Látkové vlaječky na stůl, Rakousko

Látkové vlaječky na stůl, Rakousko

Hledáme výrobce látkových vlaječek na stůl a odpovídajících stojanů na vlajky ze dřeva nebo kovu.

Původní znění:
Anfrage
Wir suchen Hersteller von Tischwimpel aus Stoff und dazu passende Wimpelständer aus Holz oder Metall
Poptávka byla vložena dne:
25.04.2022 08:55

Platnost poptávky:
22.07.2022 14:02

Kontaktní osoba:
Hermann Brejzek

Kontaktní email:

Telefon:
004 366 438 37880

Země:
Österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Novinky v reklamních předmětech Praha - představuje společnost Arei! - žádané a trendy

Novinky v reklamních předmětech Praha - představuje společnost Arei! - žádané a trendy

Společnost Arei reklamní předměty s.r.o. z Prahy představuje novinky v reklamních předmětech, kterými jistě příjemně překvapíte své klienty, zaměstnance nebo obchodní partnery. Protože i v reklamních předmětech je nutné držet krok s dobou, vyhledáváme za Vás ty nejžádanější trendy novinky, které skvěle poslouží jako žádané reklamní předměty a které Vás budou representovat. Buďte o krok napřed před konkurencí a darujte zákazníkům reklamní předměty z novinek od společnosti Arei reklamní předměty s.r.o.


Reklamní plachty Jablonec nad Nisou - odolná plachtovina v neomezené velikosti

Reklamní plachty Jablonec nad Nisou - odolná plachtovina v neomezené velikosti

Představujeme Vám firmu SHADOWS PRESS s.r.o. z Jablonce nad Nisou, která nabízí plnohodnotné tiskařské služby včetně výrovy a potisku reklamních plachet. V rámci svých nabízených služeb se tak věnujeme výrobě reklamních bannerů v neomezené velikosti. Potisk provádíme na velmi odolnou plachtovinu, která je opatřena oky pro snadnější připevnění. Oka používáme kovová s povrchovou úpravou. Poskytujeme účinné řešení při zviditelnění Vaší firmy! Reklamní plachty za ty nejlepší ceny Vám přináší SHADOWS PRESS s.r.o. z Jablonce nad Nisou.


Skleněné hodiny - originální propagační reklamní předmět s logem potěší každou firmu

Skleněné hodiny - originální propagační reklamní předmět s logem potěší každou firmu

Obdarujte své obchodní partnery originálním dárkem, který bude užitečný, potěší a navíc zviditelní vaši firmu. Nástěnné hodiny z kaleného skla se hodí do interiéru i exteriéru. Vybírat můžete z široké škály rozměrů i motivů. Stačí nám zaslat logo či fotografii a my vám nástěnné hodiny vyrobíme na míru rychle a kvalitně. Vybírat můžete z čtvercových, kulatých nebo obdélníkových tvarů. Pokud vám nebudou vyhovovat naše nabízené standardní rozměry, pak vám rádi vyrobíme hodiny dle vašich požadavků. Firma Skleněné obrazy Marta Nádeníčková dodává výrobky nejen v okolí Opavy a Ostravy, ale také po celé České republice.


Batohy, vaky či sáčky na přezůvky s potiskem pro mateřské školy a předškoláky

Batohy, vaky či sáčky na přezůvky s potiskem pro mateřské školy a předškoláky

Rádi byste pro své dítko originální batoh, tričko, mikinu, vaky, či sáčky na přezůvky s vlastním potiskem? Pak zkontaktujte nás, firmu Reklamní potisk, s.r.o. a svěřte nám Vaše požadavky. U nás máte na výběr jak barvy, tak několik motivů, anebo také není problém si poslat svůj vlastní návrh. Po domluvě jsme schopni potisk umístit na jakékoliv místo. Pokud se nemůžete stále rozhodnout, jakým motivem si necháte potisknout daný produkt, pak se nechte inspirovat motivy na našich webových stránkách. Pro více informací nás kontaktujte, anebo navštivte zmíněné webové stránky. Těšíme se na Váš kontakt!


Zakázková výroba reklamních pletených čepic a čepic s logem firmy

Zakázková výroba reklamních pletených čepic a čepic s logem firmy

Pokud hledáte firmu, která vyrobí reklamní pletené čepice nebo čepice s logem Vaší společnosti, obraťte se na tradičního českého výrobce pletených módních doplňků – společnost PLETEX s.r.o. z Třebíče. Firemní či pracovní pletené čepice jsme schopni zhotovit podle Vašeho návrhu, případně si můžete čepice vybrat z našeho katalogu a my je doplníme Vaším logem. Výrobce pletených doplňků PLETEX s.r.o. Vám dále v rámci zakázkové výroby může navíc nabídnout: - čepice vyrobené z kvalitních certifikovaných materiálů - čepice s podšívkou z kvalitního microfleece nebo funkčního polypropylenového vlákna Polycolon - zhotovujeme i zakázky s malým počtem kusů - čepice můžeme opatřit i bambulemi různých barev a velikostí - čepice zhotovuje v mnoha barevných odstínech, stačí si jen vybrat


Propagační paravany, zástěny a poutače - výstavní plocha pro Vaši reklamu

Propagační paravany, zástěny a poutače - výstavní plocha pro Vaši reklamu

Přemýšlíte, jak propagovat svou firmu? A co takhle využit šikovných paravanů, poutačů a zástěn od brněnské firmy Activity promotion s.r.o., které poskytuje prezentační a reklamní systémy. Pokud uvažujete o reklamě, která bude tištěna velkoformátově, nebo chcete naopak využít více reklamních motivů na jedné ploše, pak je pro Vás nejvhodnější reklamní paravan či zástěna. Paravany jsou stavěny na principu stavebnice. S flexibilními rámy Flexiframe si můžete sestavit různé tvary. Stejně tak můžete zvolit variabilní výplň rámů. Speciální látka velco navíc umožní připínat fotografie, letáčky a další propagační listiny, přičemž je můžete libovolně měnit. Pro Vaši propagaci si můžete vybírat z: - konferenčních paravanů - výstavních stěn - reklamních věží - reklamních stolků - reklamních věží Neváhejte a propagujte svou reklamu snadně, prakticky a efektivně s šikovnými propagačními systémy od brněnské firmy Activity promotion s.r.o.