Poptávám dřevěné výkladce a dveře

Poptávám dřevěné výkladce a dveře

Poptávám dřevěné výkladce a dveře.

Dobrý den, dostal bych u vás cenovou nabídku na dřevěné výkladce? Jedná se o 4 výkladce - přibližný rozměr 2x4m.

Poté bych měl zájem i o dvoje dveře, vchodové do bytu a do prodejny.

Kvůli finanční náročnosti by realizace zřejmě probíhala ve dvou etapách.
Poptávka byla vložena dne:
25.04.2022 10:25

Platnost poptávky:
25.05.2022 09:38

Kontaktní osoba:
Ondřej Erychleb

Kontaktní email:

Telefon:
+420 731 482 145

Okres:
Mladá Boleslav

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bezpečná okna a balkonové dveře - skvělé kování, tepelná i zvuková izolace

Bezpečná okna a balkonové dveře - skvělé kování, tepelná i zvuková izolace

Potřebujete vyměnit stará okna za nová? Sháníte spolehlivou firmu, která Vám zajistí bezproblémovou výměnu oken i balkonových dveří? Pak vsaďte na firmu BARAN z Opavy, kde si vyberete ze širokého sortimentu balkonových dveří i oken, které se skvělé hodí na novostavby i do panelových bytů. Nabízíme bezpečná okna i balkonové dveře s tepelnou i zvukovou izolaci. Navíc Vám nabízíme i precizně namontované masivní kování, které Vám kromě bezpečností zajistí také bezproblémovou funkčnost a ovládání. K dispozici jsou také kovové okenní kliky v mnoha barevných variantách, samozřejmě vždy sladěné s krytkami kování. Přijďte si k nám vybrat, nabízíme tyto druhy: - Midea Technic - rovný a technický design v nadčasovém provedení s vysokou životností - Midea Rondo - elegantní kombinace předsazeného zaobleného křídla a klasického rámu s dorazovým těsněním - Midea Reno a Perfekra Reno - pro renovaci starších domů, krátká doba montáže, štíhle profily zamezující ztrátám světla - Midea monoblok - monoblokové rámy pro stavby se zateplením z interiérové strany s moderním designem a výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi - Perfecta energeto - výborné termoizolační vlastnosti za příznivou cenu - Supra - vhodné pro nízkoenergetické a pasivní stavby, navrženy podle nejnovějších trendů.


Eurookna s okenní klikou SecuForte jsou nejlepší volbou pro ochranu proti vloupání

Eurookna s okenní klikou SecuForte jsou nejlepší volbou pro ochranu proti vloupání

Pokud hledáte pro váš dům eurookna, která jsou vyrobena z kvalitního materiálu, mají perfektní izolačních parametry a také ochrání váš dům proti zlodějům, pak jsme zde pro vás. Výroba eurooken a vchodových dveří je naší rodinnou tradicí, kterou dodržujeme jíž více než 93 let - snažíme se jít s dobou, a proto své výrobky stále zdokonalujeme a přizpůsobujeme ke spokojenosti našich zákazníků. Eurookna s okenní klikou SecuForte - nejlepší ochrana proti vloupání - použití kliky je jiné než u běžných okenních klik, avšak zcela jednoduché (klika se nejprve zatlačí ve směru rozety a teprve poté s ní lze otočit jako obvykle, zabezpečovací princip „nejprve stisknout – potom otočit“) - okenní kliky se vyrábějí ve dvou sériích – Hamburg se zaoblenými hranami a Toulon s ostřejšími hranami. Obě série s variantou bez zámku nebo zamykatelnou, na výběr je 5 nejpoužívanějších odstínů. Tyto inovativní kliky nedovolují zloději žádnou manipulaci, dokud je klika odpojená od čtyřhranu, je otevření zvenčí takřka nemožné. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Realizace oken, vchodových dveří a posuvných stěn a zimních zahrad

Realizace oken, vchodových dveří a posuvných stěn a zimních zahrad

Společnost VADEO OKNA s.r.o se zabývá realizací dřevěných, dřevohliníkových, hliníkových i plastových oken, vchodových dveří různých typů a také posuvných stěn a zimních zahrad vyrobených na míru. Dodáváme kvalitní okna od tradičních českých výrobců. Každou realizaci přizpůsobíme na míru Vašim požadavkům a přáním. Vchodové dveře nabízíme v různých provedeních, a to dveře dřevěné, dřevohliníkové, hliníkové a také plastové. Vše záleží na výběru zákazníka. V rámci nabízených služeb realizujeme také renovace povrchových úprav eurooken, dřevěných oken a dveří materiály firmy Remmers.


Český výrobce skládacích prosklených dveří   - pro více světla ve Vašem domě

Český výrobce skládacích prosklených dveří - pro více světla ve Vašem domě

Přejete si stylový přechod mezi místnostmi, ale nemáte dostatek prostoru pro Vámi vysněné designové dveře? Společnost TESKO KOLOVRAT s.r.o. Vám vyrobí skládací dveře, které jsou skvělým řešením v místnostech s omezenými prostory. Systém pro skládací dveře je i pro bezbariérový přístup a prosklené skládací stěny vyřeší problém s omezeným prostorem a přitom dosáhnete maximálního průniku světla do Vašich místností. Široké využití naleznete v šatních skříních, málo prostorných pokojích, koupelně, kuchyni apod. Společnost se věnuje tradičnímu zpracování a profesionální montáží všech svých produktů v okolí Opavy a Ostravy. Jako firma již 25 let poctivě vyrábíme velmi kvalitní výrobky. Užší informace pro použití prosklených skládacích dveří: -maximální šířka otvoru 3600mm -maximální váha jednoho křídla 80k -maximální šířka jednoho křídla je 900mm -zdvižně posuvné dveře lze vyrobit v profilech IV68, IV78, IV92


Střešní okna Velux od certifikovaného prodejce Michal Soudek

Střešní okna Velux od certifikovaného prodejce Michal Soudek

Střešní okna jsou nepostradatelnou součástí každého půdního a podkrovního prostoru. Dneska se vyrábějí v mnoha provedeních a jsou kromě praktické části i designovou součástí interiéru. Společnost Střešní okna Soudek, pana Michala Soudka z Přelouče se již přes deset let zabývá jejím prodejem a montáží. Jako certifikovaný prodejce nabízí standardní cenově dostupné okna s trojsklem v dřevěném provedení až po dálkově ovládané s prémiovým zaklením. Součástí je i mnoho doplňků (světlovody, světlíky, elektrické komponenty, žaluzie,...). Díky odborné montáží a zateplovací sadě BDX poskytuje záruku deset let a rovněž záruční a pozáruční servis. Firma je rovněž v programu Zelená úsporám.


Posuvné interiérové dveře, které šetří prostor - montáž na stěnu, do zárubně nebo pouzdra

Posuvné interiérové dveře, které šetří prostor - montáž na stěnu, do zárubně nebo pouzdra

Uvažujete o pořízení posuvných dveří? Řešíte ve Vašem bytě každý centimetr místa a hledáte firmu, která Vám na zakázku vyrobí posuvné dveře do pouzdra, které ušetří drahocenný prostor? S ideálním řešení posuvných dveří pro Váš interiér Vám pomůže firma Lukáš Nekula Podlahy a dveře Znojmo. Můžete si u nás pořídit jednokřídlé i dvoukřídlé posuvné dveře. Zvolit si můžete různé varianty montáže – na stěnu, do pouzdra nebo do zárubně. Varianta na stěnu nevyžaduje speciální stavební úpravy - křídlo dveří je zavěšeno v kolejnici připevněné na stěnu. U verze dveří do zárubně je pojezdový mechanismus umístěn v horní části zárubně (v hranolu) a stavební otvor je obložen obložkovou zárubní. Posuvné dveře do pouzdra ušetří místo, avšak vyžadují stavební úpravy - Do stavebního otvoru je třeba zabudovat stavební pouzdro.