Poptáváme svářeče

Poptáváme svářeče

Hledají se 2 svářeči na Živnost metodu MIG/MAG na hliník, příležitostně TIG pro svařování a montáž kolejových vozidel. Zkušenost se svařováním tenkých plechů. Schopnost číst složitější výkresy. Jeden z dvojice komunikační němčina. Možnost i pro menší firmu, plánuje se pozdější nasazení více lidí. Potřebné doklady: Živnostenský list, a výpis(potvrzený) z obchodního rejstříku Pojištění odpovědnosti za škodu, A1… potvrzení o příslušnosti k právním předpisům sociálního zabezpečení, Nářadí, zpravidla ruční nářadí a ochr. prostředky. Místo pracoviště se nachází v Berlíně.
Poptávka byla vložena dne:
25.04.2022 09:58

Platnost poptávky:
25.05.2022 09:39

Kontaktní osoba:
Jiří Miketa

Kontaktní email:

Telefon:
+420 776 164 486

Okres:
České Budějovice

Obrázek:
Poptáváme svářeče

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Personální agentura, vyhledávání a výběr zaměstnanců, manažerů

Personální agentura, vyhledávání a výběr zaměstnanců, manažerů

Jsme personální agenturou, která je na trhu již řadu let a patříme k nejdéle působícím agenturám v Moravskoslezském kraji. Mezi naše hlavní zásady patří diskrétnost, spolehlivost, individuální přístup a profesionální jednání. Pomáháme nalézt kvalitní pracovní pozici všem manažerům, technikům, specialistům a pracovníkům pro nové investory a poradenské služby v oblasti řízení lidských zdrojů. Pro zaměstnavatele poskytujeme výběr a vyhledávání zaměstnanců, kompetenční modely, průzkumy názoru zaměstnanců, audit řízení lidských zdrojů, teambuilding, outplacement, tréninky a další. Pro uchazeče o pracovní pozice nabízíme rady pro pohovory a výběrová řízení, individuální trénink technik hledání pracovního místa a kariérový koučink. Pomůžeme Vám při hledání nového zaměstnání a růstu Vaši pracovní kariéry.


Personální agentura pro dělnické profese - práce pro dělníky, svářeče, obráběče

Personální agentura pro dělnické profese - práce pro dělníky, svářeče, obráběče

Hledáte práci ve strojírenském oboru? Obraťte se na agenturu práce Personal fabric, která Vám s tím pomůže. Jsme personální agentura, která zajišťuje pracovní místa pro dělnické profese jako je svářeč, obráběč, soustružník, zámečník, brusič, frézař CNC strojů, lakýrník, svářeč, stolař, skladník, nástrojář, podlahář, elektromechanik, jeřábník, elektrikář, operátor výroby, manipulační dělník a další. Pokud hledáte pracovníky pro svou firmu či společnost, doporučíme Vám ty nejvhodnější pro dané pracovní pozice. Vzhledem k množství spokojených klientů a dlouholetým zkušenostem, které máme, se řadíme na špičku personálních agentur, proto využijte našich služeb při zprostředkování zaměstnání.


Dormatt s.r.o - hl. m. Praha

Dormatt s.r.o - hl. m. Praha

Firma Dormatt s.r.o. se sídlem v Praze se zabývá především povrchovými úpravami a svařováním kovů a dalších materiálů a výrobou dílů pro automobilový průmysl, ale provádí také dokončovací a přípravné stavební práce. V rámci své činnosti provádíme veškeré svářečské práce a také opravy, jako například galvanické a antikorozní úpravy povrchů, anodickou oxidaci, broušení, leštění, moření a pasivaci. Dále se na nás mohou naši zákazníci obrátit s požadavkem na svařování vrat a bran, svařování zábradlí, schodišť a regálů, svařování konstrukcí velkých hal a další.


Pájení nerezových i ocelových materiálů pastou na bázi mědi (Cu) a na bázi nikl-chrom (Ni-Cr)

Pájení nerezových i ocelových materiálů pastou na bázi mědi (Cu) a na bázi nikl-chrom (Ni-Cr)

Pro pájení ocelového i nerezového materiálu, trubek a dalších komponent se v hojné míře využívá jako pájecí materiál čistá 100% měď ve formě plastické, tekuté pasty. Pájení s měděnou pastou přináší velmi dobré výsledky díky dobré kapilaritě mědi a vysoké pevnosti spoje. Pokud máte zájem o pájení nerezu obraťte se na společnost D&K Brazing s.r.o. se sídlem v Olomouci a působnosti po celé České republice. V současné době získávají na popularitě pájecí pasty na bázi Ni a Cr jako náhrada pasty na bázi Cu. Výhodou těchto pájecích past je: - vyšší pevnost spoje - vyšší odolnost korozivnímu prostředí - nižší teplota pájení pro některé Ni-Cr pájecí pasty. Velmi oceňovaná vlastnost je také menší ovlivnění struktury základního materiálu. Pro celkový pozitivní dojem působí i barevná blízkost spoje barvě okolního základního materiálu, na rozdíl od výrazné červenohnědé barvy spoje pájecí pastou na bázi mědi.


Pracovní agentura, s kterou získáte spolehlivého zaměstnance

Pracovní agentura, s kterou získáte spolehlivého zaměstnance

V obou případech Vám může pomoci naše společnost AGENTURA PLUS, spol. s r.o. Specializuje na poskytování služeb v oblasti HR již více jak 20 let. Na nás se můžete spolehnou. Pokud jste osoba hledající vhodné uplatnění na trhu práce tak neváhejte a zaregistrujte se na našem webu nebo nás můžete navštívit na jedné z našich poboček. Pro naše zákazníky vyhledáme nejvhodnější pracovníky na dané pozice dle specifikace. Jsme schopni se přizpůsobit individuálním potřebám. Nabízíme jak dlouhodobou spolupráci, tak krátkodobé zástupy pracovních pozic. V případě zájmů o jakoukoliv spolupráci nás neváhejte navštívit v Praze, Brně, Hradci Králové, Kladně, Olomouci, Ostravě či Plzni.


Aktuální nabídka pracovních pozic a brigád na jednom místě

Aktuální nabídka pracovních pozic a brigád na jednom místě

Hledáte nové zaměstnání či si chcete přivydělat na brigádě? S vhodným výběrem Vám pomůže naše společnost AGENTURA PLUS, spol. s r.o. Již více jak 20 let poskytujeme personální služby, a to jak hledání určitých zaměstnanců pro firmy, tak i pracovníkům nabízíme vhodné uplatnění na trhu práce. Na našich stránkách naleznete aktuální nabídku pracovních pozic, krátkodobých i dlouhodobých brigád v různých oborech. Pokud Vás některá nabídka zaujala či hledáte odborníka do svého firemního týmu tak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Navštívit můžete kteroukoliv z našich šesti poboček, kde se Vám budou věnovat profesionální personalisté.