Novostavba nájomných bytov - 10 bj, Nová Dedina

Novostavba nájomných bytov - 10 bj, Nová Dedina

Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných prác na stavbe:
NOVOSTAVBA NÁJOMNÝCH BYTOV - 10 BJ, NOVÁ DEDINA
Riešený bytový dom bude nepodpivničený, s tromi nadzemnými podlažiami, obsahovať bude štyri 3-izbové bytové jednotky, štyri 2-izbové bytové jednotky a dva 1-izbové byty. Na 1.NP sa budú nachádzať spoločné priestory pre navrhované byty, vstupné priestory, technologická miestnosť a pivnice.
Veřejná zakázka vložena:
25.04.2022 12:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Nová Dedina

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
21.06.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Nová Dedina

Zadavatel IČ:
00307301

Kontaktní osoba:
Ing. Zuzana Matušková

Zadavatel telefon:
+421 904 223 613

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.novadedina.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45211000-9
Stavebné práce na stavbe viacbytových budov a rodinných domov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavební a zednické práce, výstavba bytových i nebytových prostor

Stavební a zednické práce, výstavba bytových i nebytových prostor

Hledáte-li na Třebíčsku firmu, která zajistí výstavbu bytových i nebytových prostor či jiné stavební a zednické práce třeba při rekonstrukci, neváhejte a obraťte se na naši společnost! Naše společnost se zabývá stavebnictvím, výstavbou rodinných domů na klíč, rekonstrukcemi, betonářskými, zednickými pracemi, bytovou, průmyslovou a občanskou výstavbou, tesařstvím, pokrývačskými pracemi ad. Zajistíme výstavbu jakéhokoli bytového i nebytového prostoru, stačí nám jen sdělit Vaše požadavky. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky!


Komplexní stavební činnost po celé ČR, průmyslové, obchodní, veřejné a bytové stavby, rekonstrukce bytů

Komplexní stavební činnost po celé ČR, průmyslové, obchodní, veřejné a bytové stavby, rekonstrukce bytů

Společnost GEDOS Nový Jičín stavební společnost a.s. se sídlem v Moravskoslezském kraji poskytuje již od roku 1992 komplexní služby v oblasti stavebnictví po celé České republice. Součástí naší činnosti jsou průmyslové, obchodní, veřejné a bytové stavby a také výstavba rodinných domů a rekonstrukce bytů. Nabízíme také služby zahradního architekta. Veškerou stavební činnost dodáváme včetně inženýrských prací a projektů staveb, elektroinstalace, vodoinstalace a plynofikace, klempířských prací, sádrokartonů a podhledů a dalších prací souvisejících s výstavbou nebo rekonstrukcemi.


Výstavba nových rodinných domů na klíč - žádaná lokalita, pozemky s jižní orientací

Výstavba nových rodinných domů na klíč - žádaná lokalita, pozemky s jižní orientací

Uvažujete o pořízení nového bydlení? Projekt Slunečná alej - rodinné domy realizuje výstavbu nových rodinných domů na klíč s termínem dokončení v prosinci roku 2020. Jedná se o sedm pozemků s jižní orientací na kraji poklidné obce Nová Chýně, která je situována v žádané lokalitě Praha - západ. Pořízení domu z projektu skýtá nespočet výhod, jako je například nízkoenergetické a moderní bydlení, bohatá technologická vybavenost, lokace pozemku a výborná dopravní dostupnost. Pro snadnou dopravu do centra Prahy můžete využít dvě autobusové linky a vlakové stanice. Do 10 minut se také pohodlně dostanete ke stanici metra Zličín a velkému nákupnímu parku. Obec leží cca 14 km od hlavního města a v její blízkosti naleznete důležitou občanskou vybavenost, jako je mateřská a základní škola, dětské hřiště, praktický lékař, městský úřad, obchody a restaurace. Na své si zde přijdou také rybáři, cyklisté a příznivci procházek, plavání a jiných sportovních aktivit.


Stavební firma, rekonstrukce, přestavby, bourací práce, ostatní stavební práce, dozorování staveb

Stavební firma, rekonstrukce, přestavby, bourací práce, ostatní stavební práce, dozorování staveb

Stavební firma EVMAT stavby s.r.o. se sídlem v Praze se již více než 15 let zabývá rekonstrukcemi, přestavbami, výstavbou, bouracími pracemi, ostatními stavebními pracemi i dozorováním staveb. Působíme na území celé České republiky. Provádíme vše od malých stavebních úprav až po realizace rodinných domů nebo menších bytových domů. Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi a přestavbami bytů, domů, bytových jader, nebytových prostor, garáží, zpevněných ploch atd. V rámci této činnosti realizujeme také bourání objektů, odvoz a likvidace sutí, výstavby zpevněných ploch, zahradní úpravy a další.


Stavební práce, výstavba a rekonstrukce obydlí

Stavební práce, výstavba a rekonstrukce obydlí

Toužíte po nové koupelně? Potřebujete zvětšit obytný prostor či si chcete postavit vlastní dům? V dnešní době sehnat spolehlivé a zkušené stavebníky je někdy problém. Ale Vám se to právě povedlo. Naše společnost Jiří Navrátil provádí veškeré stavební práce dle domluvy. Zrealizujeme pro Vás výstavbu rodinných domů od základů, hrubé stavby až po omítky, výmalbu a dokončovací práce. Zaměřujeme se také na rekonstrukce domů a bytů. Provádíme veškeré zednické práce, obklady, podlahy, ale i fasády. Dle požadavků zhotovíme půdní vestavby, přístavby, postavíme zahradní domky či garáže. Váš dům či byt bude u nás v těch nejlepších rukou. Tak neváhejte a kontaktujte nás e-mailem, telefonicky nebo nás navštivte na adrese Gončarenkova 1461/34 Praha a domluvíme se na spolupráci.


Stavby bytových domů a komerčních prostor Praha a okolí od projektu po kolaudaci

Stavby bytových domů a komerčních prostor Praha a okolí od projektu po kolaudaci

Odborné služby realizace staveb bytových a komerčních prostor v Praze a okolí včetně stavebního dozoru, zajištění přípravy samotného projektu a právních služeb až po samotnou kolaudaci nabízí významná obchodní firma Service Financial s.r.o. Firma Service Financial s.r.o. garantuje tým zkušených odborníků, spolehlivost, profesionální služby a hladký průběh výstavby od projektu až po konečnou kolaudaci a předání. Svěřte realizaci stavby bytových domů nebo komerčních prostor profesionálům z firmy Service Financial s.r.o. a vše se stihne v termínu.