Poptávám zahradní domek

Poptávám zahradní domek

Poptávám zahradní domek 12 m2.

Popis: - velikost cca 4x3 m

plechová (slušně vypadající) nebo dřevěná
cena ideálně do 40.000 Kč
Lokalita: Praha východ, Bašť

Termín: co nedříve

Kontaktujte mě prosím mailem.
Poptávka byla vložena dne:
25.04.2022 10:28

Platnost poptávky:
25.05.2022 09:37

Kontaktní osoba:
Jiřina Hančarová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 608 910 097

Okres:
Praha-Východ

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba a montáž stěnových panelů na dřevostavby – rychle postavená hrubá stavba domů na klíč

Výroba a montáž stěnových panelů na dřevostavby – rychle postavená hrubá stavba domů na klíč

Chystáte se na stavbu domu? Rozhodli jste se pro dřevostavbu? Hledáte spolehlivou firmu, která se postará o výrobu i montáž nosných stěn a příček? Obraťte se na společnost KARPEN PLUS s.r.o., která se zabývá výrobou, dodávkou a montáží stěnových panelů na dřevostavby. Stěnové panely na dřevostavby tvoří kostru stěn celé stavby. Jsou vhodné na stavbu obvodových i vnitřních nosných stěn, i na příčky rozdělující jednotlivé místnosti. Postaráme se Vám nejen o výrobu, dopravu a montáž panelů, ale navrhneme i překlady nad otvory pro okna a dveře a vyřešíme statiku celé stavby. Dále provedeme opláštění stěn a postaráme se o montáž vazníkové střechy. Celou hrubou stavbu jsme schopni zrealizovat během dvou až tří dnů. Hledáte-li spolehlivou firmu, která Vám zaručí kvalitně odvedenou práci, neváhejte nás oslovit.


Návrhy, projektování a výstavba nízkoenergetických, pasivních a nulových domů - dřevostaveb

Návrhy, projektování a výstavba nízkoenergetických, pasivních a nulových domů - dřevostaveb

Společnost Efektivní Bydlení, spol. s r.o. se sídlem v Jihlavě se již více než 15 let zabývá návrhy, projektováním a výstavbou nízkoenergetických, pasivních a nulových domů se specializací na dřevostavby, ale nabízíme také výstavbu a revitalizace zděných domů. S realizací nízkoenergetických a především pasivních dřevostaveb máme dlouholeté zkušenosti a svým klientům nabízíme komplexní služby od vypracování studie, projektu a stavebního povolení až po samotnou stavbu. Při výstavbě dřevostaveb máme k dispozici specialisty na dřevěné konstrukce, energetickou náročnost budov a dotační programy.


Stavební firma Jiří Přes Kyjov – realizace střech, dřevostaveb a rekonstrukcí

Stavební firma Jiří Přes Kyjov – realizace střech, dřevostaveb a rekonstrukcí

Nemůžete najít spolehlivou stavební společnost v Jihomoravském kraji? Jednu pro vás máme, a najdete ji v Kyjově. Je to společnost Jiří Pres a zrealizuje pro vás stavební práce všeho druhu. Společnost se zabývá především stavbou dřevostaveb, rekonstrukcemi střech a pokryvačskými pracemi. Naší přednosti je zejména finální poctivá práce, spolehlivost a rychlé dodací termíny. Najít v dnešní době někoho, kdo dokáže skloubit všechny tyto aspekty je opravu těžké. Potřebujete-li spravit střechu, zrealizovat nějakou rekonstrukci, obložit koupelnu, položit podlahu nebo dokonce postavit nový dům? Nečekejte a kontaktujte nás, jsme tu pro vás kdykoliv. Vy nám sdělíte svá přání a my vám odpovíme s cenovou nabídkou. Práce provádí na stavbách, halách, rodinných domech, bytech, i průmyslových prostorech. Sídlo společnosti je v Kyjově, na adrese Žižkova 634/29.


Dřevostavby, kvalitní nízkoenergetické dřevodomky - dodávky a montáž

Dřevostavby, kvalitní nízkoenergetické dřevodomky - dodávky a montáž

Přemýšlíte nad pořízením dřevostavby a sháníte či hledáte vhodné firmy, které provádí dřevostavby, nízkoenergetické dřevodomky kvalitně, spolehlivě a rychle? Pak firma EURODACH s.r.o, která provádí dodávku a montáž nízkoenergetických dřevostaveb je vhodnou společností kterou neváhejte kontaktovat. Nabízíme: -konstrukční systémy Novatop, DEKPANEL, rámová konstrukce z KVH řeziva stavěné systémem 2by4 -možnost stavby na klíč, hrubé stavby, skeletu stavby, dodávka z panelů -rychlost stavby - cca 3-5 měsíců -energetická úspornost -difůzně otevřená stěna s dřevovláknitou izolací -stavba lze provést v kterémkoli ročním období -zahájení montáže zpravidla do měsíce od podpisu smlouvy Zateplení fasády se řeší EPS zateplovacím systémem nebo u difůzně otevřených stěn systémem Steico Protect + Baumit Open. Interiér staveb je řešený sádrokartony nebo sádrovláknitými deskami Fermacell.


PBK-MONT s.r.o. - Praha (Středočeský kraj)

PBK-MONT s.r.o. - Praha (Středočeský kraj)

Společnost PBK-MONT s.r.o. se sídlem v Praze se zabývá komplexními návrhy a realizací interiérů, exteriérů a dřevostaveb. Svým zákazníkům nabízíme kompletní dřevostavby na klíč, a to jak patrové, tak i bungalovy. Zajistíme vše od návrhu projektu přes samotnou stavbu až po její dokončení. Vždy záleží na požadavku zákazníka. Váš nový dům jistě také skvěle doplní námi navržená, vyrobená a smontovaná zahradní stavba, jako např. pergola, altán, přístřešek nebo zahradní domek.


Dřevostavby Milotice, poloroubené dřevostavby Hodonín, výstavba dřevostavby suchou cestou

Dřevostavby Milotice, poloroubené dřevostavby Hodonín, výstavba dřevostavby suchou cestou

Představujeme Vám firmu Dřevostavby Milotice, s.r.o. z okresu Hodonín, která svoji činnost zaměřila na dřevostavby, roubené a poloroubené dřevostavby. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme návrhům, projekcím a profesionálním realizacím dřevostaveb. Zaměřujeme se především na dřevostavby s lehkým skeletem jako je sloupková konstrukce. Realizace provádíme suchou cestou. Díky vynikajícím tepelně technickým vlastnostem jsou provozní náklady minimální. Pokud Vás naše výstavby dřevostaveb zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Vrchní Konec 395, Milotice, Hodonín.