaslepovací, přivařovací, krkové, převlečné dna a lemové kroužky. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se o splnění každého přání. Veškerý náš sortiment je velmi kvalitní a za dostupné ceny, proto nás neváhejte navštívit!


Prodej hutního materiálu - trubky, ocel

Prodej hutního materiálu - trubky, ocel

Hledáte firmu, která se zabývá prodejem hutního materiálu, neváhejte a navštivte nás. Naše společnost Železářství Skořepka, s.r.o., má sídlo v Brně, a dodává hutní materiál, jak maloobchodům, tak i velkoobchodům. Co se týče našeho sortimentu, nabízíme: - hutní materiál a druhovýrobky, válcované, ohýbané profily, trubky, ocel tažená v jakostech ČSN 11 373 a ČSN 11 109 do průměru 40 mm, ocel klínová ČSN 12 050, barevné kovy, nerez, pletiva, sítě a rohože do betonu, široký sortiment spojovacího materiálu. Máte-li zájem o více informací, kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


CNC výroba výpalků a dodávka kvalitního hutního materiálu - tyče, kroužky, plechy

CNC výroba výpalků a dodávka kvalitního hutního materiálu - tyče, kroužky, plechy

Poptáváte kvalitní hutní materiál? Vše vám dodá firma rapid trade s.r.o. z Brna. Různým průmyslovým firmám z Ostravska (a celé České republiky) prodáváme plechy, ploché a kruhové tyče, kari sítě, příruby, svinované kroužky, odlitky, jež zpracováváme podle požadavků a potřeb zákazníka. Specializujeme se na CNC výrobu výkovků a výpalků z nerezového i černého materiálu. Vše zpracováváme na CNC plazmovém palicím stroji MICROSTEP, který disponuje zdroji Fine Focus od zn. KJELLBERG. Tato technologie nám umožňuje tvarové pálení do síly plechu 120 mm a dělící řezy do síly 150 mm. Garantujeme vysokou kvalitu našich produktů a jejich dodávku v domluveném termínu. Každý zákazník má právo kdykoliv získat informace o aktuálním stavu objednávky.