Poptávám pronájem  gastro zařízení

Poptávám pronájem gastro zařízení

Poptávám pronájem hotdogovače a výrobníku na ledovou tříšt. Jje to možné a jaká je cena prosím? Děkuji za informaci.
Poptávka byla vložena dne:
25.04.2022 09:58

Platnost poptávky:
25.05.2022 09:40

Kontaktní osoba:
Květoslava Bernreiterová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 720 685 176

Okres:
Jeseník

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální gastrozařízení pro kuchyně, restaurace a jídelny

Profesionální gastrozařízení pro kuchyně, restaurace a jídelny

Pokud sháníte profesionální vybavení pro restaurace, velkokuchyně a jídelny, pak se neváhejte obrátit na naší firmu CHLAZENÍ servis s.r.o., která se zaměřuje na obor gastro a dodá Vám kvalitní zařízení pro Váš gastro provoz. Nabízíme špičkové vybavení velkokapacitních i menších kuchyní, jídelen či restaurací. To vše včetně projektu a odborné montáže tohoto gastro zařízení: - nerezový nábytek - lednice, chladicí a mrazící skříně nebo stoly - roboti a hnětače - změkčovače vody - gastronádoby a distribuce jídel - varná technologie - mycí technologie - myčky - pizza pece Komplexní služby naší firmy ocení i nejnáročnější zákazníci. Nově jsme také otevřeli gastro prodejnu v Opavě na Krnovské ulici, kde máme otevřeno od pondělí do pátku 7:00 - 15:30. Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám se vším pomůžeme a poradíme.


Potravinářský plyn pro výčep nápojů – nová moderní technologie, která Vám ušetří čas i peníze

Potravinářský plyn pro výčep nápojů – nová moderní technologie, která Vám ušetří čas i peníze

Kvalitní výčepní plyn DrinkGAS je potravinářský plyn pro výčep nápojů, který zajistí ochranu chuti a kvality nápojů i stálost vlastnosti výčepu od plného do prázdného sudu. DrinkGAS je určen pro všechny typy čepovaných nápojů. (výčep piva, vína, limonád) Tento systém a nová technologie výroby plynů pro výčep nápojů se postará o kvalitní produkt, který Vám usnadní práci a zajistí perfektní výsledky. Tento výčepní plyn není vyráběn z technických plynů a nemusí se tudíž upravovat pro kontakt s potravinami. Výhody plynu Drink GAS: -šlehačková pěna -zachování vůně a esence -nižší nežádoucí pěnění -má vlastnosti tankového piva Zachování chuti a profesionální výtoč jakéhokoliv nápoje, Vám zajistí spokojenost a chuť se znovu napít.


Půjčovna párty stanu 5x10m, pronájem na svatbu Ostrava, Frýdek

Půjčovna párty stanu 5x10m, pronájem na svatbu Ostrava, Frýdek

S velkoplošnými nepromokavými párty stany si užijete svatbu či jinou akci za každého počasí. Skvěle ochrání před: - sluncem (poskytne dostatečný stín) - deštěm (je nepromokavý, akci nebudete muset rušit) - zimou (stan lze celý uzavřít a vyhřát). Pokud je hezké počasí a nepotřebujete mít stan uzavřený, jednoduše sundáte boční okna a čela stanu. V případě uzavření celého stanu je možné pro vstup použít čela stanu, která jsou pro tento účel vybavena zipy, pomoci kterých se odepne část plachty, sroluje nahoru a vytvoří se tak vchod do párty stanu z obou stran stanu. V den převzetí předáváme návod a bezpečnostní instrukce ke kotvení stanů. Kotvící sada (kvalitní železné kolíky + račny) je součástí každého balení párty stanu. Stany předáváme čisté a složené ve speciálních taškách, které jsou velmi praktické pro manipulaci a přepravu. Pokud si pro stan přijedete, pohodlně jej uložíte do klasického osobního auta combi (nejdelší tyč stanu má 2m). U nás platíte pouze za to, co si vyberete. Ceny pronájmu párty stanů máme rozlišené dle jejich opotřebení a vybavení. Také poskytneme pronájem: - posezení, pivní sety (k jednomu setu pohodlně usadíte 8 lidí - na párty stan o rozměru 5x10m doporučujeme 5 setů) - ozvučení, kvalitní aparaturu (obsluha je velmi jednoduchá, stačí pouze připojit mobil, tablet nebo počítač, vybrat oblíbenou hudbu a akce může začít) - osvětlení (překvapte své hosty večerní párty s LED světelnými efekty).


On-line půjčovna nápojového chlazení na rodinné oslavy, sportovní a společenské akce

On-line půjčovna nápojového chlazení na rodinné oslavy, sportovní a společenské akce

Pořádáte rodinnou oslavu, firemní večírek, společenskou nebo sportovní akci? Chcete si dopřát čepované pivo, ale chybí Vám vybavení? Obraťte se tedy na společnost Ráj Gastronomie.cz, u které si můžete výčepní zařízení půjčit on-line. Společnost Ráj Gastronomie - Gastro vybavení Hustopeče půjčuje, pronájímá a prodává nápojové chlazení. Zařízení a příslušenství po každé výpujčce sanituje a dezinfikuje. Využijte naše chlazení na Vašich akcí a prozkoumejte rady a návody z našich stránek.


Gastro zařízení z nerezu pro přepravu a vydávání teplých jídel

Gastro zařízení z nerezu pro přepravu a vydávání teplých jídel

ABNER, a.s. Praha, Moravská Třebová Zabýváme se dodávkami gastro zařízení z nerezu pro přepravu a vydávání teplých jídel. Široký sortiment pro gastro provozy, velkokuchyně a veřejné stravování. Součástí zařízení jsou i podnosy různých velikostí a barevného provedení. Sortiment gastro zařízení: Stolní a vestavné výdejní vany Výdejní systémy Jídelní podnosy Podavače podnosů, talířů, košů, nádobí Nerezový nábytek Gastronádoby, rošty, koše Podávací šachty Fritézy Dřezy s plochým okrajem Manipulační a servírovací vozíky Termoporty a termosy Výdejní a transportní zařízení


Servis konvektomatů a gastro zařízení včetně odvozu i dovozu spotřebiče

Servis konvektomatů a gastro zařízení včetně odvozu i dovozu spotřebiče

Potřebuje vaše gastro zařízení opravu nebo servis? Firma GAVONA se vždy snaží svým zákazníkům vyhovět o co možná nejrychlejší nástup na opravu a její provedení. Zajistí záruční i pozáruční servis na veškeré gastro zařízení včetně konvektomatů. Běžné opravy provádíme přímo u zákazníka. Pro opravy většího rozsahu využíváme naší servisní dílny, kde si sami spotřebič odvezeme a pak vám jej zase dovezeme již opravený zpět. Servis gastro zařízení a konvektomatů poskytujeme také ve svátky a ve dnech pracovního volna. Také vám zapojíme nové spotřebiče, přepojíme staré a poskytneme čištění a údržbu vašeho gastro zařízení. Přesvědčte se o kvalitách našeho servisu a svěřte nám vaše gastro zařízení.