Poptávám servis ruční elektrické příklepové vrtačky

Poptávám servis ruční elektrické příklepové vrtačky

Poptávám servis ruční elektrické příklepové vrtačky 500W, K-15039, výrobce nečitelný, končí na "ch". Bez viditelného nebo čichatelného poškození, "netočí" se.
Poptávka byla vložena dne:
26.04.2022 08:44

Platnost poptávky:
26.05.2022 08:39

Kontaktní osoba:
M.Havlík, Konstantinova 1474/10, Praha 11

Kontaktní email:

Telefon:
+420 774 916 076

Předpokládaná cena:
600 Kč

Okres:
Praha-Východ

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Motorová pila Stihl MS 500i s elektronicky řízeným vstřikováním paliva

Motorová pila Stihl MS 500i s elektronicky řízeným vstřikováním paliva

Dávkování paliva řízené senzory, váha pouze 1,24 kg, výkon motoru 5 kW a možnost vyhřívané rukojeti – to je motorová pila Stihl 500i, celosvětově první motorová pila s elektronicky řízeným vstřikováním paliva. Tuto revoluční novinku v oblasti lesní techniky zakoupíte v prodejně zahradní a lesní techniky Zahrada Vysočiny, kterou naleznete v Jaroměřicích nad Rokytnou. Řízené vstřikování paliva dodává razantní akceleraci a díky skvělému výkonu a nízké hmotnosti je pila vhodná nejen ke kácení, ale i k odvětvování. Dávkování paliva řízené senzory zaručuje optimální výkon motoru a vynikající chování při startu a to bez ohledu na teplotní podmínky či nadmořskou výšku.


Prodej a servis AKU vrtaček, brusek i šroubováků Milwaukee - eshop s širokým sortimentem nářadí

Prodej a servis AKU vrtaček, brusek i šroubováků Milwaukee - eshop s širokým sortimentem nářadí

Chcete si pořídit kvalitní nářadí, ale nemáte čas ani chuť chodit po obchodech? Na našem eshopu si můžete jednoduše vybrat profesionální elektrické ruční nářadí značky Milwaukee a další produkty přímo z pohodlí vašeho domova! V naší nabídce nářadí můžete vybírat z: - elektrických kladiv, - brusek, - vrtaček, - šroubováků, - fréz, - pil, - nůžek na kov aj. Kromě samotného prodeje pro vás zajistíme také servis, ať už záruční či pozáruční a další příslušenství i spotřební materiál, který je pro nářadí potřebný: - vrtáky, - brusné a řezné kotouče, - korunky, - pilky a spoustu dalších. Objednejte si pohodlně a rychle nářadí Milwaukee, které je zárukou kvality a profesionality!


Zakázková výroba, prodej, servis pilové pásy, nože na kov i na potraviny

Zakázková výroba, prodej, servis pilové pásy, nože na kov i na potraviny

Připraven je pro Vás široký sortiment výrobků, z nichž si vybere opravdu každý - truhlářské, kmenové pásy - bimetalové pásy na kov - pásy a nože na potraviny - nože na textil a molitan - pásy na porobeton - pásy na umělé hmoty a další Hledáte-li kvalitního a spolehlivého dodavatele pilových pásů či nožů, pak jste na správném místě! Firma METALIG, s.r.o. je tu pro Vás!


Zahradnické potřeby – prodejna zahradnických potřeb, nářadí Fiskars

Zahradnické potřeby – prodejna zahradnických potřeb, nářadí Fiskars

Hodila by se vám nová lopata? Zlomila se vám násada hrábí na listí? Potřebujete nové zahradní nářadí? Široký sortiment zahradního nářadí pro práci na zahradě i úklid zahrady nakoupíte v prodejně Zelená zahrada ve Znojmě. Prodáváme kvalitní zahradnické potřeby a nářadí značky Fiskars. Na prodejně najdete rýče, lopaty, hrábě, násady na hrábě, sázecí lopatky, různé typy motyček, smetáky, ale také zahradní hadicové systémy. Nechybí zde ani zahradnické nůžky, nůžky na větve nebo ruční pilky a sekyrky. Zakoupíte u nás i substráty, hnojiva, sazenice, rukavice a další zahradnické potřeby.


Prodej a půjčovna svářecí techniky Hradec Králové

Prodej a půjčovna svářecí techniky Hradec Králové

Svarcentrum, s.r.o. Hradec Králové Naše společnost Svarcentrum, s.r.o. se zabývá prodejem, servisem a půjčováním svářecí techniky, příslušenství pro svařování, plazmové řezací techniky, přídavných materiálů, elektrického ručního nářadí, brusiva a ochranných pracovních pomůcek. Provádíme rovněž opravy, revize a periodické prohlídky svařovací techniky a elektrického ručního nářadí. Naše firma zajišťuje servis, prodej, služby a půjčování: - svářecí technika a svářečky - přídavný materiál na sváření - obalené elektrody - dráty pro svařování v ochranných atmosférách, pro svařování plamenem - trubičkové dráty - pájky a tavidla - stroje a nářadí na potrubí - zařízení pro řezání a úkosování potrubí včetně příslušenství - autogenní technika - náhradní a spotřební díly na svařovací a plazmová zařízení - brusivo, ruční a strojní kartáče - svařovací kukly - ochranné a pracovní pomůcky.


Prodej spojovacích materiálů Kutná Hora, kování, kotvy, kotevní patky, ruční nářadí, řezné kotouče

Prodej spojovacích materiálů Kutná Hora, kování, kotvy, kotevní patky, ruční nářadí, řezné kotouče

V prodejně spojovacího materiálů v Kutné Hoře si nakoupíte kompletní řemeslný materiál. Ať přijde živnostník či jen domácí kutil, máme připravený na skladě ucelený a kvalitní spojovací materiál známých českých i zahraničních značek. Spojovací materiál zahrnuje veškeré druhy šroubů, závitové tyče, svorníky, tesařské kování, úhelníky, kotevní patky, třmeny, montážní pěny, lepidla, chemické kotvy, kotouče řezné, brusné, lamelové a diamantové nářadí a mnoho dalšího. Prodejna Kutná Hora - Lorecká 676 Kontakt: Košátko Aleš E-mail: kosatko@volny.cz Telefon: + 420 327 562 653 Provozní doba: Po-Pá 7:30 - 16:00 Neváhejte nás navštívit a vybrat si vše potřebné pro Váš projekt!