SEZ, Sanační práce na lokalitě LAVAT, a. s., v Chotuticích

SEZ, Sanační práce na lokalitě LAVAT, a. s., v Chotuticích

Předmětem této veřejné zakázky je provedení činností dle projektové dokumentace s názvem Chotutice - LAVAT, Sklad barev a kapalin, Aktualizace projektové dokumentace sanačního zásahu, zpracované v červnu 2021 společností GEOtest, a. s., která je přílohou č. 3 ZD.
Veřejná zakázka vložena:
22.04.2022 08:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstvo financí

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
30.05.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstvo financí

Zadavatel IČ:
00006947

Zadavatel ulice:
Letenská 525/15

Zadavatel PSČ:
118 10

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Ing. Jan Matejsek

Zadavatel telefon:
+420 257 043 911

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.mfcr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90733900-3
Čištění nebo sanace znečištěných podzemních vod

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sanační a izolační služby Kolín – vše pro vaše vlhké zdivo

Sanační a izolační služby Kolín – vše pro vaše vlhké zdivo

Trápí vás vlhké zdi a plesnivý povrch? Řešíte vlhká místa pomocí vysoušečů a plíseň odstraňujete přípravky? Tak to dál nepůjde! Pokud chcete dlouhodobé řešení tohoto problému, musíte si zavolat naši společnost Pavel Mikšík. Pomáháme lidem s řešením vlhkého zdiva a sanací. Působíme v oblasti Kolína. Jestliže nás potřebujete, kontaktujte nás! Nevíte-li si rady s vlhkými místy ve vašem obydlí, firmě nebo jakýchkoli objektech, my vám poradíme. Nejprve provedeme konzultační schůzku a zhodnotíme stav, na základě této analýzy navrhneme nejvhodnější řešení problému. V nabídce máme sanace a izolace, chemické injektáže různého druhu dle potřeby a servisní služby. Jsme z Kolína, ale rádi přijedeme za zákazníkem kamkoliv po celé České republice. Zavolejte nám a domluvíme se na následném postupu.


Sanační práce, vysoušení zdiva a omítek Kladno, sanační práce po živelných katastrofách

Sanační práce, vysoušení zdiva a omítek Kladno, sanační práce po živelných katastrofách

Představujeme Vám firmu Oldřich Střeska - MAXIMA 2000 z Kladna, která svoji činnost zaměřila na kompletní sanační práce po živelných katastrofách. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme vysoušení zdiva a omítek. Součástí jsou také úklidové práce. Naše služby: - sanační práce - sanační práce k odstranění škod způsobených vodou i ohněm - vysoušení zdiva a omítek - opravné stavební práce - úklid Pokud Vás naše sanační služby či vysoušení zdiva a omítek zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese V. Burgra 328, Kladno.


Injektáže a sanace zdiva Praha, sanace betonu, izolační technologie proti vlhkosti, utěsňování

Injektáže a sanace zdiva Praha, sanace betonu, izolační technologie proti vlhkosti, utěsňování

Představujeme Vám firmu Injekta s.r.o. z Hovorčovic v okresu Praha, která svoji činnost zaměřila na utěsňování a opravy infrastruktur, sanace a izolační technologie proti vlhkosti. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme zatěsnění, sanaci, opravám, hydroizolace zdiva, betonu, monolitických železobetonových konstrukcí proti vlhkosti, vzlínající vodě, tlakové vodě. Pokud Vás naše injektáže a sanace zdiva zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Revoluční 18, Hovorčovice, Praha. Těsníme i bez nutnosti odkopávání suterény, sklepy, garáže, balkony, terasy, tunely, stoky, bazény, nádrže i chemicky zatížené, jímky, septiky, sprinklery, přečepávačky, střechy, chaty, domy, opěrně stěny, speciální injektáže


Zateplení fasád budov nebo sanace vlhkého zdiva od RETO CENTRUM v Praze

Zateplení fasád budov nebo sanace vlhkého zdiva od RETO CENTRUM v Praze

Pokud se chystáte zateplit fasádu a hledáte v Praze vhodnou firmu, která Vám s tím pomůže, pak se obraťte na společnost RETO CENTRUM, která na české trhu působí již přes dvacet let. Tým profesionálních odborníků pro Vás zařídí stavební práce ohledně zateplení fasády jak v rodinných domech tak v bytových jednotkách. Taktéž provádí sanace vlhkého zdiva a další drobné stavební práce, které provádí kvalitně a pečlivě. Mezi větší stavební projekty pak provádí - výstavbu rodinných domů - rekonstrukce Jako doplňkovou činnost si zvolili prodej kvalitního stavebního materiálu. Seženete u nich materiál pro zateplení, sanaci až po malířské barvy a tmely. Společnost Vám rovněž pomůže v rámci zateplení s dotaci v programu Zelená úsporám.


Oborníci v oblasti sanací a izolací zdiva Moravskoslezský kraj

Oborníci v oblasti sanací a izolací zdiva Moravskoslezský kraj

Trápí vás vlhké zdi, potýkáte se s plísněmi ve vaší domácnosti? Přejete si odvlhčit nebo zaizolovat zdivo? Nejlepším řešení pro vás bude odborná pomoc, a to ve spolupráci s naší společností SIAS Opava. Používáme několik typů obrany proti vlhkosti a plísním. Podřezáváme zdivo řetězovou pilou, aplikujeme tlakovou, krémovou nebo cementovou injektáž. Dle aktuálního stavu a podmínek se rozhodujeme, zda aplikovat metodu podřezání nebo vstřikováním, vždy po konzultaci se zákazníkem. Nejlépe zhodnotit aktuální stav na místě samém. Řešíme také zemní vlhkost a rekonstruujeme střešní pláště. Izolujeme ploché střechy. Mezi doplňkovou službu patří řešení radonu v objektech a stavbách. Naše sídlo se nachází ve Velkých Hošticích nedaleko Opavy. Pokud řešíte tyto problémy, spojte se s námi a my je vyřešíme co nejrychleji to půjde a za nejlepší cenu.


Izolatérské práce Kolín, izolace a sanace staveb všech typů, sanace vlhkého zdiva, jádrové vrtání

Izolatérské práce Kolín, izolace a sanace staveb všech typů, sanace vlhkého zdiva, jádrové vrtání

Představujeme Vám firmu Lukáš Vaňhal z Kolína, která svoji činnost zaměřila na izolace a sanace vlhkých objektů. Izolatérské práce provádíme na rodinných i bytových domech, průmyslových stavbách, komerčních budovách a dalších. V rámci nabízených služeb provádíme také jádrové vrtání a řezání živice, betonu a jiných materiálů. Naše činnost: - izolatérské práce - sanace vlhkých objektů - jádrové vrtání - řezání živice, betonu a jiných materiálů - poradenství Máte vlhké zdi v domě? Zjistili jste, že Váš dům či objekt není dostatečně izolován od vlhkosti? Pak kontaktujte naší firmu Lukáš Vaňhal z Kolína.