Podpora kongresového turismu v Praze

Podpora kongresového turismu v Praze

Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytnutí služeb souvisejících s podporou a rozvojem kongresového turismu pro destinaci hl. m. Praha, zejména zajištění kampaní kandidatur destinace, vyvíjení činnosti k získání kongresů, konferencí a incentivních pobytů pro destinaci a v pomoci při realizaci výše uvedeného.
Veřejná zakázka vložena:
25.04.2022 09:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Hlavní město Prahy

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
23.05.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
12 400 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Hlavní město Prahy

Zadavatel IČ:
00064581

Zadavatel ulice:
Mariánské náměstí 2/2

Zadavatel PSČ:
110 01

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
JUDr. Karolina Besser

Zadavatel telefon:
+420 222 231 133


Zadavatel web:
http://www.praha.eu

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pořádání rodinných oslav, narozenin, oslavy promocí i smuteční hostiny s příjemným posezením i profesionální gastronomií

Pořádání rodinných oslav, narozenin, oslavy promocí i smuteční hostiny s příjemným posezením i profesionální gastronomií

Sháníte v okolí Šternberka vhodné místo pro pořádání rodinné oslavy nebo oslavy narozenin, kde Vám pomůžou i s organizací Vaší akce? Chcete oslavit promoce v reprezentativních prostorech? Vhodným místem pro pořádání oslav, ale i smuteční hostiny, je salónek v Restauraci a Penzionu U Hradu Šternberk. Najdete zde vše pod jednou střechou – příjemné posezení, profesionální gastronomii i parkování přímo před restaurací. Pomůžeme Vám s organizací celé akce a samozřejmě také s výběrem menu. Třešničkou navrch bude i nádherný výhled na historické městečko Šternberk. Salónek našeho pensionu je vhodný pro pořádání rodinných oslav, oslav narozenin i promocí, ale také smuteční hostiny.


Kongresový hotel jižní Morava, ubytování Bořetice, konferenční hotel

Kongresový hotel jižní Morava, ubytování Bořetice, konferenční hotel

Hledáte kongresový hotel na jižní Moravě k uspořádání konference, semináře, školení či firemní turistiky s komfortním ubytováním? Kontaktujte bořetický Hotel Kraví hora**** na jižní Moravě, kde nabízí krásné ubytování s prostory k pořádání kongresů, školení a podobně. K dispozici máme tři hotelové jednotky o 48 pokojích, kde je 98 lůžek a k tomu možnost až 57 přistýlek. Hotelové pokoje jsou klimatizované a lze se připojit na wifi. Na výběr máme několik konferenčních prostorů. První je Konferenční sál: - klimatizovaný, ozvučený - divadelní uspořádání – 110 osob - stolové uspořádání 3x tabule ve tvaru písmene I – 90 osob - školní lavice – 48 osob K dispozici máme i klimatizovaný salonek Altán: - divadelní uspořádání 70 osob - stolové uspořádání 2x tabule ve tvaru písmene I – 60 osob - školní lavice – 40 osob Školení menší rozsahu lze uspořádat i v salonku Presúz: - divadelní uspořádání – 50 osob - tabule ve tvaru písmene U – 30 osob - školní lavice – 22 osob Školící prostory jsou vybavené – videodataprojektor s projekčním plátnem a flipchart. Možnost připojení na wifi.


Penzion s prostory pro konání firemních akcí včetně ubytování

Penzion s prostory pro konání firemních akcí včetně ubytování

Hledáte v okolí Břeclavi prostory pro konání firemního posezení? Chcete pro své kolegy uspořádat firemní posezení na jižní Moravě včetně zajištění ubytování? Zarezervujte si salónek a ubytování v Penzion-kavárna-badminton U Splavu v Břeclavi. Na jednom místě máte k dispozici salónek pro 40 osob a v letních měsících i terasu s kapacitou 50 míst. Pro Vás a Vaše kolegy zajistíme ubytování přímo v našem penzionu, občerstvení, alkoholické i nealkoholické nápoje. Pro zpestření programu mají hosté k dispozici i krytou badmintonovou halu.


Pronájem konferenčních prostor – teambuilding, jednání, firemní setkání a školení na klíč

Pronájem konferenčních prostor – teambuilding, jednání, firemní setkání a školení na klíč

Hledáte v okolí Litomyšle prostory vhodné pro konání teambuildingu nebo firemního setkání? Máte v plánu zorganizovat školení nebo jednání s obchodními partnery a sháníte prostory vybavené multimediální technikou? Vše potřebné naleznete v Hotelu Zlatá Hvězda v Litomyšli v Pardubickém kraji, kde pro Vás sestaví jednání, firemní setkání nebo školení na klíč. Hotel je uzpůsoben pro pořádání akcí menšího (cca 25-35 osob) i většího (120-600 osob) rozsahu. Zajistíme teambuilding, jednání, firemní setkání nebo školení na klíč. Postaráme se naprosto o vše – coffee breaky, oběd, večeři, kulturní a sportovní program. K dispozici je i multimediální vybavení – projekční plátno, dataprojektor, flipchart, Wifi připojení a také prostorové ozvučení s mikrofonem a možností napojení na PC.


Firemní akce, oslavy, svatby a narozeniny pořádané ve vinném sklepě

Firemní akce, oslavy, svatby a narozeniny pořádané ve vinném sklepě

Plánujete uspořádat firemní akci nebo oslavu s větším počtem účastníků a hledáte vinný sklípek na Jižní Moravě? Pak neváhejte a oslovte vinařství V & M Zborovský, v.o.s ve Velkých Pavlovicích. V našem vinném sklípku s kapacitou až 60 osob Vám pomůžeme s organizací firemní akce, oslavy nebo svatby. Oslavy nebo firemní akce navíc můžete oživit degustací vína z produkce našeho vinařství. Rádi na vaši událost zajistíme občerstvení ve formě teplé i studené kuchyně. Poradíme Vám s výběrem vína na vaši akci nebo oslavu. Podávat můžete vína jakostní, odrůdová i přívlastková, která byla vyrobena z hroznů vypěstovaných našich vlastních vinic.


Pořádání firemních akcí, seminářů, rodinných oslav s ubytováním v Lednici na Moravě

Pořádání firemních akcí, seminářů, rodinných oslav s ubytováním v Lednici na Moravě

Plánujete firemní seminář nebo jen rodinnou oslavu? Pak si zarezervujte ubytování v rodinném penzionu Jordán, který se nachází v Lednici na Moravě. Rodinný penzion je v příjemném prostředí a s dostatkem soukromí. Pension Jordán nabízí své prostory pro pořádání společenských a firemních setkání, firemních akcí, seminářů a rodinných oslav. Během pobytu je možné navštívit wellness nebo vinný sklep. Naši hosté mají k dispozici parkování ve dvoře. V blízkém okolí se nachází bowling, kuželna, fitness, chrtí dráha, střelnice a jiné sportovní aktivity. Nebo navštivte náš vinný sklípek přímo v objektu pensionu s možností ochutnávky vlastních druhů vín. Rezervujte si ubytování v Lednici v Pensionu Jordán.