Hasičské vozidlo CAS 20

Hasičské vozidlo CAS 20

Předmětem veřejné zakázky je dodání (1) kusu nové, dosud nepoužité, cisternové automobilové stříkačky vybavené požárním čerpadlem se jmenovitým výkonem 2000 l.min-1 podle ČSN EN 1028-1, kategorie podvozku 1 „městská“ v provedení „R“ a hmotnostní třídy S (dále jen „CAS“) včetně požárního příslušenství.
Veřejná zakázka vložena:
25.04.2022 08:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Městská část Praha 15

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
25.05.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
7 550 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Městská část Praha 15

Zadavatel IČ:
00231355

Zadavatel ulice:
Boloňská 478/1

Zadavatel PSČ:
109 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Barbora Žáčková

Zadavatel telefon:
+420 281 003 203


Zadavatel web:
http://www.praha15.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba vodních sprinklerů pro nákupní centra, divadla, nemocnice, hotely včetně montáže

Výroba vodních sprinklerů pro nákupní centra, divadla, nemocnice, hotely včetně montáže

Potřebujete nainstalovat do nákupního centra nebo školy vodní sprinklery? Sháníte v oblasti Vysočiny firmu, která dodává sprinklery do budov občanské vybavenosti? Odborníkem na výrobu a montáž sprinklerů je firma P.J. - MONT, spol. s r.o. z Třebíče. Dodáváme stabilní sprinklerové vodní hasící zařízení pro budovy občanské vybavenosti, nemocnice, divadla, nákupní centra, hotely, ale také letiště. V rámci protipožární ochrany zajistíme vše od vypracování projektové dokumentace, předvýroby, povrchové úpravy kovů, dodávky a montáže a následných zkoušek dle příslušných vyhlášek.


Elektroinstalace a bezpečnostní zařízení Jihomoravský kraj

Elektroinstalace a bezpečnostní zařízení Jihomoravský kraj

Zeptejte se nás – ve společnosti Copab s.r.o. – každý den realizujeme elektroinstalace po celé České republice. Provádíme instalace vysokého i nízkého napětí. Vždy se snažíme snížit náklady klientů a nastavit projekt tak, aby byl efektivní a úsporný. Vše realizujeme jak u novostaveb a nových projektů, tak i při rekonstrukcích. Celý proces má pevně daný rámec – prvně se potkáme se zákazníkem, následně vypracujeme projekt a poté přistoupíme k samotné realizaci, zaštiťujeme také servisní služby a poradenství. Montujeme kabely, elektro skříně, rozvaděče. Provádím i zapojení bezpečnostních systémů, požární signalizace, elektrické zabezpečení objektů. Vše je podpořeno kvalitním týmem pracovníků, bohatou zkušeností a skvělou cenou. Přesvědčte se sami a kontaktujte nás. Sídlíme v Brně a najdete nás na adrese Vídeňská 119. Další pobočky jsou v Praze, Humpolci, Bánské Bystrici a Bratislavě. Bližší informace jsou umístěny na webu.


Výroba a montáž strojoven SHZ na klíč včetně elektronické požární signalizace

Výroba a montáž strojoven SHZ na klíč včetně elektronické požární signalizace

Potřebujete navrhnou na klíč strojovnu stabilního hasícího zařízení? Sháníte firmu, která se postará o propojení strojovny SHZ na elektronickou požární signalizaci? Obraťte se na společnost P.J. - MONT, spol. s r.o. z Třebíče, která Vám vyrobí na klíč a také namontuje strojovnu SHZ včetně připojení na elektronickou požární signalizaci. Ať už potřebujete strojovnu stabilního hasícího zařízení pro průmyslový objekt nebo administrativní budovu, postaráme o vše potřebné. Námi dodávané vodní stabilní hasící zařízení umožňuje hašení požáru během celého dne. Zajistíme také připojení strojovny SHZ na elektronickou požární signalizaci.


Pronájem obytného vozu Laika na dovolenou - půjčovna luxusních karavanů

Pronájem obytného vozu Laika na dovolenou - půjčovna luxusních karavanů

Prožít dovolenou nezávisle a v pohodlí Vám umožní plně vybavený obytný vůz. Pronájem obytného vozu na dovolenou je však nutné vyřešit s předstihem. Půjčovna luxusních karavanů firmy TOPTRADE s.r.o. je k dispozici zájemcům z regionu Zlínský kraj, Kroměříž. Obytná auta máme ve výborném technickém stavu, připraveny k zapůjčení. Řešíme sezónní přípravu, pravidelný servis podvozku a motoru, kompletní čištění interiéru. Díky tomu se nám vrací mnoho spokojených zákazníků. Rezervaci vozu můžete provést na webu toptrade.cz.


Okamžitý dovoz a doprava vody cisternou Praha - k napouštění vody do bazénů, studní či na stavbu

Okamžitý dovoz a doprava vody cisternou Praha - k napouštění vody do bazénů, studní či na stavbu

Agentura Hřivna pod vedením pana Ing, Lubomíra Hřivny zajišťuje okamžitý dovoz vody cisternou po Praze a přilehlém okolí. Napustíme bazén, studnu, pokropíme stavbu, či umyjeme vozovku a další komunikace. Používáme kropící vozy, které jsou určené zejména k vysokotlakému čištění a mytí veškerých komunikací, dále pak k snížení prašnosti vozovek, silnic, obslužných komunikací. Provádíme okamžitý dovoz vody k plnění stavebních strojů vodou nebo k technologickému kropení na stavbách či k plnění zavlažovacích systémů. Dále nabízíme zalévání zeleně a kropení travnatých ploch. Navážení bazénů cisternou je rychlé, pohodlné a bez negativních dopadů na místní vodovodní síť. Dovoz vody si můžete objednat na 603 415 930!


Výdejní místo hasících přístrojů, práškových, CO2 i pěnových – stačí objednat a vyzvednout

Výdejní místo hasících přístrojů, práškových, CO2 i pěnových – stačí objednat a vyzvednout

Potřebujete objednat hasící přístroj a nechcete platit poštovné? Dáváte přednost osobnímu odběru? Jste z Prahy a jejího okolí? Objednávejte hasící přístroje u společnosti HTB – Požární ochrana a.s., která nyní poskytuje možnost osobního vyzvednutí našeho základního sortimentu na pobočce v Praze, na adrese Jetřichova 2464, 253 01 Hostivice. Pošlete nám závaznou konkrétní objednávku na email jiri.sramek@htb-po.cz a vyzvedněte. Díky naší pobočce s možností osobního vyzvednutí ušetříte náklady za dopravu, platí u kusových objednávek. Především ale bude Vaše objednávka rychleji vyřízena. Na našich webových stránkách si můžete zjistit, které přístroje máme k dispozici. K dispozici jsme každý den od pondělí do pátku od 7:30 do 14:30. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat ať už telefonicky nebo emailem, rádi Vám poradíme.