Dodávky elektrod a svařovacích drátů II

Dodávky elektrod a svařovacích drátů II

Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky elektrod a svařovacích drátů pro zadavatele, a to včetně dopravy na místo plnění. Skutečné odběrné množství se bude vždy odvíjet výhradně od provozní potřeby zadavatele. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Veřejná zakázka vložena:
22.04.2022 08:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
23.05.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
35 245 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Zadavatel IČ:
00005886

Zadavatel ulice:
Sokolovská 42/217

Zadavatel PSČ:
190 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
BRODEC & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.dpp.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44315100-2
Příslušenství ke sváření

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dráty MIG/MAG, TIG, pro plamen a obalované elektrody pro svařování

Dráty MIG/MAG, TIG, pro plamen a obalované elektrody pro svařování

Široký sortiment přídavných materiálů pro svařování - elektrod a svařovacích drátů pořídíte na e-shopu firmy WELDPOINT s.r.o., specialisty na svářecí techniku. Zakoupíte u nás vysoce jakostní, pevné a houževnaté elektrody, které je možné použít pro různé ocelové konstrukce a při pracích v různých oblastech průmyslu (automobilový, lodní) Prodáváme také svařovací dráty, a to ve variantě MIG/MAG, TIG a pro plamen. Podrobnější informace o dostupných variantách svařovacích drátů a elektrod naleznete na našem e-shopu.


Servis, prodej, svářecí technika - inventorové svářečky

Servis, prodej, svářecí technika - inventorové svářečky

Servis a prodej svářecí techniky jako jsou například inventorové svářečky nebo dalších svařovacích strojů jsou naší specializací. Se svařovací technikou máme mnoho let zkušeností a jsme v oboru špičkou. Svářecí techniku Vám nejen prodáme, ale provedeme pravidelný servis a opravy. Vyberte si z naší široké nabídky svářecích strojů: - kompaktní přenosný podpěťový - inventorový - jednofázový inventorový stroj - svařovací invertor pro svařování metodou TIG a MMA - a mnoho dalších, kterými disponujeme Přijďte si k nám vybrat svůj svařovací stroj nebo si přijďte pro radu!!


Kvalitní svářecí stroje - invertor, invertorová svářečka Kühtreiber, CEA, EWM

Kvalitní svářecí stroje - invertor, invertorová svářečka Kühtreiber, CEA, EWM

Dodáme vám nejmodernější svařovací techniku především osvědčených výrobců. K dispozici máme kompletní sortiment strojů značek Kühtreiber, CEA, EWM, Böhler, LINCOLN ELECTRIC, Fronius, Kemppi, Alfa ln, Oerlikon i Gama Omicron. Jedná se o profesionální, multifunkční svářecí stroje, svářečky a invertory pro různé metody svařování. V naší nabídce máme invertorové svařovací stroje i s vysokým zatěžovatelem a výkonem (zatěžovatel 100% a zatěžovatel 60%). Také Vám navrhneme řešení, doporučíme a dodáme svařovací invertory a svářecí techniku včetně přídavných materiálů přesně dle Vašich potřeb a svařovacích parametrů. Zajistíme odborný servis svařovacích strojů - samozřejmostí je záruka na všechny naše stroje včetně opravy v době záruky a zapůjčení svařovacího stroje po dobu opravy.


Prodej a půjčovna svářecí techniky Hradec Králové

Prodej a půjčovna svářecí techniky Hradec Králové

Svarcentrum, s.r.o. Hradec Králové Naše společnost Svarcentrum, s.r.o. se zabývá prodejem, servisem a půjčováním svářecí techniky, příslušenství pro svařování, plazmové řezací techniky, přídavných materiálů, elektrického ručního nářadí, brusiva a ochranných pracovních pomůcek. Provádíme rovněž opravy, revize a periodické prohlídky svařovací techniky a elektrického ručního nářadí. Naše firma zajišťuje servis, prodej, služby a půjčování: - svářecí technika a svářečky - přídavný materiál na sváření - obalené elektrody - dráty pro svařování v ochranných atmosférách, pro svařování plamenem - trubičkové dráty - pájky a tavidla - stroje a nářadí na potrubí - zařízení pro řezání a úkosování potrubí včetně příslušenství - autogenní technika - náhradní a spotřební díly na svařovací a plazmová zařízení - brusivo, ruční a strojní kartáče - svařovací kukly - ochranné a pracovní pomůcky.


Svařovací stroje - novinka v eshopu multifunkční svařovací zdroj, invertor EWM PICOMIG

Svařovací stroje - novinka v eshopu multifunkční svařovací zdroj, invertor EWM PICOMIG

Chcete pořídit nový svařovací stroj? Firmy FORMICA WELD spol. s r.o. přichází s novinkou ve svém eshopu. PICOMIG 180 PULS TGE multifunkční invertor. Je to kompaktní MIG/MAG pulsní invertor s integrovaným podávacím zařízením. Jeden z nejmenších a cenově dostupný pulsní MIG/MAG stroj na trhu. Perfektní přednastavené PULZ programy zaručují optimální svařovací výsledky při svařování nerezu a hliníku díky řízenému přechodu kapek a cílené dodávce tepla. 100% použitelné na staveništích a tvrdých montážních pracích. 30 přednastavených programů (MIG / MAG). Picomig 180 Puls je přenosné, kompaktní, plynem chlazené provedení. Výběr a indikace polarity: Optimální pro svařování s plněnými dráty s vlastní ochranou 4kladkový posuv drátu, vybavení pro ocelové dráty 0,8 mm + 1,0 mm Cívka, typ D200. Další potřebné parametry naleznete v našem eshopu.


Velkoobchod přídavné svařovací materiály - prodej svařovacích elektrod, drátů

Velkoobchod přídavné svařovací materiály - prodej svařovacích elektrod, drátů

Velkoobchodní dodavatel elektrod a svařovacích drátů v regionu Zlínský kraj je společnost BONVARD TRADE s.r.o. Uherské Hradiště. Spolupracujeme s firmou Kjellberg Fintserwalde, Německo. Dodáváme přídavné svařovací materiály - svařovací dráty a elektrody pro všechny typy svařování, řezání a drážkování. Na prodej elektrody na svařování: - železa, nerezové oceli - nelegovaných a nízkolegovaných ocelí, vysokopevných jemnozrnných ocelí - žáruvzdorných a opaluvzdorných ocelí - žárupevných kotlových a trubkových ocelí - žárupevných ocelí na bázi niklu a jeho slitin - na šedou litinu - na černo-bílé svařování. Dále dodáváme: - elektrody na navařování - návary - elektrody na řezání, drážkování - neželezné elektrody - dráty pro svařování MIG MAG i TIG WIG - materiály pro svařování pod tavidlem.